حقایق عجیب از کربنات کلسیم اروشا: تجربه اقتصادی منحصر به فرد

4.9
(60)

کربنات کلسیم اروشا با بالاترین درجه خلوص و بهترین کیفیت برای تمامی صنعتگران قابل استفاده می باشد، به عبارت دیگر شرکت آروشا پودر انعطاف پذیری بالایی در تولید انواع کربنات کلسیم دارد و نمونه های متفاوت این محصولات را با تضمین کیفیت ارائه می نماید.

کربنات کلسیم اروشا

پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

منظور از پودر کربنات کلسیم میکرونیزه محصولی است که از نظر اندازه ذرات کاملاً توصیف شده است؛ میکرونیزه کردن پودر های معدنی و صنعتی برای توزیع اندازه ذرات آنها مد نظر قرار می‌ گیرد و در صورتی که پودر میکرونیزه با عدد مش بندی معرفی می گردد در واقع آن عدد نشان دهنده اندازه ذرات این محصولات و یکنواختی ذرات در حجم های مشخص شده می باشد.

در حال حاضر پودر کربنات کلسیم میکرونیزه در مش بندی های 400، 800، 1500، 2500 و 3500 معرفی می گردند و هر یک از این محصولات با توجه به کیفیت و قیمتی که دارند در بین صنایع مختلف به مصرف می رسند.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

تامین کننده کربنات کلسیم

تامین کننده کربنات کلسیم مسلما واحدی است که می‌ تواند در هر حجمی و در هر مقطعی از سال نیاز مصرف کنندگان این محصولات را تامین نماید؛ البته این پارامتر به اعتبار کارخانه های تامین کننده هم مربوط می باشد و خریداران در صورت شناخت معتبرترین واحد تولید کننده و تامین کننده کربنات کلسیم مسلما می توانند در هر بازه زمانی که درخواست خرید کربنات کلسیم را داشته باشند به این محصولات دسترسی داشته و از مزیت های آن ها بهره مند گردند.

در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر بزرگترین تامین کننده این محصولات در ایران می باشد که در هر حجمی به صورت مداوم و سریع محصولاتی را در اختیار خریداران واقعی قرار می دهد.

کارخانه پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

کارخانه پودر کربنات کلسیم میکرونیزه آروشا پودر مجهز به آخرین تکنولوژی های تعیین شده در این میان می باشد و با این دسترسی به راحتی می‌ تواند نیاز صنعتگران را در بازار های هدف تامین نماید؛ کربنات کلسیم میکرونیزه  با مش بندی دقیقی که دارد می‌ تواند بسیاری از انتظارات تامین کنندگان کالا های مختلف را برطرف سازند و از این ترکیب به عنوان پرکننده و پوشش دهنده و همچنین سفیدکننده در بسیاری از صنایع مخصوصاً در صنعت تولید کاغذ، رنگ و محصولات پلاستیکی استفاده می شود.

شایان ذکر است که بدانید در کارخانه آروشا پودر تمامی پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم قابل تولید هستند و این ترکیبات برای استفاده در نمونه‌ های کربنات کلسیم کوتد، کربنات کلسیم رسوبی، کربنات کلسیم نانو و غیره معرفی می شوند و قیمت هر یک از آنها با یکدیگر متفاوت است؛ برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این میان با مشاورین شرکت آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.