پودر سنگ ساختمانی به قیمت فروش عمده

4.9
(60)

حالا که تصمیم گرفته اید که پودر سنگ ساختمانی بخرید ، چرا آن را با قیمت مناسب نخرید ؟ می دانید اگر بتوانید مقداری از هزینه های اضافی را صرفه جویی کنید ، در اخر هزینه ی تمام شده ساختمان شما بسیار کاهش پیدا خواهد کرد .یکی از راه های صرفه جویی در هزینه های اضافی این است که اولا کالای با کیفیت را با قیمت خوب بخرید و دوما کالای بی کیفیت را حتی با قیمت خوب نخرید.

پودر سنگ ساختمانی به قیمت فروش عمده

نقش پودر سنگ کربنات کلسیم در صنعت ساخت و ساز

اهمیت استفاده از انواع پودر سنگ مخصوصا پودر سنگ کربنات کلسیم در حوزه‌ های ساخت و ساز بسیار پر رنگ و قابل توجه می باشد؛ کربنات کلسیم در این صنعت برای تولید مصالح ساختمانی و همچنین به صورت مستقیم برای تهیه انواع ملات کاربرد های ویژه‌ ای دارد؛ این ترکیبات معدنی در صنعت تولید سیمان به راحتی می‌ توانند هیدراتاسیون ماتریس سیمان را سرعت بخشیده و دوام محصولات را از طریق نفوذ پذیری بهتر چندین برابر نمایند.

رنگ روشن کربنات کلسیم دلیل دیگری برای استفاده از آن در معماری ایده آل به نظر می رسد؛ در حال حاضر در کاشی های سقف بتنی که حتماً باید استاندارد هایی مانند نفوذپذیری آب و استحکام مطابقت داشته باشد، کربنات کلسیم یکی از ایده آل ترین ترکیبات برای تولید محصولات است و  می تواند چگالی ماتریس بتن را چندین برابر نماید.

رشد بازار مصالح ساختمانی و انواع کاشی و سرامیک ها منجر به رشد استفاده از کربنات کلسیم به عنوان یک پرکننده برای بهبود خواص شیمیایی و رنگدهی شده است؛ کربنات کلسیم علاوه بر صنعت ساخت و ساز در تولید آسفالت و جاده سازی هم کاربرد های ویژه‌ ای دارد و این ترکیبات به عنوان اصلاح کننده شن، کارایی و مقاومت مکانیکی آسفالت را تحت تاثیر قرار داده و در نهایت باعث انجام فرآیند های بهتر می شوند.

انواع پودر سنگ صنعتی ، ساختمانی و خوراکی
>>

شایان ذکر است که بدانید نقش پودر کربنات کلسیم در تولید هر یک از مصالح ساختمانی متفاوت می باشد و همین پارامتر مهمترین دلیلی است که هر یک از صنعتگران فعال به نمونه های مختلفی از این تولیدات با اندازه ذرات مختلف وابسته می باشند؛ به عنوان مثال پودر کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید بتن با پودر کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید کاشی ها و سرامیک ها و همچنین پودر کربنات کلسیم در ساخت ایزوگام ها با یکدیگر کاملا متفاوت می باشند.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

قیمت پودر سنگ ساختمانی

شاید شما هم کارخانه های دست به تلفنی را دیده باشید که دائم در حال پرسیدن قیمت دلار و طلا هستند و قیمت اجناس خود را با  نوسانات بازار ارز و طلا نوسان می دهند . حالا شاید کمی نوسان دادن به قیمت ها برای فرار از ضررهای آینده امری طبیعی باشد ولی بعضی ها حد و اندازه را رعایت نمی کنند و قیمت ها را بسیار بالا می برند. قیمت پودر سنگ ساختمانی آروشا طوری مشخص می شود که کمترین آسیب را به مشتری وارد کند . کارشناسان آروشا دنبال یک سود معقول هستند و اگر افزایش قیمتی می دهند برای این است بعد ها شرکت دچار ضرر و زیان نشود. یکی دیگر از ویژگی های پودر سنگ ساختمانی آروشا که باعث می شود قیمت آن بسیار مناسب و خیلی از مواقع کمتر از ارزش واقعی محصول باشد کیفیت بسیار بالای پودر سنگ ساختمانی آروشا می باشد . این کیفیت اتفاقی نیست و کارشناسان آروشا به صورت مستمر در حال فعالیت هستند تا در هر مرحله از تولید این پودر ،کیفیت آن را هم بهتر کنند.

کارخانه تولید و فروش پودرسنگ عمده

واسطه های پودر سنگ ساختمان همیشه به ضرر مشتری های این محصول فعالیت می کنند . خیلی از کارخانه ها هم با استخدام بازاریاب های شبه دلال فروش این پودر را به بازاریاب می سپارند و قسمتی از درصد فروش را به بازاریاب  می دهند . بازاریاب هم تمام تلاش خود را می کند که تا می تواند محصول را به بالاترین قیمت ممکن بفروشد تا پورسانت بیشتری عایدش شود .اما در آروشا این چنین سیستمی در جریان نیست و محصول به قیمت واقعی
خود فروخته می شود. شما با خرید پودر سنگ ساختمانی از آروشا مطمئن هستید که این محصول را با مناسب ترین قیمت ممکن خریداری می کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.