کارخانه تولید کربنات کلسیم سفید رنگ

4.8
(43)

کارخانه تولید کربنات کلسیم سفید رنگ با خلاقیت و نوآوری ‌های پیشرفته می ‌تواند با تنوع بالاتری به عرضه محصولات مشغول شود و از آنجایی که در حال حاضر این فرآورده‌ های معدنی با دلایل قانع کننده در بسیاری از صنایع حضور پررنگی را برای خود به وجود آوردند، فعالیت این کارخانه‌ های تولید کننده از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می ‌باشد.

کربنات کلسیم یک ساختار مولکولی معدنی و طبیعی است که در اشکال مختلفی نقش گسترده‌ ای در هنر و صنعت پیدا کرده است، رنگ سفید و روشن این ترکیبات یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده از آنها در این صنایع مهم می ‌باشد، این ترکیبات به دلیل همین ویژگی به عنوان رنگدانه اصلی سفید در برخی از رنگ ‌های مدرن به کار گرفته می ‌شوند.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

کارخانه تولید کربنات کلسیم سفید رنگ

موارد کاربرد کربنات کلسیم سفید رنگ

پیش از پرداختن به موارد کاربرد کربنات کلسیم سفید رنگ دانستن این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است که این ترکیبات در حال حاضر در نمونه‌ های صنعتی و معدنی جایگاه خوبی را در بین صنعتگران به دست آورده ‌اند و از هر کدام از آنها بر مبنای حساسیت فرایند های تولیدی و خدماتی، بهره‌برداری‌ های لازم انجام می‌ شود.

از مهم‌ترین کاربرد های کربنات کلسیم سفید رنگ می ‌توان به استفاده از آنها در صنعت داروسازی، در صنایع غذایی و در صنعت پلاستیک اشاره کرد، این ترکیبات به عنوان یک مکمل کلسیم‌ دار و یک ماده پایه برای تولید قرص‌ های دارویی در صنعت داروسازی به بهره‌ برداری می ‌رسند، در صنعت غذایی هم برای تولید برخی از خمیر ها و بکینگ پودر ها از این ترکیبات استفاده می ‌شود.

تولید کربنات کلسیم سفید میکرونیزه

مدیریت خلاقانه و استفاده از نوآوری‌ های جدید در بحث تولید کربنات کلسیم سفید میکرونیزه تحولات بسیار زیادی را فراهم کرده است، به نوعی که تنوع این محصولات غیر قابل انکار می‌ باشد و در حال حاضر بر مبنای نیاز هر واحد صنعتی تولید این محصولات به صورت سفارشی تکمیل می‌ گردد.

در تولید کربنات کلسیم سفید میکرونیزه استخراج سنگ‌ های معدنی طبیعی با خلوص بالا اولین پارامتر قابل توجه می ‌باشد در مرحله بعدی هر یک از واحد های تولید کننده با توجه به تجهیزات و سیستم‌ هایی که در اختیار دارند، مرحله خرد کردن، میکرونیزه کردن، خالص سازی و مش  بندی کردن این فرآورده‌  ها را انجام می‌ دهند، اگر برای توسعه اقتصادی خطوط تولیدی خود به کربنات کلسیم میکرونیزه سفید رنگ نیاز دارید و می‌ خواهید این ترکیبات را با حداقل قیمت در اختیار داشته باشید، حتماً با مشاورین شرکت آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 43

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.