کربنات کلسیم سبک با کیفیت بالا: تجربه حرفه‌ای از آروشا پودر

4.8
(51)

سال ها تجربه و تحقیق حاکی از آن است که کربنات کلسیم سبک، پرکننده ارزان قیمت و تاثیر گذار در ویژگی های مثبت محصولات پلاستیکی می باشد و برای بهبود عملکرد برخی از خواص، این تولیدات به بهره برداری می رسند.

کربنات کلسیم سبک

مشخصات ساختاری کربنات کلسیم سبک

کربنات کلسیم سبک یک ترکیب اولیه برای بهره برداری در تولید محصولات صنعتی عمومی محسوب می گردد، این ترکیبات با درجه خلوص بالایی شناخته شده هستند و در گروه کربنات رسوبی دسته بندی می شوند؛ برای تولید این محصولات از روش های ترکیبی دی اکسید کربن استفاده می شود، اندازه ذرات کربنات سبک بسیار ریز است و ساختار مولکولی ذرات تشکیل دهنده این تولیدات به شکل کریستال ‌های ریزدانه هستند که اندازه آنها، حدود ۳ میکرومتر می باشد.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

تفاوت کربنات کلسیم سبک و سنگین

تفاوت کربنات کلسیم سبک و سنگین برای برخی از صنعتگران حائز اهمیت می باشد، این ترکیبات دارای منابع تولیدی متفاوتی هستند که این پارامتر می ‌تواند تعیین کننده کیفیت و قیمت نهایی آنها باشد؛ کربنات های کلسیم سبک همان طور که اشاره کردیم توسط بشر و به کمک واکنش های شیمیایی انجام می ‌شود در حالی که منبع اصلی کربنات های سنگین در طبیعت و سنگ ها و کانی های معدنی می باشد.

چگالی در هر یک از این ترکیبات تفاوت های بسیار زیادی دارد و معمولاً چگالی ظاهری کربنات های کلسیم سبک کمتر از نمونه های سنگین اعلام می گردد؛ سفیدی این تولیدات هم تفاوت‌ های قابل توجهی را ایجاد کرده است، از آنجایی که کربنات سنگین ناخالصی های بیشتری در مقایسه با نمونه های سبک دارند، رنگ آن ها تیره تر می باشد.

در کنار تمامی تفاوت های گفته شده موارد مصرف این تولیدات نیز با یک دیگر تفاوت های بسیار بیشتری دارد و از انواع این ترکیبات در صنایع حساس مخصوصا در صنعت لاستیک، پلاستیک، کاغذ، رنگ و جوهر استفاده می شود، در صورتی که نمونه های سنگین برای صنایعی همچون ساختمان سازی و کشاورزی گزینه خوبی هستند.

خرید پودرکربنات کلسیم

انتخاب مواد اولیه با بالاترین درجه کیفیت مهمترین اصل موفقیت تولید کنندگان محصولات متفاوت است، بنابراین خرید این ترکیبات از تولید کنندگان معتبر برای تمامی مصرف کنندگان حائز اهمیت فراوانی می ‌باشد.

خرید این ترکیبات به صورت اینترنتی و حضوری قابل انجام می‌ باشد،  اروشا پودر ارائه دهنده انواع این تولیدات برای استفاده های گوناگون است، برای خرید انواع کربنات کلسیم مورد نظر خود می توانید به وبسایت های این مجموعه به صورت مستقیم مراجعه نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.