دانستنی‌های جالب درباره پودر تالک اوریفلیم برای تولید محصول باکیفیت

4.9
(50)

پودر تالک اوریفلیم در گرید بهداشتی به عنوان بهترین ترکیب برای از بین بردن رطوبت و چربی اضافی بدن مورد استفاده قرار می گیرد، این ترکیبات راه حل مناسبی برای افرادی هستند که دائم دست و پایشان عرق می کند و این محصول به خوبی می تواند بوی نامطبوع حاصل از تعریق را از بین ببرد.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

پودر تالک در صنعت آرایشی

پودر تالک در صنعت آرایشی جایگاه تثبیت‌ شده ای دارد و در حال حاضر بزرگ ترین و شناخته شده ترین شرکت های سازنده مواد آرایشی و بهداشتی از این پودر های نرم معدنی در تولید محصولات خود استفاده می نمایند.

نکته مهمی که در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد این است که مواد اولیه در تولید انواع لوازم به کار گرفته می شوند دارای رنگدانه های غنی هستند که عملاً استفاده از آنها بر روی پوست بدن انسان ممکن نمی باشد، شرکت های تولید کننده لوازم آرایشی از انواع پودر تالک به عنوان رقیق کننده برای این رنگدانه های قوی استفاده می نمایند و از تاثیرات مثبت آن نیز بهره کافی را می برند.

پودر تالک اوریفلیم

قیمت عرضه پودر تالک

پودر تالک حکم یک پر کننده در صنایعی همچون رنگ سازی، کاغذ سازی، کاشی و سرامیک بر عهده می‌ گیرد و از آنجایی که پر کننده های زیادی برای این صنایع پیشنهاد می‌ شود مسلما قیمت عرضه مناسب این محصولات می تواند پارامتری برای انتخاب آنها به جای دیگر محصولات باشد.

در حال حاضر قیمت عرضه پودر تالک در بازار بسیار متفاوت می باشد و قیمت این تولیدات وابسته به کیفیت سنگ های معدنی تالک مورد استفاده در تولید می باشد تالک هایی که از معادن استخراج می گردند دارای رنگ های متفاوت از سبز تا سفید رنگ هستند و میزان چربی موجود در آنها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد، تمامی این موارد باعث می گردد که پودر های تولید شده از هر یک از این سنگ ها از نظر مشخصات فنی و ظاهری با یکدیگر متفاوت باشد.

بهترین فروشنده پودر تالک

بهترین فروشنده پودر تالک افزایش فروش تولیدات را به صورت مداوم، جزو اصلی‌ ترین دلایل برای برداشت سود حاصل از فعالیت های خود می داند، در صورتی که دیگر فروشنده ها تلاش می نمایند در مدت زمان های کوتاه با افزایش سود خود در فروش این محصولات و قیمت‌ های بالاتر به بازدهی لازم برسند.

در حال حاضر بهترین فروشنده پودر تالک را می توان آروشا پودر اعلام کرد چون واحد تولید کننده در بین مشتریان این محصولات و دیگر فرآورده های معدنی شناخته شده است و محصولاتی را به صورت مداوم در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

در شرکت آروشا پودر بهره برداری از تجهیزات مدرن و پیشرفته مهمترین پارامتری است که می‌ تواند تولیداتی را با حداقل قیمت در اختیار خریداران قرار دهد، تکنولوژی های مدرن این واحد تولیدی اجازه تولید پودر تالک اوریفلیم با دقت بالاتری را فراهم کرده و محصول نهایی کیفیت بالاتری در مقایسه با شرکت های رقیب دارد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.