کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

0
()

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات در کارخانجات آروشا تولید و به بازار مصرف عرضه می شود . جهت خرید کربنات کلسیم مورد نیاز خود با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید .

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

بازار فروش کربنات کلسیم

سنگهای معدنی کربنات کلسیم در پوسته زمین به وفور یافت می شوند چرا که تولید این محصولات به وسیله رسوب بقایای موجودات دریایی در طولانی مدت انجام می پذیرد. کربنات کلسیم به دلیل فراوانی در نقاط مختلف کره زمین و ویژگی های شیمیایی منحصر به فردی که به خود اختصاص می دهد، دارای کاربردهای فراوانی است و در حال حاضر به تولید و فروش عمده این محصولات توجه زیادی می شود. فروش کربنات کلسیم در ایران و در شهر های صنعتی ایران با استقبال فراوانی مواجه می باشد و صنایع زیادی به این ترکیبات نیازمند می باشند. از مهمترین صنایع کاربردی کربنات کلسیم می توان به استفاده از این محصول در صنایع لاستیک سازی، صنایع کاغذ سازی، صنایع تولید رنگ، صنایع ساختمان سازی، صنایع داروسازی اشاره کرد. فروش کربنات کلسیم در ایران به شیوه های مختلفی انجام می پذیرد و فروشنده های این محصولات واحد های مختلفی هستند که برخی از آنها خود دارای خطوط تولیدی بوده و تولید و عرضه این محصولات را به صورت مستقیم به انجام می رسانند و برخی از واحدهای فروشنده واسطه‌ گری‌ های هستند که از تولید کنندگان اصلی خرید این محصولات را انجام می‌ دهند و در مرحله بعد آن را در اختیار صنعتگران قرار می ‌دهند. شایان ذکر است که خرید از واحدهای تولیدکننده که عرضه مستقیم این محصولات را انجام می ‌دهند، برای خریداران مزیت های بیشتری را به ارمغان می آورد و آنها حتماً باید به این مورد توجه داشته باشند تا بتوانند خرید بهترین محصولات را با نازلترین قیمت ها به انجام برسانند.

فروشگاه پودر کربنات کلسیم دامی شیراز
>>

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

توزیع کننده کربنات کلسیم

کارخانه تولیدی کربنات کلسیم آروشا پودر جزو بزرگترین شرکت های تولید کننده  کربنات کلسیم پودری و میکرونیزه در ایران است که دارای خط تولیدی بسیار پیشرفته و مجهز بوده و امکان تولید نمونه های مختلف این پودرهای میکرونیزه برای تمامی صنعتگران را دارد. بسته بندی متناسب این محصولات برای مصارف گوناگون باعث توجه بسیاری از متقاضیان می گردد و به نیاز مصرف کنندگان نیز احترام زیادی گذاشته می شود. در مجموعه صنعتی آروشا پودر برای تولید انواع کربنات کلسیم از روش های متنوع و به روز استفاده می گردد و انواع این محصولات را در نمونه‌ های کربنات کلسیم رسوبی، کربنات کلسیم معدنی، کربنات کلسیم کوتد و غیره معرفی می ‌نماید.  با وجود اینکه سنگ کربنات کلسیم تنها در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد، ولی پودر کردن آن می‌ تواند زمینه های مصرفی این تولیدات را چندین برابر نماید. پودر میکرونیزه کربنات کلسیم در حال حاضر در صنعت تولید کاغذ سازی به عنوان یک حجم دهنده عالی مورد بهره‌ برداری قرار می ‌گیرد .نقش حجم‌دهندگی این ترکیبات در صنایع دیگر همچون تولید مواد شیمیایی، محصولات پلاستیکی، لاستیک سازی، رزین و ترکیبات پلیمری نیز گسترش یافته است.

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

کربنات کلسیم آروشا را می توان در تولید لوله ها و پروفیلها و صفحات در مقادیر ۲ الی ۴۸ درصد استفاده نمود. سفتی بهبود یافته ، امکان کاهش ضخامت لوله ها صفحات و پروفیلها را فراهم و در نتیجه قیمت را نیز کاهش می دهد. از آنجائی که مواد معدنی هدایت حرارتی بالاتری دارند، میتوان با طول ناحیه سردکردن مشابه، اکستروژن را سریعتر انجام داد. بازده را میتوان با اکستروژن مستقیم حتی بیشتر هم کرد، چرا که کربنات کلسیم و بسپار را میتوان بدون نیاز به مرحله آمیزه کاری گران بلافاصله فرآیند نمود. کربنات کلسیم آروشا در تهیه لوله های خلاء، لوله های پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پولیکا و انواع لوله های سبز و سفید کاربرد دارد.

تولید کربنات کلسیم الکترود جوشکاری
>>

کربنات کلسیم و pvc

کربنات کلسیم به منظور کاهش قیمت محصول به PVC اضافه می شود ، با اضافه کردن  کلسیم کربنات،  قیمت تمام شده محصول کاهش می‌یابد. کربنات کلسیم ، آمیزه پلاستیک را به اندازه پرکننده های دیگر سفت نمی کند. کربنات کلسیم می تواند در مقایسه با بعضی از پرکننده ها، اثر منفی کمتری بر مقاومت ضربه ای ایجاد کند.
و می تواند به عنوان یک پذیرنده اسید ثانویه در پی وی سی مورد استفاده قرار گیرد. اغلب پر کننده های کلسیم کربنات برای بهبود میزان انتشار ابتدا با اسید استئاریک ترکیب می شوند. چون پرکننده آب متبلور ندارد خشک کردن اولیه آن آسان صورت می گیرد. کلسیم کربنات ارزان است و برای افزایش حجم پی وی سی و پلاستیک های
پلی اولفینی به کار می رود. کربنات کلسیم مقاومت اسیدی بسیار ضعیفی دارد.

ارتباط بین اندازه ذرات کربنات کلسیم و مقاومت ضربه پروفیل

  •  اگر اندازه ذرات کلسیم‌کربنات بین ۵ تا ۱۰ میکرومتر باشد، مقاومت پروفیل PVC در حدود ۰.۵٪ کاهش می‌یابد.
  • وقتی اندازه ذرات کلسیم کربنات بین ۳۰ تا ۴۰ میکرو متر باشد، مقاومت ضربه ۱۰ تا ۲۵ درصد کاهش می‌یابد.
  • در صورتی که اندازه ذرات بین ۸۰ تا ۱۰۰ میکرو متر باشد، مقاومت ضربه پروفیل PVC ۲۵ تا ۵۰ درصد کاهش خواهد داشت.

نحوه سفارش پودر کربنات کلسیم

جهت سفارش و خرید انواع پودرمعدنی و کربنات کلسیم مورد نیاز، با کارشناسان فروش گروه صنعتی آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.