کارخانه تولید رنگ گل ماشی

کشور ما صاحب منابع زمینی و معادن بسیاری است. از جمله این منابع می توان به پودر اخرا اشاره کرد که در مناطق وسیعی از کشور یافت می شود. بطوریکه ایران را در میان سه کشور بزرگ تولید پودر اخرا قرار داده است. بدین ترتیب کشورهای چین، آلمان و ایران، بزرگترین تولید کنندگان اخرا در جهان محسوب می شوند. از آنجا که رنگدانه های طبیعی همچون گل ماش در حوزه های فراوانی مورد استفاده قرار می گیرند و در ایران به میزان قابل توجه ای، آنهم کاملا با کیفیت و مرغوب، وجود دارد، افراد زیای را به سمت تجارت این ماده معدنی سوق داده است. بهمین دلیل برخی شرکتها نیز به احداث کارخانه تولید رنگ گل ماشی پرداخته و به بازار بزرگ داد و ستد مواد معدنی پیوسته اند.

فروش گل ماشی

مرکز توزیع رنگ گل ماشی دلیجان

در حقیقت گل ماش نوعی اکسید آهن می باشد که رنگ های زرد روشن تا زرد تیره را پوشش می دهد. رطوبت آن در حدود یک درصد بوده و بهمراه خاک رس و ماسه، پیگمنت اخرا را تشکیل می دهد. از خصوصیات بارز آن، رنگ دهی بسیار عالی بوده و بهمین جهت، در صنعت رنگسازی ماده موثری محسوب می شود. اکسید آهن زرد در زمینه های فراوانی بکار برده می شود.

تولید پیگمنت اخرا ابوموسی
>>

صنایع موزاییک سازی،

سرامیک سازی،

پلاستیک سازی

صنایع کشاورزی،

و دهها موارد دیگر، از این ماده برای تولید محصولات و یا در فرایند های خود استفاده می نمایند. اما در رنگ سازی نقش بسزایی داشته و از ترکیب آن با رنگ های دیگر، رنگ هایی چون: گلبه ای، کرمی، استخوانی، شکلاتی، آجری و نارنجی را بدست می آورند. تقریبا می توان گل ماشی را نوعی رنگ پایه تلقی کرد که حتی با رنگ های روغنی نیز ترکیب شده و کاربرد بسیاری دارند. بطور معمول معادن این ماده معدنی در مناطق بسیاری دیده می شود اما برخی معادن، همچون معادن ابوموسی و محلات، دارای مواد مرغوب و با کیفیتی هستند. از اینرو غالبا کارخانه تولید رنگ گل ماشی معتبر و نامی، مواد اولیه خود را از این معادن تهیه می کند تا در نهایت محصولات درجه یک و ممتازی تولید نماید.

گل ماشی

بزرگترین کارخانه تولید رنگ گل ماشی

مجموعه بزرگ آروشا از کارخانجات، انبارها و نمایندگی های فراوانی تشکیل شده است که در سراسر کشور و در شهر های گوناگون در حال فعالیت و تولید انواع پودر های معدنی می باشند. یکی از محصولات معروف شرکت، پودر اخرا بوده که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شرکت آروشا را به بزرگترین کارخانه تولید رنگ گل ماشی تبدیل کرده است. تولیدات کارخانه ها عموما منطبق با متد روز دنیا و با مجهز ترین دستگاهها ساخته می شود که با استاندارد های بین المللی کاملا تطابق دارد. بهمین علت علاوه بر تامین مصرف داخلی، به دیگر کشورها نیز صادر می گردد.

فروش رنگ گل ماشی ابوموسی
>>

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت