هیدرات کلسیم مخصوص تصفیه آب

4.8
(41)

هیدرات کلسیم مخصوص تصفیه آب با نام‌ های تجاری کلسیم هیدراته و آهک هیدراته هم شناخته شده است و معمولا این محصولات از طریق فرایند های هیدراته شدن آهک زنده تولید می گردند و از مهمترین خصوصیات و ویژگی های آن ها می توان به این مورد اشاره کرد که در آب بسیار امتزاج پذیر هستند و با داشتن خاصیت بازی قوی به شدت تمایل به واکنش با اسید ها دارند.

هیدرات کلسیم مخصوص تصفیه آب

خرید بدون واسطه هیدرات کلسیم صنعتی

خرید بدون واسطه آهک هیدراته صنعتی یا هیدرات کلسیم مخصوص تصفیه آب قابل توجه اکثر صنعتگران می باشد چرا که این ترکیبات کاربرد های بی‌ نظیر را در صنایع مختلف از آن خود می نمایند؛ مهمترین کاربرد های آنها در صنعت تصفیه آب، در تولید بتن و سیمان، در کشاورزی و غیره دیده می شود.

این ترکیبات در تصفیه آب با هدف حذف فلزاتی مانند کروم و آهن به کار گرفته می‌ شوند، این ترکیبات همچنین در افزایش ph آب تاثیر گذار هستند و باعث از بین بردن باکتری ها و ویروس های موجود می شوند؛ اثر دیگر این ترکیبات در صنعت تصفیه آب در تجزیه اسید سیتریک و کاهش کربنات محلول در آب دیده می شود.

بعد از این صنعت کاربرد این ترکیبات در صنعت بتن و سیمان هم قابل توجه می باشد و این ترکیبات با هدف افزایش کارایی و بهبود کیفیت ملات ها بهره برداری می شوند و در نهایت با ایجاد خاصیت شکل گیری سیمان، اثرات مثبت خود را به نمایش می گذارند.

در  آسفالت سازی هم این آهک ها، افزایش مقاومت را فراهم می‌ کنند و برای جلوگیری از فرسایش به عنوان بهترین ماده اولیه قابل بهره‌ برداری هستند؛ در صنعت کشاورزی هم کاربرد این محصولات قابل توجه می باشد و افزودن آهک هیدراته به خاک باعث می گردد که خاک های اسیدی در حالت خنثی قرار گرفته و مواد غذایی موجود در خاک بالانس می‌ شوند، استفاده از این محصولات در خاک های چمن در حال حاضر امری بسیار معمول است چرا که چمن در خاک های قلیایی رشد بسیار بیشتری به خود اختصاص می‌ دهد و آهک استفاده شده در این فرآیند ها از آفت های موجود در آنها مانند کک ها جلوگیری می کند.

تولید آهک ساختمانی اصفهان
>>

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

شرکت تولید بهترین شیرآهک

شرکت تولید بهترین شیرآهک را می توان با نام تجاری آروشا پودر معرفی نمود چرا که این مجموعه تولید کننده از سیستم های پیشرفته در تمامی مراحل تولید این محصولات استفاده می نماید و در واقع با برخورداری از گستره فرآیند های تولیدی، انواع گوناگون آهک را به بازار ارائه می کند؛ در عصر حاضر می توان آهک زنده را طبق فرآوری های دیگری که روی آنها انجام می پذیرد با نام آهک آبدیده صنعتی یا شیرآهک ارائه نمود و این ترکیبات برای پوشش دیگر نیاز های بشر قابل بهره‌ برداری هستند.

برای تولید این ترکیبات از مولکول های آب استفاده می شود و روند معمول تولیدی آنها به این شکل است که بر روی آهک پخته شده و آماده شده آب می ریزند، تولید این نوع محصول در اروشا پودر توسط سیستم پیشرفته ای به نام سیستم های هیدراتاسیون انجام می پذیرد و در استفاده از این سیستم ها به جای آب از بخار آب جوش بهره برداری می‌ شود و همین مورد باعث می‌ گردد تا خلوص آهک هیدراته در فرآیند های تولیدی چندین برابر شود و در نهایت محصولات تولید شده از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

شایان ذکر است که فرآیند های تولید آهک به همین جا ختم نمی شود و می تواند ادامه داشته باشد، بنابراین کارخانه آروشا پودر در هر بخش از پروسه های تولیدی خود محصول مورد نظر را با استفاده از آسیاب های کوبشی به سایز های میکرونیزه درآورده و بر اساس نیاز متقاضیان ارائه می نماید.

در حال حاضر تمامی صنایع از آهک به صورت تخصصی با آنالیز مشخص و کیفیت بالا استفاده می نمایند و به همین دلیل اهمیت تولید شیر آهک مرغوب و مطابق با آنالیز مصرف کنندگان دو چندان شده است.

قیمت بهترین آهک آبدیده صنعتی

استفاده از روش های کاملا پیشرفته و بهره‌ برداری از تجهیزات به روز و تکنولوژی‌ های برتر در آروشا پودر مهمترین دلیلی است که قیمت انواع آهک آبدیده صنعتی و هیدرات کلسیم با بهترین کیفیت، مناسب و عادلانه اعلام می گردد؛ همان طور که می‌ دانید تاثیر دستگاه ها و تجهیزاتی که برای تولید این محصولات در تمامی پروسه های تولیدی بهره‌ برداری می‌ شوند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در واقع هر چقدر تکنولوژی‌ ها پیشرفته تر، به روز تر و با کیفیت تر باشند به راحتی می‌ توانند فرایند های تولیدی را کاهش داده و با کاهش مصرف انرژی تاثیرات مثبتی را در کاهش قیمت نهایی محصولات داشته باشد.

در آروشا پودر، عرضه آهک صنعتی همچنین به صورت مستقیم انجام می پذیرد و این مورد هم یک دلیل قانع کننده دیگر برای داشتن قیمت مناسب محصولات این مجموعه می باشد.

آهک آبدیده صنعتی همان طور که اشاره کردیم یک ترکیب تولید شده به صورت تخصصی با کیفیت بالایی است و می‌ تواند به پوشش نیاز های تمامی صنعتگران در صنایع مختلف بپردازد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت روز محصولات و یا ثبت سفارشات، شما مشتریان گرامی می توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.