پودر سنگ مخصوص تولید آجر

4.6
(41)

پودر سنگ مخصوص تولید آجر یکی از دهها محصول استراتژیک و انحصاری مجموعه کارخانجات آروشا می باشد که به واحدهای تولید انواع آجر ساختمانی عرضه می گردد. مشتریان پودر سنگ مخصوص تولید آجر می توانند جهت سفارش محصول با کارشناسان فروش کارخانه آروشا تماس حاصل نمایند.

پودر سنگ مخصوص تولید آجر

توزیع مستقیم پودر سنگ مخصوص تولید آجر

همان طور که مستحضر هستید آجر جزو مصالح ساختمانی پرکاربرد است که هم در نمای بیرونی و هم در پوشش دهی فضاهای داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می‌ گیرد.  این محصولات به واسطه داشتن کیفیت بالا روز به روز کاربرد های بسیار بیشتر و همچنین تنوع زیادی را به خود اختصاص می‌ دهند.  جالب است بدانید در عصر حاضر در زمینه تولید بهترین آجر ها از انواع پودر سنگ های معدنی استفاده می‌ شود و این ترکیبات، ضمن  سبک وزن کردن آجر ها، مقاومت آنها در برابر عوامل جوی افزایش می دهند.  توزیع مستقیم پودر سنگ مخصوص تولید آجر توسط آروشا پودر از طریق همین مرکز اینترنتی انجام می پذیرد.

هدف توزیع مستقیم پودر سنگ مخصوص تولید آجر در آروشا پودر کوتاه کردن دست واسطه‌ ها از بین معاملات کلان می باشد؛ همان طور که می دانید کارخانه ها و کارگاه های تولید آجر به حجم های بسیار بالا در حد تناژی به این نوع مواد اولیه نیازمند هستند و وقتی در بین انجام معاملات واسطه وجود نداشته باشد، مسلما این محصولات در قیمت‌ های پایین‌ تر در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می‌ شوند و این می‌ تواند رضایتمندی و تمایل آنها برای خرید دوباره چندین برابر نمایندو

قیمت پودر سنگ کارخانه قم کیسه 25 کیلوگرمی
>>

علاوه بر این مورد در توزیع مستقیم شرکت آروشا پودر در یک ارتباط صحیح با مصرف کنندگان این محصولات قرار می‌ گیرد و می‌ تواند در زمینه نحوه بسته بندی و گرید های متنوع این محصولات و در نهایت  ثبت سفارش و نظر متقاضیان را دریافت کرده و طبق همین موارد فعالیت‌ های خود را به انجام می رساند؛ در هر صورت می توان عرض کرد خرید مستقیم پودر سنگ مخصوص تولید آجر از اروشا پودر برای تمامی متقاضیان مزیت های بسیار زیادی را به ارمغان می آورد.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

علت کاهش وزن آجر تولید شده با پودر سنگ آروشا
۱) جداسازی گاز کربنیک از خمیر آجر
۲) جلوگیری از تراکم مواد در زمان پخت آجر

در تحقیقی که صورت گرفت افزودن ۱۵ درصد پودر سنگ آهک پرکلسیم به مواد تشکیل دهنده آجر ، رفتار انبساطی و مقاومت خمشی – کششی آجر بهبود پیدا کرد.
نتایج حاصل از تجربیات واحدهای تولیدی نشان داد افزودن پودر سنگ به میزان ۵ الی ۱۰ درصد وزن خمیرمایه آجر مناسب است.

برای اینکه آجری سبک تولید شود خاک بکارگرفته شده در آجر می بایست قلیایی باشد .
پودر سنگ آهک به عنوان یک ماده قلیایی این وظیفه را برعهده خواهد داشت .
مزیت اصلی استفاده از پودر سنگ در تولید آجر ، جلوگیری از ترک خوردن آن پس از خشک شدن می باشد. زیرا پودر سنگ از انتشار فلوئور در فرآیند تولید و خشک شدن آجر ممانعت بعمل می آورد.

مزایای استفاده از پودر سنگ در تولید آجر

  • باعث سبکی وزن آجر می شود بدلیل تخلخل و خروج گاز کربنیک
  • از ترک خوردن آجر پس از خشک شدن جلوگیری می کند
  • جلوگیری از جمع شدن پخت و متراکم شدن بدنه آجر
  • افزایش خاصیت عایق حرارتی آجر
  • افزایش مقاومت آجر
  • کاهش هزینه تولید ، حمل و نقل
  • افزایش مقاومت سازه ساختمانی در مقابل زلزله

جهت سفارش و خرید انواع پودر سنگ و کربنات کلسیم مورد نیاز، با کارشناسان فروش گروه آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.