جدیدترین تحولات در استفاده اقتصادی از کربنات کلسیم صدف

4.7
(45)

کربنات کلسیم صدف به دلیل دامنه کاربری گسترده در صنایع به شدت مورد توجه می باشد، این ترکیبات در صنعت تولید سیمان، شیشه، فولاد، کاغذ، پلاستیک و لاستیک به بهره‌برداری می ‌رسند و مسلم است که هر یک از صنعتگران به درجه بالایی از کیفیت این تولیدات نیازمند می باشند و باید شرکت های برای تولید آنها در ایران وجود داشته باشد.

کربنات کلسیم صدف

 کاربرد کربنات کلسیم در ساخت و ساز

کربنات کلسیم مهمترین و اصلی ترین مکمل در ساخت مصالح ساختمانی می باشد، این ترکیب برای اهداف تولیدی در حالت آهکی خود به مصرف می ‌رسد، از کربنات کلسیم در تولید انواع سیمان ها استفاده می‌ شود؛ این ترکیبات همچنین در پایه گذاری جاده ها به صورت عمده به بهره برداری می رسند.

این فرآورده های معدنی زمانی که با خاک واکنش می دهند به سیمان های رسی تبدیل می شوند و ترکیبات سفتی را ایجاد می کنند، به همین دلیل به صورت مکرر برای کمک به خاک های مورد استفاده در پل ها، خانه ها و بنا های برجسته به کار گرفته می ‌شوند، کربنات کلسیم به پل ها استحکام ویژه می بخشد و در صورتی که وسایل نقلیه بزرگ ساختمانی از روی این پل ها عبور کنند هیچ مشکلی ایجاد نمی شود.

کربنات کلسیم رسوبی همدان
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

شرکت تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

بهره‌ برداری از کربنات کلسیم میکرونیزه در تمام دنیا متداول می باشد، از این رو در حجم های بالایی تولید این محصولات صورت می پذیرد؛ شرکت تولیدی اروشا پودر به عنوان بزرگترین کارخانه تولید کننده در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد و انواع فرآورده های معدنی برای مصارف مختلف در این مجموعه تولید و عرضه می‌ شوند.

مهمترین مشخصات تولیدات این مجموعه در میزان خلوص بالا، قیمت مناسب، فروش به صورت فله ای و بسته بندی، بافت یکنواخت و همگن، روشنایی و شفافیت زیاد دیده می شود، در مجموعه آروشا فروش به صورت غیر حضوری هم مد نظر قرار گرفته که از نظر مصرف کنندگان مهمترین اقدام این مجموعه می باشد.

خرید عمده کربنات کلسیم از آروشا

با در نظر گرفتن ویژگی‌ ها و مشخصات محصولات تولیدی در مجموعه آروشا پودر مسلما خرید از این واحد تولید کننده به نفع تمامی مصرف کنندگان خواهد بود، خرید عمده کربنات کلسیم از آروشا را مسلما شرکت‌ ها و کارخانه‌ های تولیدکننده محصولات مختلف انجام می دهند و همان طور که اشاره کردیم این تولیدات در بسیاری از صنایع با درجه خلوص بالای به بهره‌ برداری می‌ رسند؛ برای خرید عمده انواع کربنات کلسیم و یا به دست آوردن اطلاعاتی از نحوه تولید و بهره‌برداری آنها می توانید با مشاورین اروشا ارتباط داشته باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 45

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.