کربنات کلسیم مخصوص رنگ ترافیکی

4.7
(89)

پودر کربنات کلسیم مخصوص رنگ ترافیکی به عنوان پرکننده مورد استفاده قرار می گیرد. این پودر معمولا با مشخصه cao بیش از ۹۷ ٪ و میزان Fe2o3 کمتر از ۱٪ جهت ساخت انواع رنگ در صنعت رنگ سازی استفاده می شود. در تولید کربنات کلسیم رنگسازی از کربنات کلسیم با مش 400 به بالا استفاده می شود. این پودر بدون داشتن دانه های سیاه رنگ و به رنگ سفید و یکدست می باشد و با آنالیز بالا در شرکت آروشا تولید می شود.

کربنات کلسیم مخصوص رنگ ترافیکی

ساختار و روش تولید کربنات کلسیم معدنی

یک موضوع قابل توجه در زمینه کربنات کلسیم معدنی، توجه به ساختار و روش تولید این محصولات می باشد. سنگ های آهکی که در گروه سنگ های رسوبی رایج قرار دارند، جزو عمده ترین مواد اولیه برای تولید پودر  های میکرونیزه کربنات کلسیم معدنی هستند.  سنگ آهک تقریباً ۱۰ درصد از سنگ های رسوبی در کل سطح زمین را به خود اختصاص می‌ دهد و به عنوان بهترین سنگ پایه در تولید کربنات کلسیم مورد استفاده واقع می شود. کربنات کلسیم با خرد کردن و آسیاب کردن همین سنگ های رسوبی تولید می گردد و با نام تجاری کربنات کلسیم معدنی در اختیار صنعتگران با اهداف خاص قرار می‌ گیرد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 3500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 35

کربنات کلسیم از طریق فرایند های آسیاب مکانیکی سنگ های آهکی تولید می‌ شود و هیچ تغییر شیمیایی در فرایند های تولیدی آنها دیده نمی شود، در صورتی که کربنات کلسیم رسوبی بر اساس فرایند های شیمیایی توسط تولید کنندگان تولید می شود و تغییرات زیادی در ماهیت شیمیایی آن ایجاد می گردد. کربنات کلسیم معدنی به طور گسترده در صنایع مورد استفاده قرار می‌ گیرد و سه ویژگی اصلی این محصولات یعنی اندازه ذرات، رنگ و خلوص شیمیایی، کیفیت این ترکیبات را مشخص می نماید و برای هر کاربردی آنها را مناسب می سازد.

فروش پودر تالک میکرونیزه سفید مش 1500

قیمت کربنات کلسیم رنگسازی

قیمت کربنات کلسیم معدنی برای اکثر تولید کنندگان در صنایع مختلف یک مسئله قابل توجه می باشد چرا که مقدار بسیار زیادی از این محصولات در صنایع مختلف به کار گرفته می‌ شوند. قیمت مناسب پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم معدنی باعث تعدیل بهای تمام شده محصولات تولیدی در بین صنعتگران می‌ شود و به طور کلی می‌ توان گفت کربنات کلسیم تولید شده در داخل کشور به واسطه استخراج با هزینه کمتر،نسبت به نمونه های وارداتی قیمت پایین تری دارد و کیفیت انها نیز در مقایسه با ترکیبات خارجی برابر یا بهتر می باشد. بنابراین خرید پودر کربنات کلسیم معدنی از تولیدکنندگان داخلی منطقی و مقرون به صرفه به نظر می‌ رسد. عوامل بسیاری در تعیین قیمت فروش کربنات کلسیم معدنی تاثیر گذار می باشد که در این میان یکدست بودن محصول، نوع بسته بندی، اندازه ذرات و میزان خلوص این ترکیبات نقش پررنگ‌ تری را ایفا می نمایند و بر اساس همین موارد قیمت گذاری نهایی این محصولات انجام می پذیرد.

کربنات کلسیم مخصوص رنگ ترافیکی

کاربرد کربنات کلسیم مخصوص رنگ ترافیکی

پودرکربنات کلسیم یک جامد سفید رنگ است که اغلب در صخره ها و بیشتر در تمام نقاط جهان یافت می شود. پودرکربنات کلسیم به نام های سنگ مرمر کلسیت، گچ فرنگی، سنگ آهک، آرگونیت، شناخته شده و مهم ترین کانیهای آن، تراورتن، ماربل، سنگ آهک و آرگونیت است. همچنین فرمول شیمیایی کربنات کلسیم CaCO3 است. پودر کربنات کلسیم رنگسازی آروشا دارای مزیت های زیر می باشد:

  • چسبندگی بالا
  • قیمت پایین و مقرون به صرفه
  • قابلیت اجرای بسیار سریع روی سطوح
  • عاری از هرگونه آلودگی زیست محیطی
  • افزایش درخشندگی
  • عدم وجود اثرات نامطلوب بر روی پوست
  • قابل استفاده در تولید رنگ چوب،اپوکسی،صنعتی و …

به طور کلی رنگ ها به دو دسته روغنی و غیر روغنی تقسیم بندی می شوند. در فرآیند تولید رنگ پایه آب یا غیر روغنی (حلال آن آب می باشد)، کربنات کلسیم 70 درصد وزن آن را تشکیل می دهد. درصورتیکه در فرایند تولید رنگ های روغنی از تینر به عنوان حلال استفاده می شود که حداکثر به میزان 50 درصد از کربنات کلسیم به عنوان حجم دهنده استفاده می شود.

کربنات کلسیم مخصوص صنایع رنگ سازی (Carbonate Calcium)

پرکننده ها به موادی گفته می شود که به مایعات و جامدات اضافه می شوند تا یک یا چند تغییر به صورت افزایش خاصیت شکل پذریری، مقاومت مکانیکی، کاهش و یا افزایش وزن مواد، افزایش مقاومت حرارتی، تغییر در غلظت و کاهش قیمت تمام شده منجر شود. از پودر میکرونیزه برای استفاده در اشیا لاستیکی و همچنین بالا بردن قدرت دوام و استحکام این نوع تولیدات و ازدیاد فرم پذیری و ضربه گیری استفاده می شود میزان مصرف پودر میکرونیزه در این نوع صنعت بطور تقریبی ۲۵ درصد تخمین زده می شود. کربنات کلسیم به علت قیمت مناسب، خصوصیات مکانیکی در صنعت از مصرف بالائی برخوردار است. کربنات کلسیم هر چه نرمتر باشد پوشش بهتر به رنگ می دهد. شرکت آروشا تأمین کننده کربنات کلسیم مخصوص رنگ ترافیکی بهترین کیفیت در صنایع رنگ سازی می باشد. برای خرید کلسیم کربنات جهت مصرف در صنایع تولید رنگ های روغنی و ترافیکی با شرکت آروشا تماس حاصل فرمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 89

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.