کاربرد سیلیس در کشاورزی: افزایش مقاومت گیاهان در برابر تنش‌های محیطی

4.9
(53)

اهدافی همچون افزایش مقاومت گیاهان در برابر تنش‌ های محیطی کاربرد سیلیس در صنعت کشاورزی را در سال ‌های اخیر پررنگ‌تر کرده است، به نوعی که از این پودر های میکرونیزه در تولید انواع کود های کشاورزی و باغبانی استفاده می ‌شود؛ سیلیس در واقع یک ترکیب معدنی بسیار با کیفیت و فراوان در ایران است که در حجم‌ های بالایی امکان تولید آن با حداقل قیمت‌ ها وجود دارد و یکی از مهم‌ترین دلایل تمایل مصرف کنندگان ماهیت طبیعی و معدنی این محصولات، قیمت مناسب و در دسترس بودن آنها می ‌باشد.

جالب است بدانید سیلیس به اشکال مختلفی در صنعت کشاورزی به کار گرفته می ‌شود، ولی تحقیقات انجام شده نشان دهنده آن است که حالت پودری این ترکیبات تاثیرگذاری بسیار بیشتری دارد و در حال حاضر از این طریق در تولید کود های کشاورزی استفاده می ‌شوند.

کاربرد سیلیس در کشاورزی افزایش مقاومت گیاهان در برابر تنش‌های محیطی

مزایای کاربرد سیلیس در کشاورزی

تحقیقات و پژوهش‌ های زیادی در مورد مزایای کاربرد سیلیس در صنعت کشاورزی صورت پذیرفته است و بر مبنای همین پارامتر ها کشاورزان معتقد هستند سیلیس پودری به راحتی می ‌تواند تنش‌ های غیر زننده و بیوتیک را در گیاهان کاهش دهد و موجب ایجاد سیلیکات ‌ها در تولید کود های کشاورزی می‌ شود؛ بهتر است بدانید سیلیس به صورت آزاد و ترکیبی جزو عناصر غالب موجود در خاک‌ های کشاورزی است، این ترکیبات به صورت دانه‌بندی در مقادیر خوبی به وسیله بعضی از گیاهان قابل جذب هستند  و با پوسیدگی گیاهان دوباره به طبیعت برمی ‌گردند.

سیلیس برای سند بلاست: بهترین گزینه برای حذف روغن و مواد آلی
>>

یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین خواص این ترکیبات در باکتری‌ های محرک رشد گیاهان دیده می ‌شود که در قسمت ریشه فعال هستند، باکتری‌ های محرک رشد در این قسمت با سیلیس ترکیب شده و باعث افزایش مقاومت گیاهان در برابر بیماری ‌ها و استرس می‌ شوند؛ به صورت کلی می‌ توان محافظت در برابر استرس‌ های محیطی، افزایش محافظت در برابر بیماری‌ های قارچی، تقویت دیواره گیاه و افزایش جذب آب و مواد معدنی را جزو مهم‌ترین اثرات مثبت این فرآورده ‌های معدنی اعلام کرد.

فروش پودر سیلیس کشاورزی

با توجه به مزایای استفاده از سیلیس در صنعت کشاورزی مسلماً فروش این ترکیبات جزو تجارت‌ های پرسود محسوب می‌ گردد که می ‌تواند بازرگانی ‌های بسیار زیادی را درگیر و مشغول خود نماید؛ در عصر حاضر در بازار فروش پودر سیلیس کشاورزی واحد های تولید کننده و توزیع کننده در حال فعالیت هستند که مسلماً تشخیص آنها از یکدیگر و خرید مستقیم برای متقاضیان و مشتریان مزیت‌ های زیادی دارد.

شرکت تولیدی آروشا پودر جزو تولید کنندگان برتر انواع پودر سیلیس کشاورزی در ایران است که فروش مستقیم این محصولات را هم جزو برنامه‌ های خود می‌ داند و بر اساس نیاز متقاضیان، فعالیت‌ های تجاری خود را تکمیل می‌ کند؛ برای اطلاع از قیمت روز این فرآورده‌ه ای معدنی و همچنین ثبت سفارشات خود برای مصارف داخلی یا مصارف صادراتی با مشاورین فنی این مجموعه ارتباط بگیرید و با تکمیل اطلاعات خود بهترین شرایط را برای خرید به دست آورید.

خرید سیلیس میکرونیزه با تضمین کیفیت و قیمت مناسب
>>

فروش پودر سیلیس کشاورزی

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 53

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.