سفارش دهنده پودر کربنات کلسیم فله ای

4.9
(60)

سفارش دهنده پودر کربنات کلسیم فله ای با هدف استفاده در صنایع متفاوت مانند ساخت و ساز و صنایع شیمیایی این محصول را سفارش می دهد. پودر کربنات کلسیم فله ای در حجم های متفاوت عرضه شده است. مهم ترین  مصرف کنندگان کربنات کلسیم  افرادی هستند که در صنایع ذوب فلز و آهن فعالیت دارند، این افراد پودر کربنات کلسیم را به صورت فله ای و عمده تهیه می کنند.

سفارش دهنده پودر کربنات کلسیم فله ای

قیمت پودر کربنات کلسیم مرغوب

در بررسی قیمت پودر کربنات کلسیم نوع سنگ های معدنی حاوی کربنات کلسیم به عنوان اصلی‌ ترین عامل مورد توجه قرار می‌ گیرند و بر مبنای متفاوت بودن منابع ذخیره این سنگ‌ ها و مشخصات ظاهری و فیزیکی آنها در نهایت قیمت پودر های تولید شده از این سنگ های معدنی نیز متفاوت اعلام می گردد. پارامتر های دیگری همچون فاصله میان معدن و کارخانه تولید کننده این محصولات و فاصله کارخانه تا مقصد مشتری و همچنین نوع تجهیزات و دستگاه های به کار گرفته شده در خطوط تولید این محصولات به عنوان مهمترین عامل در تعیین قیمت این ترکیبات تاثیرات خود را ایجاد می نماید.
بدیهی است که هر یک از کارخانه های تولید کننده در یک شهری از ایران مستقر هستند و از آنجایی که کربنات های کلسیم از معادن مختلف در سراسر کشور استخراج می گردند، گاهی ممکن است فاصله بین معدن و کارخانه بسیار زیاد شود و این پارامتر می‌ تواند در افزایش قیمت این محصولات تاثیر داشته باشد و بر عکس اگر فاصله بین معدن و کارخانه کمتر باشد، قیمت این محصولات کاهش می‌ یابد. نوع تجهیزات و دستگاه ها نیز می تواند در انجام فرایند های تولیدی در مدت زمان های مختلف تاثیر داشته باشد که در حال حاضر تجهیزات مدرن با کوتاه کردن زمان تولید محصولات و کاهش مصرف انرژی، تاثیرات مثبتی را در کاهش قیمت نهایی این تولیدات ایجاد می نمایند.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

صادرات پودر کربنات کلسیم

صادرات پودر کربنات کلسیم به کشور های مختلف جزوه تجارت های پرسودی است که در حال حاضر بازرگانی های ایرانی و خارجی را به خود مشغول ساخته است. از آنجایی که تولید پودر کربنات کلسیم در ایران در مش های گوناگون و در بسته بندی های متفاوت انجام می پذیرد، بازرگانی های صادراتی می‌ توانند از طریق به دست آوردن اطلاعاتی از متقاضیان این محصولات در دیگر کشور ها و انجام برخی از اقدامات و فعالیت ها صادرات این محصولات را عملی نمایند. پودر کربنات کلسیم در بسیاری از صنایع به عنوان بهترین ماده اولیه به کار گرفته می شود و این مورد می تواند در افزایش صادرات محصولات موثر باشد.

سفارش دهنده پودر کربنات کلسیم فله ای

مشخصات انواع پودر کربنات کلسیم مرغوب

این محصول در تولید سیمان استفاده می شود. به طور کلی کربنات کلسیم در طبیعت یافت می شود و یک پودر بسیار مهم است. کربنات کلسیم از سنگ های گچ، سنگ آهک ، سنگ دولومیت تهیه می شود. پودر کربنات کلسیم مرغوب پودری دانه ای سفید رنگ است که این محصول یکی از محصولات بسیار مهم و ارزشمند است.  مشخصات انواع پودر کربنات کلسیم مرغوب به صورت پودری سفید رنگ تولید می شود. این محصول در رنگ سازی، پزشکی، تولید کاغذ، پلاستیک،  کشاورزی و پرورش  دام و طیور و غیره استفاده می شود.
گفتیم که کربنات کلسیم یک پودر طبیعی است و از طبیعت بدست می آید، کربنات کلسیم قدرت انعطاف پذیری زیادی دارد و آن را به شکل ها و سایز های متفاوتی تولید می کنند. کربنات کلسیم طبیعی از رسوبات بدن جانداران و آبزیان دریایی طی سال های زیادی تولید می شود و چون ساختار کریستالی دارند، در انواع متفاوتی تولید می شوند.‌ کربنات کلسیم حالت قلیایی دارند و برای حل شدن آن باید از گاز دی اکسید کربن و اسید ها مانند آب لیمو و سرکه و اسید های قوی استفاده کنیم. این محصولات به صورت خوراکی در دارو سازی و پزشکی استفاده می شود.

پخش عمده پودر کربنات کلسیم فله ای

پخش عمده  پودر کربنات کلسیم فله ای در کیفیت بالا انجام می شود. پودر کربنات کلسیم یکی از مهم ترین پودر های روی زمین است، این محصول در صنایع متفاوتی پر کاربرد است در واقع ماده تشکیل دهنده محصولات خاصی است. همواره خرید کربنات کلسیم در حجم بالا صورت می گیرد و تامین کنندگان این پودر نیاز مصرفی مالکین صنایع مختلف را تامین می کنند.

کربنات کلسیم سفارشی بهترین انتخاب برای افرادی است که می خواهند این محصول ارزشمند را خریداری کنند. پخش عمده  کربنات کلسیم پودری با کیفیت ممتاز و مش بندی  برای مصرف در تمام صنایع تولیدی، ساختمانی، خدماتی با قیمت نازل صورت می گیرد.
پخش عمده این محصول باعث می شود تا هزینه نهایی آن در خرید عمده پایین بیاید و از نظر اقتصادی بسیار هزینه مطلوبی است. کربنات کلسیم یک پودر معدنی است که کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد و خرید فله ایران به سود خریداران  عزیز است.

کربنات کلسیم برای انسان ها مضر نیستند و به دلیل  کلسیمی که دارند همواره برای انسان ها و حیوانات تاثیر مثبتی دارند، به همین دلیل برای پرورش دام و طیور استفاده می شود که مهم ترین منبع کلسیم است، موجب افزایش وزن حیوانات می شوند از این رو خرید فله ای این محصول برای کشاورزان و دام پروران بسیار ارزشمند و به صرفه است، بعد از استفاده از پودر کربنات کلسیم متوجه تأثرات آن می شوند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.