کربنات کلسیم مخصوص UPVC

5
(1)

از مزایا استفاده از کربنات کلسیم مخصوص UPVC ، کاهش هزینه، بهبود مقامت آن در برابر ضربه و ساختار زنجیره ای پلیمری می باشد. از طرفی سفیدی زیاد این پرکننده به ویژه نوع رسوبی آن موجب مصرف کمتر رنگدانه سفید تینان در آمیزه ها می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کربنات کلسیم مخصوص UPVC

کربنات کلسیم مخصوص UPVC ، از نوع کربنات کلسیم پوشش دار می باشد. برای به حداکثر رساندن اثر پرکننده در یک فرآیند بسپار به ذرات کوچکتر کربنات کلسیم نیاز است. با این حال سطح انرژی ذرات با کاهش اندازه آن ها، افزایش یافته و در این حالت ذرات کربنات کلسیم تمایل شدیدی به جمع شدن با یکدیگر و تشکیل توده های کلوخه ای در بسپار از خود نشان می دهند که در نتیجه پراکندگی مناسب ذرات انجام نخواهد شد.
برای حل مشکل فوق کربنات کلسیم را با اسید استئاریک پوشش  می دهند تا یک پیوند یونی پایدار با سطح کربنات کلسیم تشکیل شود که این عمل را اصطلاحا پوشش دار کردن کربنات کلسیم نامیده می شود. UPVC مخفف کلمات (Unplasticized PolyVinyl Chloride) همان پلی وینیل کلراید ( یا به اختصار PVC) سخت شده یا پلی وینیل کلرایدی که حالت پلاستیکی (نرم) خود را از دست داده است، می باشد.
UPVC نوعی پلاسیتک است که در تولید و تهیه آن از افزودنی های مختلفی از جمله ماده معدنی کربنات کلسیم استفاده می شود. مواد اصلی UPVC را نفت خام و نمک طعام تشکیل می دهد. از نفت خام اتیلن و از نمک، کلر بدست می آید. از طریق پلیمریزاسیون، کلر، اتیلن و وینیل کلرید با هم ترکیب شده و پلی وینیل کلرید یا به صورت خلاصه PVC  بدست می آید که ماده ای پلاستیکی و قابل ارتجاع است. کاربرد این ماده تنها در ساخت درب و پنجره نیست، بلکه در بسیاری از صنایع مانند ساخت لوله و دندان پزشکی نیز کاربرد دارد.

خرید کربنات کلسیم کارتن سازی
>>

کربنات کلسیم مخصوص UPVC

خرید کربنات کلسیم از تولید کنندگان داخلی

شرکت آروشا بزرگ ترین مرکز تولید کلسیم کربنات حاشیه شهر تاریخی قم  با بهره مندی از بهترین سنگ آهک معادن لرستان  در حال فعالیت و تامین پودر مورد نیاز مشتریان می باشد. بهره گیری از بهترین کلوخه های معدنی و مواد اولیه درجه ۱ در کنار تجهیزات و کادر متخصص آروشا موجب شده تا محصول نهایی بالاترین میزان کیفیت را در میان نمونه های مشابه موجود در بازار داشته باشد.
جهت خرید مستقیم بهترین پودر کربنات کلسیم مخصوص UPVC شما می توانید ضمن مراجعه حضوری و بازدید از کارخانه از طریق برقراری ارتباط با واحد فروش گروه صنعتی کارخانجات آروشا به عنوان بزرگ ترین مرکز تولید پودرهای معدنی در ایران ر، در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز را سفارش داده و از طریق شبکه ارسال بار این مجموعه سفارش خود را در مقصد دریافت نمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 1

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

فروش پودر مل برای گلخانه
>>

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.