دانستنی های بسیار مهم از کربنات کلسیم برای مرغ و طیور

4.9
(66)

وجود کلسیم در بدن مرغ ها ضروری می باشد و این ماده برای مرغ های تخمگذار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین الزامی است که در دانه و جیره های غذایی مرغ های تخمگذار کلسیم به مقدار فراوان وجود داشته باشد به این دلیل که مرغ های تخمگذار با گذاشتن تخم 60 درصد از کلسیم شان را از دست می دهند و برای اینکه بتوانند مجدد تخمگذاری کنند باید میزان کمبود کلسیم آن ها جبران شود. بنابراین وجود منابع کلسیم در تخمشان ضروری بوده و اگر این منابع از صدف های معدنی بدست آمده باشند بی شک بیشترین میزان کلسیم به بدن مرغ ها وارد می گردد. مجموعه آروشا بزرگترین مرکز معتبر فروش عمده کربنات کلسیم خوراک دام و طیور در سطح ایران می باشد. بهترین کیفیت کربنات کلسیم برای مرغ و طیور را می توانید از مجموعه آروشا تهیه فرمائید .

کربنات کلسیم برای مرغ و طیور

بزرگترین کارخانه تولیدی پودر کربنات کلسیم

بزرگترین کارخانه تولیدی پودر کربنات کلسیم به دلایل خاصی در حال حاضر متعلق به مجموعه صنعتی آروشا پودر می باشد چرا که این مجموعه تولید کننده تمام تلاش و سعی خود را داشته است تا بتواند جزو برترین و موفق ترین شرکت های تولید کننده در این میان باشد.

از مهمترین اقدامات مجموعه آروشا پودر برای رسیدن به عنوان بزرگترین تولید کننده این محصولات، می توان به این موضوع اشاره کرد که این مجموعه تولید کننده با بالاترین میزان انعطاف پذیری تولید این پودر های میکرونیزه  را به انجام می رساند.

به عبارت دیگر می توان گفت این مجموعه تولید کننده با مجهز کردن خطوط تولیدی خود به آخرین دستگاه ها و تجهیزات توانایی تولید مش ها و گرید های مختلف پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم را از آن خود نموده است و برای تمامی صنایع این ترکیبات را در بهترین کیفیت ها و مطابق با استانداردهای جهانی ارائه می نماید.

در کنار این شاخصه اعتماد پذیری بالای مجموعه صنعتی آروشا پودر برای تمامی متقاضیان قابل توجه می باشد. این مجموعه تولید کننده دارای پرسنل فعال و وظیفه شناسی است که به صورت اینترنتی به ثبت سفارش متقاضیان می‌ پردازد و در همان زمان ثبت سفارش موقع تحویل محصولات را تضمین می نمایند و با تحویل به موقع این محصولات به بالاترین میزان اعتماد پذیری برای مشتریان خود می رسند.

کربنات کلسیم خوراکی خرید
>>

همانطور که می‌ دانید پودر کربنات کلسیم معمولاً به عنوان یک ماده اولیه یا ماده افزودنی در خطوط تولید محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرد و در واقع خریداران عمده این محصولات کارخانه دار هایی هستند که تحویل به موقع اجناس برای آنها از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد. در راستای همین امر مجموعه آروشا پودر بر روی ایجاد اعتماد پذیری بالا برای تمامی متقاضیان خود مانور زیادی می دهد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 200 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 15

قیمت عمده پودر کربنات کلسیم

قیمت عمده پودر کربنات کلسیم بر اساس معیار های خاصی مشخص می گردد. در این میان نوع کربنات کلسیم و نوع سنگ های استخراجی از معادن مختلف جزو مهمترین پارامترهای که در نهایت می تواند تاثیرات متفاوتی را بر روی قیمت نهایی محصولات داشته باشد.

شایان ذکر است که بر اساس منبع تولید و روش تولید انواع پودرهای کربنات کلسیم این محصولات در نمونه های پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم، کربنات کلسیم کوتد، کربنات کلسیم نانو، کربنات کلسیم معدنی، کربنات کلسیم رسوبی و غیره دسته بندی می شوند که قیمت هر یک از این محصولات و البته کاربرد هر یک از آنها با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارد.

در تعیین قیمت عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم اندازه ذرات این محصولات و میزان سفید آنها نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد به نوعی که بهترین پودر کربنات کلسیم در واقع محصولی است که دارای ریزترین اندازه ذرات و بالاترین میزان سفیدی می باشد.

کربنات کلسیم برای مرغ و طیور

کربنات کلسیم برای مرغ

کربنات کلسیم دام و طیور ماده ای پودری  است که به عنوان مکمل غذایی در مرغداری کاربرد دارد. مرغ تخمگذار به صورت 100% قادر به تأمین کلسیم از منابع قابل دسترس جیره نمی باشد. نیاز مرغهای تخمگذار به کلسیم در دوران تولید بی نهایت زیاد می باشد.

استفاده از کربنات کلسیم در سطح وسیعی در صنعت مرغداری رایج شده و مرغداران از آن به عنوان اصلی ترین منبع کلسیم جیره دان استفاده می کنند. طبق معمول کربنات کلسیم با حداقل 38 درصد کلسیم برای جیره مرغ تخمگذار مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین توجه داشته باشید که کمبود مقدار کلسیم کربنات منجر به نازکی پوسته تخم مرغ می شود. توجه داشته باشید که تشکیل پوسته تخم مرغ حداقل هجده ساعت بطول می انجامد و طولانی ترین بخش تولید تخم مرغ است لذا منبع کلسیم که دیرتر جذب می شوند مانند صدف با ذرات درشت تر یا سنگ کربنات کلسیم درشت تر تاثیر بهتری نسبت به منابع پودری به همراه دارد.

بهترین پودر کربنات کلسیم خوراک طیور

این ماده در پوسته تخم مرغ و غشای جانورانی مانند حلزون و خرچنگ نیز موجود است و می تواند به صورت مصنوعی نیز تولید شود. مورد دیگری که لازم به ذکر می باشد این است که برای استفاده از این ماده برای استفاده در صنعت، آن را از معدن استخراج می کنند.

این ماده خالص می تواند از سنگ مرمر نیز تولید شود یا اینکه می تواند به وسیله عبور دادن دی اکسید کربن از درون سلول کلسیم هیدروکسید بوجود آید. دانه ها و مواد دیگرى که در جیره غذائى طیور به کار می روند داراى مقادیرى از املاح به ویژه کلسیم و سدیم و کلر می باشند ولى این مقدار براى تأمین نیاز مرغهاى تخمگذار و جوجه ها کافی نمی باشد و باید از مواد دیگر که از نظر املاح غنى هستند نیز استفاده شود.
جهت استعلام قیمت فروش پودر کربنات کلسیم با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 66

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.