کربنات کلسیم CaCo3

4.8
(35)

محصول کربنات کلسیم CaCo3 در گروه صنعتی کارخانجات آروشا با تنوع مختلف ساختار مولکولی و ظاهری برای مصارف صنعتی و کشاورزی و دام وطیور تولید و عرضه می گردد. کربنات کلسیم CaCo3 به نام های تجاری مختلفی مشهور می باشد . این نام ها عبارتند از :  کربنات کلسیم ، سنگ آهک پودری ، پودر سنگ آهک خام ، کلسیت  ، سنگ آهک کلسینه نشده ، سنگ آهک پخته نشده ، نمک کلسیم اسید کربونیک ، آراگونیت ، کربنات کلسیم معدنی،  GCC ، سنگ آهک پر کننده

قیمت خرید بنتونیت پودری ساوه

انواع پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

تنوع انواع پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم بسیار زیاد است. این محصولات معمولا در نمونه های پودر کربنات کلسیم سفید درجه یک معرفی می‌ شوند. این محصولات جزو بهترین تولیداتی هستند که به کمک بهترین سنگ های کربنات با خلوص بالا تولید می گردند. در زمینه تولید این محصولات از دو نوع خردایش استفاده می شود. در اولین خردایش از طریق تجهیزات و ماشین آلات، پودر های میکرونیزه تولید می‌ شوند و  پودر کربنات کلسیم با مش بندی ۲۰۰ لغایت مش بندی ۲۵۰۰ معرفی می‌ گردند. در مرحله خردایش دوم از طریق سنگکوبی محصولات تولید می گردد که در این میان پودر های کربنات کلسیم جهت مصارفی همچون نما شسته و سنگ مصنوعی معرفی می گردند.
پودر کربنات کلسیم سفید درجه دو نمونه دیگری از این محصولات است که از سنگ های کربنات کلسیم درجه دو تولید می گردد و نسبت به نمونه‌ های اول قیمت پایین تری را از آن خود می نماید. این محصولات بیشتر در صنایع تولید چسب کاربرد هایی دارند. پودر کربنات کلسیم درجه سه محصول تولید شده با قیمت بسیار پایین است که معمولاً جزو کربنات های کلسیم برای تولید پودر مل می باشد و این ترکیبات بیشتر در صنعت ساختمان سازی و در تولید خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند. کربنات کلسیم درجه ۴ یکی دیگر از انواع این محصولات است که از طریق خردایش به روش سنگکوبی تولید می گردد. این محصولات در تهیه انواع ملات های ساختمانی تاثیرات بسیار زیادی دارند و به دلیل داشتن قیمت بسیار پایین از آنها برای کف گاوداری ها و دامداری ها هم استفاده می شود.

کارخانه کربنات کلسیم قزوین
>>

بهترین کربنات کلسیم جوشقان

کاربرد کربنات کلسیم در صنایع

کربنات کلسیم خالص با قیمت مناسب و برخی از ویژگی‌ ها و خصوصیات منحصر به فرد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین کاربرد این ترکیبات در صنعت پلاستیک و لاستیک به عنوان پرکننده و مقاومت دهنده محصولات نهایی مورد توجه قرار می‌ گیرد. این ترکیبات از نرمی پلاستیک ها جلوگیری می نمایند. اصلی ترین دلیل استفاده از این ترکیبات قیمت مناسب آنها، سهولت پخش با وسایل عادی، درخشندگی عالی و جذاب اندک روغن می باشد. کربنات کلسیم در صنعت تولید مواد شوینده نیز در اندازه های مخصوص و نرم مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان استفاده از پودر کربنات کلسیم در این صنعت به درجه خلوص این محصولات توجه زیادی می شود و در واقع بهترین کربنات  در این میان باید دارای حداقل ۹۶درصد درجه خلوص باشد. این ترکیبات در این صنعت در مش بندی ۴۰۰ تا ۸۰۰ مورد استفاده قرار می گیرند. کربنات کلسیم در صنعت حفاری نیز کاربرد دارد و معمولاً در این صنعت با هدف روان سازی گل حفاری از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم در مش بندی های ۲۰۰ تا ۴۰۰ استفاده می گردد. صنایع تولید کابل و سیم از دیگر صنایع مصرفی این محصولات هستند. در این صنعت جهت عایق کردن و پوشاندن مواد تولید شده از بهترین پودرهای میکرونیزه با مش بندی ۶۰۰ به بالا استفاده می شود.

مرکز فروش کربنات کلسیم رسوبی

کربنات کلسیم CaCo3

مشخصات شیمیایی و فیزیکی کربنات کلسیم CaCo3 مطابق جدول زیر می باشد.

فرمول شیمیایی

CaCO3

شکل و رنگ

White- Powder

جرم مولکولی

100.09   ( g/mol)

دانسیته

900-1500  (Kg/m3)

سختی

3 Mohs @20°C

حلالیت در آب

0.0015  (gr/100g water)

وزن مخصوص

2.7 – 2.9  (g/ml)

سختی

3.0 Mosh

نقطه جوش

Not Applicable

نقطه ذوب

Not Applicable

pH

9 – 9.5 (saturated solution)

مرکز فروش بنتونیت عمده طبس

مش و دانه بندی (اندازه ذرات ):

از واحد “مش” به منظور تعیین سایز ذرات پودر استفاده می شود .
جدول تبدیل واحد اندازه گیری پودر کربنات  کلسیم از ” مش ” به “میکرون ” و برعکس به شرح ذیل می باشد .

نوع مش بندی

اندازه ذرات بر حسب میکرون

مش 10

2000

مش 50

300

مش 100

150

مش 170

90

مش 300

49

مش 400

37

مش 500

25

مش 600

20

مش 800

15

مش 1000

13

مش 1200

12

مش 1500

10

مش 2000

7

مش 2500

5

خرید کربنات کلسیم کارتن سازی
>>

قیمت خرید بنتونیت کیسه ای خراسان

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم CaCo3 

K2O

Na2O

Fe2O3

SiO2

MgCO3

CaCO3

< 0.1 %

< 0.1 %

< 0.3 %

< 0.8 %

< 1 %

Min 97 %

Moisture

SO3

P2O5

MnO

Al2O3

L.O.I

< 0.3 %

Trace

< 0.1 %

< 0.03 %

< 0.5 %

< 43 %

کاربرد پودر میکرونیزه کلسیم کربنات

از کربنات کلسیم در بسیاری از صنایع به عنوان پر کننده استفاده می شود . به همین منظور ضروری است تا صنایع مختلف از کربنات کلسیم مخصوص محصول خود استفاده نمایند تا ضمن حفظ کیفیت بتوانند در هزینه مواد اولیه صرفه جویی خوبی داشته باشند. به همین منظور در ادامه این مطلب برخی از مشخصات دانه بندی کربنات کلسیم صنایع مختلف را جهت اطلاع مشتریان گرامی تقدیم می نمائیم : سیم و کابل مش 800 تا 3500 / لوله پی وی سی 800تا 1000 / گرانول پی وی سی 800 تا 3500 /  چرم مصنوعی 800تا 1500 /  کاغذ 1500تا 2500 / رنگ 800 تا 3500 / لاستیک 800 تا 1000 / خوراک دام و طیور 100تا 800 / شیمی ساختمان 400 تا 800 / کاشی و سرامیک 400تا 1000 / ایزوگام 400تا 1500 / چسب و لعاب 600تا 3500

خریدار کربنات کلسیم کارخانه قم

سفارش پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

صنایع مختلف که از پودر میکرونیزه کربنات کلسیم جهت تولید محصول استفاده می نمایند ضروری است تا : ضمن تحت نظر داشتن قیمت خرید ، محصول با کیفیت تولید شده تحت استاندارد کشورهای پیشرفته دنیا را خریداری نمایند . چرا که استفاده از پودرهای نامرغوب شاید در کوتاه مدت صرفه جویی اقتصادی به همراه داشته باشد، اما در بلند مدت با ریزش مشتریان صدمات مادی و معنوی قابل توجه خواهد بود و اعتبار از بین رفته قابل جبران نخواهد بود. لذا ما به مشتریان گرامی توصیه می نمائیم بهترین نوع پودر مکیرونیزه کربنات کلسیم را از مراکز تولید و فروش معتبر خریداری نمایند. جهت خرید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم با مدیران فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 35

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.