کارخانه تولید پودر سنگ ساختمانی جوشقان

4.8
(34)

کارخانه تولید پودر سنگ ساختمانی جوشقان با تمرکز در بهینه‌سازی خطوط تولیدی و بهره‌برداری از تکنولوژی‌ های به روز و پیشرفته می‌ تواند تولیداتی را همتراز با برند های خارجی ارائه نماید و طبیعتاً بیشترین سهم بازار فروش را از آن خود می‌ کند؛ پودر سنگ ساختمانی به عنوان یک ترکیب اولیه در تولید مصالح ساختمانی به کار گرفته می‌ شوند، این فرآورده‌ ها در صورت کیفیت بالا باید دارای رنگ سفید درخشانی باشند تا بتوانند به عنوان بهترین مکمل در تولید انواع سیمان سفید و در اجرای نما های ساختمانی به کار گرفته شوند، البته چسبندگی بالا و مقاومت این فرآورده‌ ها هم اهمیت دارد.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

پودر سنگ ساختمانی جوشقان

انواع پودر سنگ ساختمانی جوشقان

طبقه‌بندی انواع پودر سنگ ساختمانی جوشقان بر طبق نوع سنگ‌ های مصرفی بسیار قابل توجه می‌ باشد و در این شرایط پودر سنگ آهک، پودر سنگ دولومیت، گرانیت و مرمریت معرفی می گردند؛ پودر سنگ آهک جزو متداول‌ترین محصولات برای استفاده در صنعت ساخت و ساز می‌ باشد و دارای مزیت‌ های فراوانی است، این ترکیبات در زمینه ساخت و تولید سیمان، ملات و بتن کاربرد دارند.

مورد بعدی انواع پودر سنگ ساختمانی مربوط به نمونه‌ های دولومیت است که نسبت به پودر سنگ آهک رواج کمتری دارند، این ترکیبات هم نقش ویژه‌ ای در ساخت سیمان و استحکام بیشتر سازه‌ های ساختمانی بر عهده دارند؛ پودر سنگ گرانیت واژه تجاری دیگر برای انواع محصولات هستند که از کوبش سنگ‌ های دگرگون به وجود می‌ آیند، این ترکیبات جزو پودر های رنگی برای صنعت ساخت و ساز به شمار می‌ روند، پودر سنگ مرمریت هم در صنعت ساخت و ساز به دلیل رنگ سفید و یک دست قابل توجه می‌ باشد.

شرکت تولید پودر سنگ ساختمانی

با توجه به متنوع بودن انواع سنگ‌ های معدنی برای تولید پودر سنگ‌ های قابل توجه در صنعت ساخت و ساز فعالیت شرکت‌ های تولید کننده اهمیت دارد و آنها باید بتوانند تجهیزات و تکنولوژی‌ هایی داشته باشند که با تک تک ویژگی‌ های این سنگ‌ ها همخوانی داشته و با قدرت بالای کوبش و خردایش آنها را انجام دهند.

در شرکت تولید پودر سنگ ساختمانی، کاهش اندازه ذرات این ترکیبات و خالص سازی آنها نیز قابل توجه می‌ باشد و طبیعتاً در این شرایط پودر سنگ‌ های تولید شده کاربرد فراوان‌ تری خواهند داشت، مجموعه صنعتی آروشا پودر به عنوان تولید کننده برتر این ترکیبات در ایران تمرکز ویژه‌ ای به این موارد دارد و انواع محصولات را با کیفیت‌ های ویژه معرفی می‌ نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 34

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.