کربنات کلسیم رسوبی فروش

4.9
(60)

کربنات کلسیم رسوبی فروش فوق العاده ای برای صنعتگران فعال در تولید محصولات پلاستیکی و پلیمری داشته است، این ترکیبات در این صنعت مهم کاهش بهای تمام شده تولیدات و افزایش برخی از خواص و ویژگی ها را فراهم کرده و با هدف افزایش راندمان تولید به مصرف می رسد.

کربنات کلسیم رسوبی فروش

کربنات کلسیم پوشش دار

کربنات کلسیم رسوبی بعد از تولید و فرآوری برای برخی از کاربرد ها به شکل های ویژه تری معرفی می گردد، به عنوان مثال تولیدکنندگان صنعت پلاستیک و پلیمر نیاز به انواع کربنات کلسیم با خاصیت آبگریزی دارند و همین درخواست باعث شده است که در سال ‌های اخیر تولید کربنات کلسیم پوشش دار از نمونه‌ های کربنات کلسیم رسوبی انجام پذیرد؛ این تولیدات دارای ویژگی‌ های آبگریز بودن هستند و نسبت به نمونه‌ های کربنات کلسیم عادی جذب رطوبت کمتری دارند، این تولیدات همچنین نسبت به نمونه های معدنی تمایل بیشتری به اتصال به مواد پلیمری از خود نشان می دهند و استفاده از آنها باعث افزایش راندمان فرآیند های تولید محصولات پلاستیکی و پلیمری می شود.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

ساختار تولید کربنات کلسیم کوتد

کربنات کلسیم پوشش دار با پوشش سطحی نرمی از کربنات کلسیم  رسوبی و به کمک اسید های چرب و عوامل جفت کننده تیتانات تولید می گردد، اسید های چرب جزو بنیادی ترین ترکیبات در صنایع شیمیایی می باشند که می توانند بعد از ترکیب شدن و پوشش دادن کربنات های کلسیم خاصیت آب گریزی را برای آنها ایجاد نمایند.

اندازه ذرات و شکل کریستالی کربنات کلسیم پوشش داده شده توسط غلظت واکنش دهنده ها، زمان و دمای کنترل شده مشخص می گردد، این نوع کربنات های کلسیم با خواص پراکندگی خوبی که دارند در بسیاری از صنایع تولیدی به مصرف می رسند.

فروش عمده کربنات کلسیم پوشش دار

فروش عمده کربنات کلسیم پوشش دار همزمان با گسترش بهره‌ برداری از این تولیدات در صنعت پلیمر و پلاستیک آغاز شده است و همان طور که در مباحث قبل اشاره کردیم این فرآورده ها جزو مواد اولیه کلیدی برای تولید اکثر محصولات پلیمری به حساب می آیند و می توانند با افزایش راندمان تولیدی مزیت های زیادی را برای صاحبان صنایع و مشاغل فراهم سازند.

در حال حاضر فروش عمده این تولیدات را شرکت های متفاوتی انجام می دهند و خریداران در بازار شاهد معرفی این تولیدات در نمونه ‌های داخلی و خارجی هستند، در زمان خرید انواع کربنات کلسیم پوشش داده شده خریداران باید به کیفیت و درجه خلوص محصول توجه داشته باشند زیرا استفاده از نمونه های بی کیفیت همراه با ناخالصی های زیاد می ‌تواند کیفیت محصولات نهایی را تحت تاثیر منفی قرار دهد.

قیمت کربنات کلسیم نیز دیگر ویژگی قابل توجه در این میان است چون قیمت مواد اولیه بر قیمت محصولات نهایی و توانایی رقابت تولید کنندگان در بازار تاثیر زیادی دارد؛ فروش پودر کربنات کلسیم را شرکت آروشا پودر با حداقل قیمت و با بهترین شرایط آغاز کرده، برای خرید حتماً با این شرکت ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.