کربنات کلسیم رسوبی همدان

4.9
(50)

کربنات کلسیم رسوبی همدان یکی از باکیفیت ترین تولیدات برای ایجاد تاثیرات مثبت در برخی از صنایع مخصوصاً صنعت پلیمر و پلاستیک می باشد؛ این فرآورده ها در سال های اخیر توانسته اند تمامی مشکلات به وجود آمده در صنایع گفته شده را حذف کرده و با بازدهی فوق العاده بالایی به مصرف برسند.

کربنات کلسیم رسوبی همدان

تفاوت کربنات کلسیم معدنی و رسوبی

شاید برای تولیدکنندگان محصولات مختلف این سوال مطرح باشد که تفاوت اصلی بین کربنات کلسیم معدنی و رسوبی چیست و این تولیدات از چه نظر با یکدیگر تفاوت هایی دارند؟ بررسی تفاوت و شباهت این فراورده ها کلید درک تفاوت آنها در کاربرد های صنعتی می باشد؛ شباهت اصلی این تولیدات در ترکیب شیمیایی و فرمول شیمیایی آنها می باشد.

ما در این بخش از محتوا مواردی را که باعث تفاوت کیفیت انواع کربنات کلسیم  معدنی و رسوبی شده است را نام می بریم، این تولیدات از نظر نحوه ساخت با یکدیگر تفاوت هایی دارند چون کربنات کلسیم معدنی به صورت طبیعی تولید می‌ شود اما نمونه های رسوبی کاملاً مصنوعی هستند، تفاوت در اندازه و شکل ذرات این تولیدات نیز قابل توجه می باشد و بر اساس تجربیات به دست آمده کربنات کلسیم رسوبی اندازه ذرات کوچکتری نسبت به نمونه های معدنی دارد؛ تفاوت در میزان سفیدی این تولیدات هم برای برخی از صنایع حائز اهمیت می باشد، کربنات کلسیم رسوبی سفیدی و شفافیت بیشتری نسبت به نمونه های معدنی دارد.

صادرات پودر کربنات کلسیم خراسان
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

موارد مصرف کربنات کلسیم معدنی و رسوبی

همان طور که اشاره شد عمده ترین تفاوت انواع کربنات کلسیم معدنی و رسوبی در موارد مصرف این محصولات می باشد، در حال حاضر در برخی از صنایع مخصوصاً در صنعت کشاورزی و ساختمان سازی و تولید انواع خوراک دام و طیور از کربنات کلسیم معدنی به دلیل ارزان تر بودن استفاده می شود، در صورتی که کربنات کلسیم رسوبی در صنایعی همچون تولید پلیمر ها، کفپوش‌ ها، لاستیک، پلاستیک، چسب، رنگ و رزین بیشترین کاربرد را دارد.

خرید کربنات کلسیم از شرکت آروشا پودر

خرید کربنات کلسیم از مجموعه صنعتی آروشا پودر پیشنهاد ویژه برای تمامی صنعتگران می باشد، این واحد تولیدکننده رضایتمندی مشتریان را جزو اولویت‌ های اصلی خود قرار داده است، به همین دلیل محصول نهایی را قبل از عرضه و فروش به بازار به صورت کلی کنترل کیفیت کرده تا از کیفیت نهایی آن اطمینان داشته باشند.

شرکت آروشا پودر جزو بزرگترین تولید کنندگان انواع پودر کربنات کلسیم است که با سابقه طولانی مدت خود در این زمینه کاری در زمره مطمئن ترین شرکت ها برای خرید این محصولات به حساب می‌ آید، پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی و جهت خرید این تولیدات برای هر صنعتی با کارشناسان واحد فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.