کربنات کلسیم پلی پروپیلن

0
()

در میان محصولات تولید شده در گروه صنعتی کارخانجات آروشا ، پودر کربنات کلسیم پلی پروپیلن از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.پلی پروپیلن از جمله پلیمر هایی است که می توان آن را در روشهای مختلف تولید محصول مانند قالب گیری تزریقی ، اکستروژن ، فیلم دمشی ، تولید صفحه و لوله و تک رشته و قالب گیری دمشی استفاده کرد. آمیزه PP با کربنات کلسیم در ساخت محصولاتی همچون قفسه پلاستیکی و کیسه های پلاستیکی با قابلیت چاپ و تولید تخت صندل و کفش ، لوازم خانگی و ….استفاده می شود .

کربنات کلسیم پلی پروپیلن

انواع کربنات کلسیم از نظر تولید

روشهای  مختلفی برای استخراج سنگهای کربنات کلسیم از طبیعت وجود دارد. همچنین روش های بسیاری برای تولید این محصولات به شکل مصنوعی وجود دارد. برخی از خاصترین کربنات های کلسیم را می توان به صورت طبیعی از سنگ های مرمر تولید کرد . همچنین  یک فرم فوق العاده خاص از این تولیدات را می توان از طریق روش ‌های هیدرات اکسید کلسیم تولید نمود. کربنات کلسیم که از این روش به دست می آید با نام تجاری کربنات کلسیم رسوبی شناخته شده است. غیر از این کربنات سدیم، کربنات کلسیم صنعتی وجود دارد که به کربنات کلسیم آسیاب شده  معروف می باشد. شایان ذکر است که انواع کربنات کلسیم از نظر نوع روش تولیدی در دسته بندی های متنوع معرفی می گردند که در این میان رایج ترین آنها کربنات کلسیم معدنی و کربنات کلسیم رسوبی می باشد. کربنات کلسیم معدنی همان طور که از نامش برمی ‌آید از استخراج سنگ های حاوی کربنات کلسیم و در مرحله بعد خرد کردن و پودر کردن این محصولات به دست می ‌آید. مواد خرد شده در واقع ماده ایجاد می‌ کند که حالت پودری به خود می‌ گیرند. این ترکیبات، بر اساس اندازه و شرایط کوبش درجه بندی و طبقه بندی می گردند و به راحتی می‌ توان گفت کربنات کلسیم آسیاب شده در طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی، کشاورزی و دارویی به کار گرفته می‌ شود. کربنات کلسیم رسوبی در واقع همان محصول تصفیه شده و مصنوعی است که دارای ویژگی های بهتری در مقایسه با کربنات معدنی می باشد و با قیمت فروش بالاتری در این زمینه معرفی می گردد. متداول ترین آرایش برای کربنات کلسیم رسوبی شکل شش ضلعی این محصولات می باشد. اندازه ذرات کربنات کلسیم رسوبی در مقایسه با نمونه های میکرونیزه بسیار ریز تر می باشد. به همین دلیل از این ترکیبات در تولید محصولات کاغذی استفاده های بیشتری می شود.

کربنات کلسیم عمده
>>

کربنات کلسیم پلی پروپیلن

قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه

قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه به عنوان اصلی ‌ترین عامل در زمان خرید و فروش محصولات مورد توجه دو طرف معامله قرار می گیرد. تولید کنندگان این محصولات همواره تلاش می نمایند که با اعلام ارزانترین قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه  به رضایت متقاضیان بسیار بیشتری برسند و از آن طرف خریدارآن تلاش می نمایند که این محصولات را از واحدهایی تهیه کنند که قیمت مناسبتری اعلام می نمایند. در هر صورت می توان گفت در صورتی که قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه مناسب اعلام گردد، مسلما خرید و فروش این محصولات در حجم های بالای انجام می پذیرد. شایان ذکر است که قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه بر اساس معیارهای خاصی مشخص می گردد که در این میان نوع روش های تولید این محصولات و نوع دانه بندی و مش بندی آنها بیشتر از دیگر موارد مورد توجه واقع می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه با مشاورین این مجموعه ارتباط داشته باشید.

تاثیر کربنات کلسیم در پلی پروپیلن

پودر کربنات کلسیم باعث می شود تا مدول یا مقاومت در برابر تغییر شکل بیشتر شود . همچنین پودرکربنات تنش تسلیم محصول را کاهش می دهد. همچنین پودر کربنات استحکام کششی مواد پلی پروپیلن را کاهش می دهد. در فرایند کریستالیزاسیون با تسریع مواجه می شویم. کربنات کلسیم باعث می شود تا میزان کریستالیتی کاهش داشته باشد. از دیگر موارد تاثیر کربنات بر پروپیلن می توان به افزایش مقاومت محصول نسبت به مقوله ضربه اشاره کرد.
و مطلب مهم آخر اینکه تولید کننده را با کاهش قیمت تمام شده محصول و ایجاد حاشیه سود مناسب مواجه خواهد کرد.

تولید کربنات کلسیم پلی پروپیلن

در پژوهشی که در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران انجام شد مشخص گردید : افزودن کربنات کلسیم تا مقدار 20 درصد وزنی مقدار و سرعت خمیدگی ورقه پلیمری را کاهش می دهد.همچنین افزودن کربنات کلسیم باعث می شود تا شاخص جریان مذاب بشتر شود . همین موضوع باعث تسهیل فرآیند اکستروژن و تهیه ورق می شود .
کربنات کلسیم علاوه بر اینکه فرآیند شکل دهی گرمایی پلی پروپیلن را بهبود می دهد ، از نظر اقتصادی بسیار سودمند خواهد بود. گروه صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان برند برتر تولید کربنات کلسیم صنعتی آمادگی خود را جهت تامین پودر کربنات کلسیم سفید با درجه خلوص بالا برای صنایع حوزه پلاستیک و پلیمر و پلی اتیلن اعلام می دارد. شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه ما نسبت به ثبت سفارش اقدام فرمائید .

قیمت کربنات کلسیم برای مرغ
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.