کارخانه کربنات کلسیم پوشش دار مش 800 و 1500 و 2500

4.9
(52)

همانطور که مطلع هستید کربنات کلسیم پوشش دار ، از ایجاد لایه نازک اسید استئاریک بر روی کربنات کلسیم نچرال تولید و فرآوری می گردد . کیفیت مواد اولیه جهت تولید این نوع از کربنات کلسیم پرمصرف ، نقش مهمی در تولید محصول نهایی با درجه کیفیت بالا خواهد داشت . این سوال در ذهن مشتریان مطرح می شود که : کربنات کلسیم کوتد را از کجا بخریم ؟  در پاسخ باید گفت که از طریق کارخانه کربنات کلسیم پوشش دار آروشا سفارش و خرید بهترین کربنات کلسیم کوتد مرغوب را تجربه نمائید.

کارخانه کربنات کلسیم پوشش دار مش 800 و 1500 و 2500

کربنات کلسیم پوشش دار چیست؟

از نظر عناصر تشکیل دهنده کربنات کلسیم پوشش دار و کربنات کلسیم نچرال فقط تفاوت در اسید استئاریک می باشد . اسید استئاریک فضای بین مولکولی کربنات کلسیم را پر می کند. پودر میکرونیزه کربنات کلسیم پوشش دار دارای خاصیت روانکاری می باشد . این پودر در نقش لایه ضد آب ظاهر می گردد.

از خواص مهم کربنات کلسیم پوشش دار خاصیت کاهش جذب روغن می باشد. (DOP ABSORPTION) کربنات کلسیم پوشش دار سریعا در مخلوط استفاده شده پخش می شود و سختی آن کم است؛ کربنات کلسیم پوشش دار به درخشندگی محصول کمک کرده و باعث صرفه اقتصادی می گردد.

این تولیدات همچنین به پر کردن فضا های خالی به صورت حداکثری می‌ پردازند و با ایجاد خاصیت نرم کنندگی در حین فرایند های تولیدی و عدم ایجاد گرد و غبار، امنیت بیشتری را برای اپراتور های فعال ایجاد می‌ نمایند؛ قابلیت ایجاد اتصال به پلیمر ها ویژگی بسیار قابل توجه کربنات کلسیم کوتد است که آن را برای صنعت پلاستیک بسیار مهم نموده است، این ترکیبات با همین ویژگی تحولات بسیار مثبتی را در این صنعت ایجاد کردند و تمامی مشکلات قبل را از بین بردند.

قیمت کربنات کلسیم تهران
>>

در کنار تمامی ویژگی‌ های گفته شده برای این محصولات توجه به این نکته که قیمت آنها نسبت به کربنات کلسیم معمولی بیشتر است، نیز حائز اهمیت می‌ باشد و خریداران باید با در نظر گرفتن این پارامتر نسبت به استفاده از این ترکیبات اقدام نمایند.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 1500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 28
stearic acid % 1.00 -0.70

موارد کاربرد کربنات کلسیم پوشش‌ دار

مهم‌ترین کاربرد پودر کربنات کلسیم پوشش‌ دار در صنعت لاستیک مشاهده می‌ شود چون این ترکیبات بر استحکام و خواص مقاومتی تولیدات در برابر سایش تاثیر گذاشته و باعث افزایش و پیشرفت آنها می‌ شوند؛ این ترکیبات با هدف افزایش چرخه عمر محصولات لاستیکی در بین فعالان اقتصادی شناخته شده هستند.

کربنات کلسیم پوشش‌ دار در صنعت تولید محصولات پلاستیکی از سابقه طولانی برخوردار است، به نوعی که تولید کنندگان برتر این محصولات معتقد هستند وجود مشکلاتی در این صنعت مهم باعث تشکیل و به وجود آمدن کربنات کلسیم کوتد شده است؛ این ترکیبات هزینه‌ ها را کاهش می‌ دهند و می‌ توانند به عنوان پر کننده تاثیر گذار در سختی مواد اولیه و مقاومت حرارتی به بهره‌ برداری برسند.

کاربرد نوین کربنات کلسیم پوشش‌ دار در صنعت تولید چرم‌ های مصنوعی نیز به ثبت رسیده است، این ترکیبات باعث می‌ شوند تولیدات در برابر کشیدگی مقاومت بیشتری داشته باشند، همچنین این ترکیبات باعث می‌ شوند که احتمال پارگی بافت‌ های چرم مصنوعی در طی زمان‌ های طولانی‌ تر کاهش یابد؛ بر اساس تحقیقات به عمل آمده این ترکیبات در چرم‌ های مصنوعی منجر به حفظ حد اعتدال خاصیت ارتجاعی می‌ شوند.

کارخانه کربنات کلسیم پوشش دار

خط تولید کربنات کلسیم پوشش دار گروه صنعتی آروشا در شهر دلیجان بدلیل نزدیکی به معادن سنگ کربنات با کیفیت منطقه در حال فعالیت می باشد. کارخانه کربنات کلسیم پوشش دار آروشا با توجه به مطالعات فنی و تجربیات گذشته به صورت بهینه طراحی شده است . به طوری که محصول تولید شده دارای بهترین کیفیت باشد و هیچ کدام از محصولات بازار به سطح کیفی آن نرسد.

اصلاح ایرادات خطوط فراوری کربنات کلسیم فعلی موجود در کشور بجز سالها فعالیت در این حوزه و ارتباط مستمر با حجم انبوه مشتریان و دریافت دیدگاه ها و نظرات فنی ایشان محقق نشده است .
امیدواریم در آینده نزدیک بازار صادرات کربنات کلسیم پوشش دار ایران را در اختیار داشته باشیم و به واسطه ارائه یک محصول با کیفیت برند برتر کربنات کلسیم پوشش دار در سطح جهان باشیم.

قیمت کربنات کلسیم کوتد

مجموعه آروشا بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع کربنات کلسیم صنعتی در سطح منطقه خاورمیانه در حال فعالیت می باشد. شما می توانید از طریق این سایت و تماس با مشاوران فروش گروه صنعتی  کارخانجات آروشا از قیمت کربنات کلسیم کوتد مطلع گردید . کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات گروه صنعتی آروشا علت استقبال گسترده مشتریان می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 52

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.