کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر

4.8
(63)

از رزین پلی استر به منظور تولید مجسمه ، سنگ مصنوعی و سایر صنایع استفاده می شود .  از کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر به عنوان پر کننده در تولید محصول استفاده می شود . شما می توانید این نوع کربنات کلسیم را با قیمت مناسب از بازار بزرگ کربنات کلسیم کارخانجات آروشا تهیه فرمائید.

کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر

افزودنی های معمول پلی استر

رنگ رزین

رزین پلی استر در مواجهه با نور تغییر رنگ پیدا نمی کند. برخی پودر های رنگی را با رزین به منظور رنگدهی مخلوط می نمایند .از جمله این پودرها ، پودر اخرا قرمز تولید شده در کارخانجات آروشا می باشد که رزین را به رنگ قرمز در می آورد.

خشک کن

خشک کن یا هاردنر به دو صورت مایع و خمیری مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از نوع خمیری هاردنر معمول تر می باشد . هاردنر مایع دارای بوی تند و زننده ای می باشد. با کاهش یا افزایش میزان هاردنر مدت زمان خشک شدن  رزین تنظیم می گردد. حالت نرمال استفاده از هاردنر 2 درصد می باشد.  اگز رزین دارای ضخامت کم باشد دیرتر خشک می شود و اگر ضخامت آن زیاد باشد ترک بر می دارد. در ضخامت نازک پیشهاد 4 درصد هاردنر و در ضخامت زیاد پیشنهاد 1 درصد هاردنر داریم.

کاتالیزور

کاتالیزور یا شتاب دهنده به رنگ بنفش می باشد که از ترکیبات ماده کبالت است. برخی از شتاب دهنده ها زمان سفت شدن رزین را کاهش می دهند. برخی از این شتاب دهنده ها رنگ رزین را به زرد یا قرمز متمایل می نمایند. ماده شتابدهنده و هاردنر نباید همزمان باهم در رزین مخلوط شوند.

پر کننده

به منظور کاهش مصرف رزین در تولید محصول ضروری است از یک پودر میکرونیزه مخصوص به عنوان پر کننده استفاده شود . بسته به نوع فرمول رزین و خروجی مدنظر از پر کننده مخصوص استفاده می شود .
انواع پر کننده رایج مورد استفاده در رزین :
1) کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر
2) پودر مل میکرونیزه مخصوص رزین پلی استر
3) پودر میکرونیزه تالک مخصوص رزین

خرید کربنات کلسیم کوتد
>>

توصیه می گردد واحدهای فعال حوزه رزین پلی استر که تازه شروع به کار می نمایند به منظور استفاده از پر کننده در رزین ابتدا در مقیاس نمونه پودر کربنات کلسیم میکرونیزه مورد نظر را تهیه و استفاده نمایند و درصورت موفقیت به فعالیت خود در تولید انبوه ادامه دهند.

نقش کربنات کلسیم در تولید رزین

در عصر حاضر نقش کربنات کلسیم در تولید رزین های با کیفیت بر کسی پوشیده نیست و این ترکیبات به عنوان یک پرکننده سفید رنگ پودری شناخته شده هستند و برای برآورده ساختن اهداف تولید کنندگان این محصولات بهترین گزینه به حساب می‌ آیند؛ در حال حاضر با هدف کاهش هزینه ها این پرکننده ها به مصرف می رسند و همان طور که اشاره کردیم پر کننده کربنات کلسیم جزو همه کاره ترین ترکیبات در این صنعت است و از آنجایی که در پوسته زمین به فراوانی یافت می شود و با هزینه های اندکی پردازش و فرآوری آنها انجام می پذیرد به راحتی می توانند کاهش هزینه های تولیدی را شامل شوند.

کاهش انقباض محصولات تولید شده دلیل دیگری برای بهره برداری از این پرکننده های معدنی می باشد، افزایش حجم و کاهش انقباضات در تولید رزین ها جزو اولویت‌ های اصلی تولید کنندگان می باشد که با به کار گیری و انتخاب درست کربنات کلسیم فراهم می گردد؛ افزایش ویسکوزیته و بهبود خواص فیزیکی تولیدات نهایی از دیگر اهداف به کارگیری این ترکیبات در این صنعت مهم است.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم عمده

خرید کربنات کلسیم مخصوص صنعت رزین یا هر صنعت دیگر را می توان به دو روش انجام داد؛ خرید از واحد های تولیدکننده و خرید از واحد های توزیع کننده؛ مسلما خرید از کارخانه ها بهترین راه حل برای تمامی متقاضیان خواهد بود چون در این شرایط قیمت محصولات بسیار مناسب اعلام می گردد، همچنین اصالت کالا ها برای خریداران عمده تضمین می‌ گردد.

خرید از واحد های توزیع کننده به دلیل اضافه شدن زنجیره ای واسطه ها می تواند مقرون به صرفه نباشد، همچنین امکان عرضه محصولات تقلبی در این روش وجود دارد؛ به صورت کلی می‌ توان گفت خریداران این ترکیبات می‌ توانند با شناخت معتبرترین مرکز عرضه کننده در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده و از هر نقطه کشور به صورت مستقیم ترکیبات را خریداری نمایند.

کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر با برند آروشا

یکی از پر کننده های قوی و سازگار با رزین ، محصولات میکرونیزه تولید شده در مجموعه صنعتی کارخانجات آروشا می باشد. کربنات کلسیم مخصوص رزین پلی استر با برند آروشا مورد استقبال بسیاری از واحدهای تولیدی حوزه رزین پلی استر قرار گرفته است. به منظور کسب مشاوره و یا ثبت سفارش با مدیران فروش مجموعه آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 63

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.