کربنات کلسیم مش ۵۰ تا ۲۵۰۰

همانطور که می دانید کربنات کلسیم یک ترکیب شیمیایی با فرمول CaCo3 است که متداول ترین ماده در سنگ های معدنی کلسیت و آرگونیت است. پودر کربنات کلسیم که در صنایع مختلف کاربرد های بسیار زیادی دارد به طور مداوم با استانداردهای مختلف ، مش و کیفیت تعیین شده تولید می شوند. کربنات کلسیم  مش ۵۰ تا ۲۵۰۰ در واقع همان درجه بندی ذرات پودر کربنات کلسیم بر اساس اندازه آنهاست ( هر چه رقم مش بیشتر باشد ذرات کربنات کلسیم ریز تر هستند) که کاربرد های مختلفی نیز دارند.

کربنات کلسیم مش ۵۰ تا ۲۵۰۰

خرید و فروش پودر های کربنات کلسیم

در بین تمامی فرآورده های معدنی و پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم دربازار با توجه به هر یک از کاربردهای شان، پودر میکرونیزه کربنات کلسیم خوراکی بیشترین کاربرد را از آن خود می نماید زیرا صنایعی که از آن استفاده می کنند، بسیار زیاد هستند. خرید و فروش پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم در بسته بندی های متفاوت و بهداشتی انجام می پذیرد و همین امر باعث شده است که این محصولات در حوزه ‌های مختلف تولید فرآورده های معدنی و فرآورده های دارویی مورد استفاده قرار بگیرند. جالب است بدانید کربنات کلسیم خوراکی در بین دو گروه از مصرف کنندگان مورد استفاده قرار می‌ گیرد. گروه اول انسانها هستند و گروه دوم حیوانات می باشند. از پودر کربنات کلسیم در تولید محصولات غذایی و مکمل های غذایی که نیاز به کلسیم دارند و همچنین در تولید داروهای مورد استفاده در برطرف سازی بیماریهای پوکی استخوان استفاده می گردد. در این شرایط پودر های کربنات کلسیم حتماً باید دارای بسته بندی های مناسب باشند تا بتوانند در بهبود کیفیت محصولات تولید شده تاثیر مستقیم داشته باشند. گروه دوم برای مصرف کنندگان پودر کربنات کلسیم حیوانات هستند که از این پودر ها در تولید انواع کنسانتره ها و مکمل های غذایی حیوانات پرورشی استفاده می شود چرا که این ترکیبات معدنی پر از خواص برای دام ها و حیوانات می باشند. این پودر های میکرونیزه با داشتن کلسیم در تنظیم دستگاه گوارش حیوانات تاثیرات مثبتی دارند.

عرضه پودر کربنات کلسیم به صورت مستقیم
>>

قیمت پودر کربنات کلسیم

در حال حاضر برای بهبود تولیدات مختلف بسیاری از کارخانه‌ های تولید کننده از پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم استفاده می نمایند. البته این کارخانه های تولید کننده به قیمت عرضه انواع پودر کربنات کلسیم توجه کرده و با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی بالا، این محصولات را در خطوط تولیدی خود استفاده می نمایند. شایان ذکر است که قیمت پودر کربنات کلسیم برای هر یک از صنایع بسیار متفاوت اعلام می گردد چرا که نوع کربنات کلسیم و کیفیت این پودرهای میکرونیزه در این شرایط  تفاوت هایی دارند. کربنات کلسیم برای استفاده در صنایع مختلف معمولاً در نمونه‌ های کربنات کلسیم میکرونیزه، کربنات کلسیم معدنی، کربنات کلسیم رسوبی و کربنات کلسیم نانو معرفی می گردد و هر یک از این محصولات با توجه به ویژگی ها و خصوصیاتی که دارند در نهایت تاثیرات مثبتی را در خطوط تولیدی ایجاد می کنند. برای تعیین قیمت پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم شرکت های تولید کننده از معیارهای بسیار بیشتری استفاده می نمایند و در واقع با در نظر گرفتن نوع دانه بندی و مش بندی محصولات و در نهایت نوع بسته بندی و حجم بسته بندی، قیمت های نهایی را مشخص می کنند.

کربنات کلسیم مش ۵۰ تا ۲۵۰۰

مصارف پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

کربنات کلسیم از مش ۵۰ تا ۲۰۰ را در زمره پودرهای سنگ کوبی شده دسته بندی می نمایند. کربنات کلسیم مش های بالاتر از ۲۰۰ را در دسته ی پودرهای میکرونیزه
قرار می دهند که تا مش ۲۵۰۰ را در بر می گیرد ، و توسط ماشین آلات و آسیاب های مخصوص تولید می شود و براساس دانه بندی های مختلف
کاربردهای متفاوتی نیز پیدا می کنند . برخی از کاربرد های این نوع از کربنات کلسیم عبارتند از : به عنوان پرکننده در صنعت رنگ سازی، پلاستیک ، رنگ ، چسب و … در این بخش به مصارف صنعتی مش های مختلف کربنات کلسیم اشاره می کنیم :

پودر کربنات کلسیم  بسیار ریز با اکثر ذرات کمتر از 325 مش :
برای مهار آتش در معادن زیرزمینی ذغال سنگ ، به عنوان مکمل کلسیم

فروش بهترین کربنات کلسیم فیلر
>>

برای خوراک دام ها به صورت مایع ، به عنوان پرکننده مخلوط های بتونی
آسفالت ، مهر و موم ها و غشای ضد آب ، و به عنوان اصلاحیه خاک استفاده
می شود.

پودر کربنات کلسیم ریز آسیاب شده با اکثر مواد ریزتر از 200 مش : عمدتا در داروها و مکمل های خوراک دام استفاده می شود.

کربنات کلسیم آسیاب شده با اندازه ذرات بین 20 مش  و 140 مش :
برای سفت شدن شیشه مذاب در فرآیند تولید شیشه ، در غذا و خوراک دام و پرندگان به عنوان مکمل کلسیم استفاده می شود.

کربنات کلسیم آسیاب شده با اندازه ذرات بین 12 مش و 50 مش:
به عنوان مکمل کلسیم در خوراک دام و پرندگان ، برای تصفیه آب ، به عنوان
اصلاح کننده خاک در گلدان گل و در تزئینات سنگ ها استفاده می شود.

پودر کربنات کلسیم مش ۵۰ تا ۲۵۰۰ آروشا

در خطوط تولید مجموعه صنعتی آروشا درجه های مختلفی از کربنات کلسیم تهیه و تولید می شود  که با با نازلترین قیمت ها و بهترین کیفت در انواع مختلف ، مش ، روکش شده و بدون پوشش در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. یکی از مزایای پودرهای معدنی شرکت آروشا این است که کربنات کلسیم را در تمام مش های مختلف از  مش ۵۰ تا ۲۵۰۰ را تولید کرده  و با استفاده از کیسه های مناسب در بسته بندی های مرغوب، به بازار مصرف عرضه می شود. جهت اطلاع از قیمت فروش هر تن پودر کربنات کلسیم میکرونیزه با واحد فروش کارخانه ارتباط برقرار فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت