کربنات کلسیم نانو: افزایش کیفیت و کارایی محصولات

4.9
(51)

کربنات کلسیم نانو نوعی از کربنات های کلسیم رسوبی با اندازه ذرات فوق‌ العاده ریز می باشد، این ترکیبات در حوزه های شیمیایی، بیولوژیکی و صنعتی به طور مداوم در حال مصرف هستند و اهمیت استفاده از آنها در صنایع به نوعی است که بیشترین محققان در سراسر جهان بر روی کشف بیشتر خواص این محصولات تحقیق می نمایند.

کربنات کلسیم نانو

ساختار کربنات کلسیم نانو

در ساختار کربنات کلسیم نانو کربن و اکسیژن وجود دارد و فرمول مولکولی ترکیبات همانند کربنات کلسیم معمولی می باشد؛ اما به دلیل ریز بودن اندازه ذرات این تولیدات سطح تماس بیشتری با مواد اولیه دیگر در فرایند های تولیدی دارند و به همین دلیل کارایی این تولیدات نسبت به سایر انواع کربنات کلسیم بیشتر است.

کربنات کلسیم نانو به دلیل همان ریز بودن اندازه ذرات ظاهر سفید رنگی با بلور های شفافی دارند، بدون بو و عملاً در آب نامحلول هستند؛ وزن مولکولی این ترکیبات در مقایسه با نمونه های معمولی متفاوت است و مورفولوژی ذرات آنها به شکل شش ضلعی و مکعبی گزارش شده است، این ترکیبات اصلا سمی نیستند و برای کاربرد های گوناگونی مناسب می باشند.

بازار فروش کربنات کلسیم میکرونیزه درجه یک در یزد
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 3500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 35

روش تولید نانو کربنات کلسیم

روش تولید نانو کربنات کلسیم در بهره‌برداری از فرآیند های رسوب گذاری نیترات کلسیم و محلول های اشباع شده کربنات سدیم خلاصه می ‌شود، کربنات کلسیم نانو به دلیل رسوب از محلول‌ های آبی در اولین مراحل تولیدی، خمیری شکل است و برای تولید پودر ها حتما باید این ترکیبات وارد فرآیند های خشک شدن شوند.

تولید این محصولات نسبت به دیگر کربنات کلسیم دشواری های بیشتری دارد، بنابراین در خروجی دستگاه ها حجم کمتری از محصولات تحویل گرفته می‌ شود و بر اساس نظر تولیدکنندگان برتر روش های تولید این محصولات در دو روش تجزیه مضاعف و کربوریزاسیون معرفی می‌ شود که کارخانه‌ های داخلی در حال حاضر از روش دوم که نسبتاً کم هزینه تر، ساده تر و کارامد تر است، استفاده می نمایند.

سفارش کربنات کلسیم

سفارش کربنات کلسیم به صورت مستقیم و بدون واسطه هدف بیشتر صنعتگران فعال در حوزه های تولیدی و خدماتی می باشد چون این ترکیبات به یک ماده اولیه موثر در بهبود خواص و کاهش هزینه‌ های تولید می باشند و بهتر است با حداقل قیمت تهیه شده تا از آن طرف تولیدکنندگان با دست بازتری تولیدات با کیفیت را به بازار ارائه نمایند.

سفارش کربنات کلسیم را می توان به صورت حضوری یا غیر حضوری از مجموعه آروشا پودر انجام دهید، این واحد تولید کننده محصولاتی را در کیفیت های برتر نسبت به محصولات مشابه خارجی ارائه می نماید و در مقابل قیمت ارزان تری را برای عرضه محصولات خود اعلام می کند، پس خرید از این مجموعه به نفع تمامی صنعتگران خواهد بود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.