کربنات کلسیم رسوبی کاشان

4.9
(50)

کربنات کلسیم رسوبی کاشان بدون شک تحولات زیادی را برای صاحبان صنایع تولید کننده پلیمر ها و پلاستیک ها ایجاد کرده است و این ترکیبات در سال های اخیر در صنایع گفته شده از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و تقاضای بالایی برای خرید آن ها در بازار مشاهده می گردد.

کربنات کلسیم رسوبی کاشان

موارد مصرف کربنات کلسیم رسوبی

موارد مصرف کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک، لاستیک و پلیمر بیشتر از دیگر صنایع قابل توجه می باشد و برخی از تولیدکنندگان معتقد هستند که کاربرد این فراورده ها در صنایع گفته شده مهمترین دلیل تولید عمده آنها در سال های اخیر بوده است.

کربنات کلسیم رسوبی در صنعت تولید پلیمر ها باعث افزایش قدرت استحکام و مقاومت تولیدات نهایی در برابر عوامل خارجی می شود، این ترکیبات از قیمت فروش پایین تری در مقایسه با دیگر پر کننده های مطرح برخوردار هستند و همین پارامتر باعث می ‌شود که بهای تمام شده تولیدات تحت کنترل بوده و با قیمت های قابل قبولی عرضه شوند؛ این ترکیبات در صنعت تولید لاستیک هم باعث کاهش اصطکاک و افزایش طول عمر محصولات می گردند، در تولید لوله های پی وی سی نیز از کربنات کلسیم رسوبی با هدف جلوگیری از ترک خوردگی این لوله ها و افزایش مقاومت آنها تا چندین برابر استفاده می شود.

نمایندگی خرید وفروش کلسیم کربنات با قیمت عمده در یزد
>>

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

قیمت کربنات کلسیم رسوبی

کیفیت کربنات کلسیم رسوبی به روش های تولید این محصولات و نوع اسید های چرب مورد استفاده در تولید وابسته می ‌باشد و این موارد نیز در تعیین قیمت این تولیدات هم مد نظر قرار گرفته و باعث می شود که تولیدکنندگان با شرایط تولیدی متفاوت، این ترکیبات را در قیمت‌ های متغیری وارد بازار نمایند.

در هر صورت قیمت کربنات کلسیم رسوبی در قیاس با دیگر گرید های این ترکیبات بالاتر معرفی می گردد، اما مزیت هایی که از بهره ‌برداری آنها به دست می آید بسیار بیشتر می باشد و توجیح خوبی را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد.

شایان ذکر است که بدانید کربنات کلسیم رسوبی در برند های داخلی و خارجی هم قیمت های متنوعی دارد که بهتر است خریداران عمده نسبت به خرید این تولیدات از برند های داخلی اقدام نماید، در این شرایط کیفیت محصولات مشابه یا حتی برتر از تولیدات خارجی بوده و قیمت های پایین تری نیز به آنها اعلام می گردد.

نحوه سفارش کربنات کلسیم

در ادامه مبحث قبل و برشماری عوامل تعیین کننده قیمت کربنات کلسیم شاید بتوان نحوه سفارش این محصولات را هم عنوان کرد؛ در حال حاضر شرکت آروشا پودر با در نظر گرفتن تاثیرگذاری این پارامتر نحوه سفارش مستقیم و اینترنتی را برای تمامی متقاضیان فراهم کرده است تا بتوانند بدون مراجعه حضوری و صرف هزینه های بی شمار خرید این تولیدات را نهایی نماید؛ مشاورین شرکت آروشا پودر همچنین مشاوره های برای تکمیل اطلاعات خریداران ارائه می نمایند و در تمامی مراحل خرید راهنمای آنها هستند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.