خرید اقتصادی کربنات کلسیم فسیلی: نقش اساسی در کاهش هزینه‌ها و افزایش سودآوری

4.6
(51)

کربنات کلسیم فسیلی بیشتر از بقایای موجودات دریایی تشکیل می گردد، این موجودات آب را جذب کرده و برای تشکیل اسکلت و پوسته خود از آن استفاده می نمایند و زمانی که از بین می روند بقایای آن ها در بستر دریاها باقی مانده و به مرور زمان به سنگ های معدنی تبدیل می گردند و این سنگ ها برای تولید پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم استخراج می شوند.

کربنات کلسیم فسیلی

ذخایر طبیعی پودر کربنات کلسیم

سنگ ها و صخره های موجود در طبیعت را می توان اصلی ترین ذخایر طبیعی پودر کربنات کلسیم قلمداد کرد که در ادامه مراحل فرایند های انجام می پذیرد تا در نهایت پودر های میکرونیزه تولیده شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.

اولین مرحله تولید پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم اقداماتی است که در معادن سنگ های حاوی این ترکیبات انجام می پذیرد، کارشناسان فعال در این حوزه معادن سنگ ها را شناسایی کرده و برای مقرون به صرفه بودن یا نبودن آنها برنامه ‌های انجام می ‌دهند و در نهایت آن معادنی را انتخاب می‌ کنند که با استخراج سنگ ها از آنها بیشترین میزان کربنات کلسیم استحصال شود، در مرحله بعدی سنگ ها استخراج شده توسط ماشین های مخصوص به کارخانه ها منتقل می ‌گردند، سنگ ها در کارخانه ها آسیاب شده و برای پودر هایی با اندازه ذرات متفاوت از صافی های مخصوص عبور داده می شوند.

نکات جالب از بهبود کیفیت کربنات کلسیم در رنگ سازی
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

انواع سنگ کربنات کلسیم معدنی

در ایران سه نوع سنگ معدنی حاوی کربنات کلسیم حفاری شده و توسط کارخانه های تولید کننده پودر های میکرونیزه به مصرف می رسند، این سنگ ها شامل سنگ آهک، سنگ گچ و سنگ مرمر می باشد؛ اغلب این سنگ ها ناخالصی های مانند خاک رس دارند، اما برخی از آنها نیز حدود ۹۷ درصد خالص هستند و مهمترین تفاوت بین آنها این است که عناصر تشکیل دهنده با یکدیگر متفاوت می باشند و به همین دلیل در نهایت پودر های کربنات کلسیم با قیمت ها و کیفیت های متنوع ارائه می گردند.

خرید و فروش پودر کربنات کلسیم

در کشور ما و در بسیاری از کشور ها در حال حاضر خرید و فروش پودر کربنات کلسیم رونق فراوان گرفته است و دلیل اصلی این موضوع تولید عمده این محصولات، قیمت مناسب و در دسترس بودن آنها و در نهایت سازگاری آنها با مواد اولیه دیگر در تولید محصولات مختلف می باشد.

خرید پودر کربنات به صورت مستقیم از واحد های تولیدکننده داخلی نسبت به خرید از واسطه ها برای تمامی مصرف کنندگان به صرفه تر خواهد بود، مجموعه آروشا پودر به عنوان تولیدکننده برتر این پودر های صنعتی با مش های گوناگون است که خرید به صورت غیر حضوری را برای تمامی متقاضیان فراهم کرده تا به کیفیت و قیمت یکسانی از این تولیدات دستیابی داشته باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.