کربنات کلسیم خوراکی خرید

4.9
(51)

خرید کربنات کلسیم خوراکی به صورت بسته بندی شده بیشتر قابل توجه می باشد چون آلوده شدن این پودر ها می تواند برای تولیدکنندگان محصولات غذایی و دارویی مشکلات جدی را ایجاد نماید؛ کربنات کلسیم خوراکی همچنین دارای اندازه ذرات بسیار ریزی است که حتماً باید در فرآیند های فروش و حمل و نقل محافظت شود.

کربنات کلسیم خوراکی خرید

مشخصات دقیق کربنات کلسیم خوراکی

کربنات کلسیم از دید اکثریت مردم یک ترکیب معدنی با فراوانی زیاد در طبیعت است و در صنایع مختلف کاربرد های ویژه ای دارد، اما اینکه کربنات کلسیم خوراکی چیست یا اینکه هر نوع کربنات کلسیم قابل خوردن است یا خیر؟ سوالاتی است که ذهن مخاطبین را درگیر نموده؛ در پاسخ به این سوالات باید گفت که کربنات کلسیم بعد از استخراج از معادن ناخالصی های بسیار زیادی دارد که این ناخالصی ها در زمان ترکیب شدن با سایر مواد ممکن است برای سلامتی انسان خطرات زیادی داشته باشند؛ پس به این نتیجه می رسیم که هر نوع کربنات کلسیم قابل خوردن نیست و این تولیدات برای مصارف خوراکی انسان حتماً باید تصفیه شده و درجه خلوص بالایی داشته باشند، اغلب برای مصارف خوراکی از نمونه ‌های کربنات کلسیم رسوبی که در کارخانه ها تولید می شوند، استفاده می گردد.

کارخانه کربنات کلسیم پوشش دار مش 800 و 1500 و 2500
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

ساختار و نحوه تولید کربنات کلسیم خوراکی

ساختار و نحوه تولید کربنات کلسیم خوراکی در مقایسه با دیگر گرید های این ترکیبات اهمیت ویژه ‌ای دارد و چنانچه در تولید این محصول از تجهیزات پیشرفته ای استفاده نشود ممکن است ناخالصی هایی در آنها باقی بماند که این پارامتر برای مصرف کنندگان اصلا خوشایند نخواهد بود.

مهمترین ویژگی کربنات کلسیم خوراکی در قیاس با دیگر فرآورده ‌ها درجه خلوص بالای این محصولات می باشد و حتماً باید در طی فرایند های تولیدی تمامی ناخالصی ها حذف شده و این ترکیبات با بالاترین درجه خلوص به مصرف برسند.

قیمت کربنات کلسیم خوراکی

قیمت کربنات کلسیم خوراکی نسبت به دیگر گرید های این ترکیبات گران تر است چون این محصولات باید عاری از هرگونه ناخالصی باشند و با تجهیزات پیشرفته تصفیه شوند، این ترکیبات همچنین باید در بسته بندی های کاملا بهداشتی و ایزوله معرفی گردند و این عوامل باعث افزایش قیمت تمام شده این تولیدات برای مصارف خوراکی می شود.

همچنین عوامل دیگری همچون نوسانات بازار، قیمت ارز، برند تولیدکننده و کیفیت محصول بر قیمت نهایی این تولیدات تاثیر گذار می باشد، برای خرید محصولات با بالاترین درجه کیفی حتما اروشا پودر را انتخاب کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.