کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر

از رزین پلی استر به منظور تولید مجسمه ، سنگ مصنوعی و سایر صنایع استفاده می شود .  از کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر به عنوان پر کننده در تولید محصول استفاده می شود . شما می توانید این نوع کربنات کلسیم را با قیمت مناسب از بازار بزرگ کربنات کلسیم کارخانجات آروشا تهیه فرمائید.

فروش مستقیم پودر نمای دیوار

افزودنی های معمول پلی استر

رنگ رزین

رزین پلی استر در مواجهه با نور تغییر رنگ پیدا نمی کند. برخی پودر های رنگی را با رزین به منظور رنگدهی مخلوط می نمایند .از جمله این پودرها ، پودر اخرا قرمز تولید شده در کارخانجات آروشا می باشد که رزین را به رنگ قرمز در می آورد.

خشک کن

خشک کن یا هاردنر به دو صورت مایع و خمیری مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از نوع خمیری هاردنر معمول تر می باشد . هاردنر مایع دارای بوی تند و زننده ای می باشد. با کاهش یا افزایش میزان هاردنر مدت زمان خشک شدن  رزین تنظیم می گردد. حالت نرمال استفاده از هاردنر 2 درصد می باشد.  اگز رزین دارای ضخامت کم باشد دیرتر خشک می شود و اگر ضخامت آن زیاد باشد ترک بر می دارد. در ضخامت نازک پیشهاد 4 درصد هاردنر و در ضخامت زیاد پیشنهاد 1 درصد هاردنر داریم.

کاتالیزور

کاتالیزور یا شتاب دهنده به رنگ بنفش می باشد که از ترکیبات ماده کبالت است. برخی از شتاب دهنده ها زمان سفت شدن رزین را کاهش می دهند. برخی از این شتاب دهنده ها رنگ رزین را به زرد یا قرمز متمایل می نمایند. ماده شتابدهنده و هاردنر نباید همزمان باهم در رزین مخلوط شوند.

مهمترین خبر سایت
بازار خرید پودر کربنات کلسیم رسوبی سبک

پر کننده

به منظور کاهش مصرف رزین در تولید محصول ضروری است از یک پودر میکرونیزه مخصوص به عنوان پر کننده استفاده شود . بسته به نوع فرمول رزین و خروجی مدنظر از پر کننده مخصوص استفاده می شود .
انواع پر کننده رایج مورد استفاده در رزین :
1) کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر
2) پودر مل میکرونیزه مخصوص رزین پلی استر
3) پودر میکرونیزه تالک مخصوص رزین

توصیه می گردد واحدهای فعال حوزه رزین پلی استر که تازه شروع به کار می نمایند به منظور استفاده از پر کننده در رزین ابتدا در مقیاس نمونه پودر کربنات کلسیم میکرونیزه مورد نظر را تهیه و استفاده نمایند و درصورت موفقیت به فعالیت خود در تولید انبوه ادامه دهند .

قیمت پودر کربنات کلسیم پوشش دار

کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر با برند آروشا

یکی از پر کننده های قوی و سازگار با رزین ، محصولات میکرونیزه تولید شده در مجموعه صنعتی کارخانجات آروشا می باشد. کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر با برند آروشا مورد استقبال بسیاری از واحدهای تولیدی حوزه رزین پلی استر قرار گرفته است. به منظور کسب مشاوره و یا ثبت سفارش با مدیران فروش مجموعه آروشا تماس حاصل فرمائید .

 

جدیدترین اخبار سایت