شگفتی های تازه از پودر تالک در کابل: دانش تجاری برای خریداران هوشمند

4.9
(60)

پودر تالک در کابل به عنوان بهترین عامل ضد چسبندگی در هنگام تولید کابل ها به بهره برداری می رسد، این ترکیبات باید حتما دارای اندازه ذرات بسیار ریز و رنگ سفید شفاف باشند تا بتوانند مزیت های مثبتی را در تولیدات نهایی فراهم آورند.

پودر تالک در کابل

نقش پودر تالک در صنعت کابل و سیم

یکی از مهمترین مشکلات پیش روی صنایع تولید کننده انواع کابل و سیم، مدیریت صحیح مواد اولیه برای تشکیل استاندارد محصول نهایی می باشد؛ نقش پودر تالک در این صنعت برای رفع و حل این مشکل بسیار پررنگ می‌ باشد و در حال حاضر با استفاده از پودر تالک در فرمولاسیون تولید این محصولات، افزایش سطح استاندارد و ایمنی این تولیدات فراهم می‌ گردد؛ این ترکیب به عنوان عایق گرما و الکتریسیته عمل کرده و مانع از بروز آتش‌ سوزی و برق‌ گرفتگی می شود، همچنین این پودر ها می‌ توانند به عنوان عاملی ضد چسبندگی عایق و روکش در زمان تولید این محصولات استفاده شوند.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

خرید پودر تالک صنعت کابل و سیم

خرید پودر تالک صنعت کابل و سیم به عنوان یک ترکیب اولیه بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا استفاده از این پودر های معدنی سفید رنگ در این صنعت به کیفیت محصولات نهایی اضافه می نماید، همچنین استفاده از این ترکیبات کاهش بهای تمام شده محصولات و افزایش سود تولید کنندگان فراهم می‌ شود، اما باید در خرید این ترکیب معدنی نهایت دقت به کار گرفته شود چرا که استفاده از پودر تالک با کیفیت نامناسب می تواند تاثیرات معکوسی را در فرآیند های تولید انواع کابل و سیم ایجاد نماید.

توجه به قیمت این ترکیبات در زمان خرید هم اهمیت دارد چون این تولیدات توسط تولیدکنندگان داخلی و خارجی متعددی تولید می‌ شوند و اغلب قیمت پودر تالک تولید شده در داخل کشور مناسب تر از نمونه های وارداتی می باشد.

فروش عمده پودر تالک صنعت کابل

فروش عمده پودر تالک صنعت کابل و سیم  در داخل و خارج از کشور در حال انجام می باشد و قیمت فروش این محصولات تحت تاثیر پارامتر های بسیار زیادی قرار می‌ گیرد که مهمترین آنها نوع مش بندی و دانه بندی این تولیدات، درجه خلوص آنها، نوع بسته بندی آنها می باشد؛ معمولاً پودر تالک در دانه بندی های ریز قیمت بالاتری دارد و هر چقدر درجه خلوص لین محصولات بیشتر باشد مسلماً قیمت آنها افزایش می یابد.

فروش پودر های تالک به صورت بسته بندی شده و فله هم با قیمت های متعددی انجام می پذیرد و معمولاً پودر های تالک فله نسبت به نمونه های بسته بندی شده قیمت پایین تری دارند؛ گذشته از تمامی موارد گفته شده نام برند و شرکت تولیدکننده پودر تالک هم به نوعی تعیین کننده قیمت این محصولات در بازار می باشد.

در حال حاضر کارخانه‌ های متفاوت، محصولاتی را با قیمت های متعددی ارائه می نمایند؛ در این محتوا مجموعه صنعتی آروشا پودر معرفی می‌ شود که جزو برترین تولید کنندگان این محصولات در داخل کشور است و به واسطه دسترسی به بهترین معادن و بهره برداری از تکنولوژی های برتر در کنار پرسنل ماهر و آموزش دیده حداقل قیمت را برای تولیدات خود اعلام می نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.