کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی خاک هرمز

4.9
(60)

کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی خاک هرمز آروشا پس از سالها مطالعات فنی و علمی و موقعیت سنجی محل استقرار کارخانه در شاهراه ارتباطی کشور با در اختیار گرفتن بهترین معدن خاک هرمز فعالیت خود را آغاز و به لطف استقبال مشتریان روز به روز بر ظرفیت تولید خود اضافه می نماید. شما می توانید از طریق سایت ما و ارتباط با واحد فروش مجموعه بهترین پودر اخرا هرمز با رنگدهی و کیفیت مناسب را خریداری نمائید. پودر میکرونیزه اکسید آهن قرمز کارخانجات آروشا حاوی ترکیبات طبیعی و غیر سمی و بی بو می باشد . پیگمنت قرمز اکسید آهن آروشا دارای رنگ دهی بسیار بالایی بوده و برخلاف مواد شیمیایی ، ماده رنگ دهی دوستدار طبیعت شناخته می شود.  محصول پودر میکرونیزه اخرا آروشا جزء محبوب ترین رنگدانه های حوزه صنایع رنگ و موزائیک و کاشی و بتن می باشد . از خواص دیگر پودر اکسید آهن آروشا می توان به مقاومت بالای آن در مقابل تغییر رنگ اشاره نمود . واحدهای صنعتی و تولید جوهر ، کاغذ ، مواد آرایشی، صنایع لاستیک و پلاستیک از دیگر مشتریان عمده این پودر بینظیر کارخانجات آروشا می باشند.

کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی خاک هرمز

اهمیت ساختار پیگمنت اکسید آهن

متنوع بودن ساختار پیگمنت اکسید آهن در قیاس با دیگر فرآورده های معدنی دلیل قانع کننده ای برای کاربرد های بیشتر این محصولات در صنایع می باشد؛ به نحوی که در حال حاضر برخی از صنعتگران مخصوصاً تولید کنندگان انواع بتن و سیمان به ساختار این محصولات اهمیت زیادی داده و بر اساس همین ساختار از انها استفاده می کنند.

ساختار هندسی سوزنی شکل این ترکیبات شرایط ویژه را برای تولید کنندگان بتن و سیمان ایجاد می نماید چرا که در این شرایط این پیگمنت ها به راحتی می‌ توانند جذب اب بالاتری داشته باشند؛ در کنار اهمیت نوع ساختار پیگمنت اکسید آهن تولیدکنندگان و فعالان در صنعت بتن و سیمان باید به این مورد توجه داشته باشند که به نسبت استاندارد از این پیگمنت ها در تولید محصولات خود استفاده نمایند چرا که استفاده بیش از اندازه و حتی استفاده کمتر از این ترکیبات باعث افت خواص نهایی بتن و سیمان می شود.

فروش پودر مشکی سیمانی
>>

مهم ترین اتفاقی که بعد از انتخاب نامناسب نسبت های پیگمنت معدنی در تولید بتن و سیمان ایجاد می گردد، این است که این پیگمنت ها در صورت استفاده در حجم های بالاتر آب درون بتن و سیمان را جذب کرده و نسبت بتن به آب را به هم می‌ ریزند و همین امر باعث می شود که تولیدات نهایی کیفیت لازم و قابل قبول نداشته باشند.

در هر حال می‌توان عنوان کرد که در انتخاب پیگمنت های معدنی و استفاده از نسبت های مناسب آنها باید تمرکز زیادی به کار گرفته شود تا در نهایت اثرات مثبت این ترکیبات و به صرفه بودن آنها به وضوح قابل مشاهده باشد.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

خواص اختصاصی پودر اکسید آهن آروشا

پودر اکسید آهنی که در مجموعه کارخانجات آروشا تولید می گردد دارای مزیت هایی می باشد که سایر تولید کنندگان آن را ندارند. نخست اینکه پودر اخرای آروشا درجه خلوص بالای 98 درصد دارد و هیچ گونه ترکیبات دیگر به آن اضافه یا کم نمی شود . مزیت دیگر پودر اخرای آروشا قیمت عرضه محصول می باشد . بدلیل در اختیار داشتن چرخه کامل تولید پودر از معدن تا خروجی محصول و ناوگان و تجهیزات به روز قیمت عرضه این محصول کمتر از نصف قیمت سایر عرضه کنندگان می باشد . همین امر سبب شده است تا واسطه هایی با خرید پودر از کارخانجات بزرگ آروشا به سودهای 50 تا 100 درصدی دست پیدا کنند . به منظور کنترل این بخش از تجارت پودر اخرا عرضه بدون واسطه مستقیم از کارخانه به همه واحدهای صنعتی مربوطه در دستور کار تیم مدیریت مجموعه قرار دارد . مزیت دیگر پودر اکسید آهن آروشا عرضه در مش (دانه بندی) های مختلف این محصول می باشد .

کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی آروشا

به منظور خرید پودر اخرا هرمز مرغوب ضروری است تا خرید خود را به صورت مستقیم و از کارخانه تولید کننده تهیه نمائید . چرا که ضمن تضمین کیفیت محصول می توانید در استمرار و پایداری خرید همیشگی پودر یکدست گام مهمی بردارید. پودر میکرونیزه اخرا هرمز تهیه شده در مجموعه آروشا از خردایش خاک اخرا استخراج شده از بهترین معادن کشور تولید و روانه بازار مصرف داخل و خارج از کشور می شود . جهت استعلام قیمت و یا ثبت سفارش پودر با واحد فروش مجموعه ما ارتباط برقرار فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.