فروش کربنات کلسیم پلاستیک با بهترین قیمت از آروشا پودر

4.9
(40)

کربنات کلسیم پلاستیک به صنعتگران و تولیدکنندگان این فرصت را می دهد که هزینه های تولیدی را کاهش داده و سود بیشتری از فعالیت های خود دریافت نمایند؛ این ترکیبات جزو پر استفاده ترین پرکننده های معدنی در این صنعت مهم هستند و برای بهبود پردازش و پایداری کالا های نهایی به بهره برداری می رسند.

کربنات کلسیم پلاستیک

کاربرد کربنات کلسیم در پلاستیک سازی

کاربرد کربنات کلسیم در پلاستیک سازی با ایجاد ویژگی های مثبت در تولیدات نهایی مشخص می گردد؛ این ترکیبات در حال حاضر در تولید لوله های پی وی سی، کابل ها و کفپوش ها به بهره‌ برداری می‌ رسند و حکم یک پرکننده تاثیرگذار را بر عهده دارند.

بهره برداری از این فراورده معدنی باعث می شود که عمر مفید تولیدات پلاستیکی چندین برابر شود برد؛ این ترکیبات در ساخت پلیمر ها و در این صنعت مهم نیز باعث افزایش مقاومت حرارتی و افزایش انعطاف‌ پذیری می شوند؛ کاهش اندازه ذرات کربنات کلسیم به اندازه دلخواه تولید کنندگان در این صنعت نیز می تواند مزیت های بسیار بیشتری را فراهم نماید، به همین دلیل به کار بردن این فراورده معدنی در تولید تک تک محصولات پلیمری در سال‌ های اخیر قابل توجه بوده است.

فروش بهترین کربنات کلسیم فیلر
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

دلیل استفاده از کربنات کلسیم در پلاستیک سازی

یکی از مهمترین دلایل استفاده از کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک سازی رنگ سفید، روشن و طبیعی تولیدات می‌ باشد؛ بنابراین محصولات پلاستیکی که به کمک این پرکننده ها تولید می‌ شوند بدون استفاده از مواد سفید کننده به روشنایی و سفیدی بالایی دست خواهند یافت و این امر باعث می‌ شود که در هزینه های تولید محصولات نهایی صرفه جویی لازم ایجاد شود.

این فراورده معدنی سازگاری لازم را با محیط زیست دارد و می‌ تواند از تبخیر جلوگیری کرده و دما را در کارخانه های تولیدکننده به حداقل برساند، این ترکیبات در صنعت پلاستیک سازی همچنین افزایش سختی و درخشندگی محصولات تولید شده را فراهم کرده و تولیدکنندگان می‌ توانند به کمک این فرآورده های معدنی بسته‌بندی های زیباتری را با طرح های متنوع ارائه نمایند.

خرید عمده کربنات کلسیم پلاستیک

در خرید کربنات کلسیم پلاستیک باید به خلوص بالای این تولیدات، عدم جذب رطوبت، قیمت مناسب و دانه بندی ریز آنها توجه شود تا صنعتگران بتوانند با ویژگی های مطلوب از مزیت های ویژه این تولیدات بهره‌مند گردند؛ این فراورده معدنی همان طور که اشاره کردیم دارای حداقل قیمت است و به عنوان ارزان قیمت ترین پرکننده به بهره‌برداری می‌ رسد؛ پس جای تعجبی نیست که خرید این تولیدات روز به روز گسترش بیشتری یابد و علاوه بر این موضوع تولید این فراورده معدنی مخصوص صنعت پلیمر در سال‌ های اخیر تحولات بسیار زیادی را به خود گرفته است که این نکته مهم در خرید عمده این تولیدات بی تاثیر نبوده است؛ در هر صورت برای خرید انواع کربنات کلسیم پلاسیک با مشاورین شرکت آروشا پودر ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.