کارخانه تولید کربنات کلسیم رنگسازی

0
()

بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت مصرف صنایع رنگ و رزین در گروه صنعتی کارخانجات آروشا در حال فعالیت می باشد . فعالان حوزه رنگ و رزین می توانند پودر میکرونیزه کربنات کلسیم مخصوص صنعت رنگ و رزین را از کارخانه تولید کربنات کلسیم آروشا خریداری نمایند . ارسال بار به سراسر کشور صورت می پذیرد.

کارخانه تولید کربنات کلسیم رنگسازی

پودر کربنات کلسیم صنعتی مرغوب به ندرت در مراکز تولید پودرهای معدنی در دسترس عموم قرار دارد . این محصول یک ماده اولیه در صنایعی همچون رتگسازی  است و به توسعه و رشد این صنایع کمک شایانی کرده است. شرکت ها و کارخانه های تولید کننده پودر کربنات کلسیم این محصول پرکاربرد را در بسته بندی های مختلف کیسه 25 و 30 کیلوگرمی و جامبوبگ به بازار عرضه می کنند. مشتریان محترم می توانند انواع پودر کربنات کلسیم با کیفیت مورد نیاز خود را به صورت مستقیم یا آنلاین از طریق ارتباط با مشاوران فروش مجموعه صنعتی آروشا پودر خریداری نمایند.

فروش لیتوپن جوهر در مشهد

پودر کربنات کلسیم در نقش پرکننده

مواد اولیه پرکننده در تولید محصولات صنعتی علاوه بر کاهش هزینه های تولید می بایست در افزایش کیفیت نیز نقش خود را ایفا نمایند . در صنعت  رنگ سازی و تولید رنگ از انواع پرکننده ها از قبیل کربنات کلسیم، تالک، کائولین، میکا و باریت و …  استفاده می شود. مزیت استفاده از کربنات کلسیم مخصوص آروشا برای صنعت رنگ :

  • کاهش قیمت تمام شده ساخت رنگ
  • ایجاد خواصی همچون ضداسیدی نمودن
  • خمیری شدن و جاذب رطوبت شدن رنگ
  • سهولت قلم خوری
  • مقاومت در برابر کپک ، قارچ ، و باکتری
  • مقاومت در برابر خراش
  • خشک شدن و مقاومت خمشی
  • بهبود و ارتقای یکدست شدگی اعمال رنگ بر روی سطح

کارخانه تولید کربنات کلسیم صنایع رنگ و رزین

کربنات کلسیم مورد استفاده در این صنعت باید دارای خلوص بیش از 98% و Fe2o3 کمتر از یک درصد باشد و میزان پودر کربنات کلسیم مصرفی در صنعت رنگ معمولاً 20% مواد اولیه است.
مصرف پودر کربنات کلسیم در صنایع رنگ سازی تقریباً به شرح زیر است (کیلوگرم در تن):
تولید رنگ مات : 307 کیلو کربنات کلسیم در یک تن مواد اولیه رنگسازی
تولید رنگ پلاستیک : ۹۸ کیلو کربنات کلسیم در یک تن مواد اولیه رنگسازی
تولید رنگ استخری : ۱۱۷ کیلو کربنات کلسیم در یک تن مواد اولیه رنگسازی
رنگ بلان فیکس : ۷۵۰ کیلو کربنات کلسیم در یک تن مواد اولیه رنگسازی
اندازه ذرات پودر کربنات کلسیم برای صاحبان صنعت رنگسازی و چلاستیک و پلیمر از مش 625 تا 2500 می باشد . افتخار کارخانجات کربنات کلسیم آروشا همکاری با واحدهای بزرگ و صنعتی تولید رنگ در زمینه تامین پرکننده مورد نیاز آنها می باشد. شما می توانید بهترین پودر کربنات کلسیم سفید مخصوص رنگسازی را از مجموعه ما خریداری نمائید . با مشاوران فروش ما ارتباط برقرار فرمائید .

سفارش مستقیم پودر کربنات کلسیم بوشهر
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.