مل پاشی روی گلخانه در تابستان

فرایند مل پاشی روی گلخانه در فصل تابستان جزو مهمترین روش هایی است که با هدف بهره برداری بیشتر از فعالیتهای گلخانه ‌ای مورد استفاده قرار می گیرد چرا که با سرد کردن گلخانه ها، شرایط ایده آل تری برای تولید محصولات گلخانه ای با کمیت و کیفیت بیشتری ایجاد می گردد.

مل پاشی روی گلخانه در تابستان

تولید کننده پودر مل

آروشا پودر به عنوان تولید کننده برتر پودر مل در ایران همواره تلاش می نماید محصولاتی را با تضمین کیفیت در اختیار خریداران عمده قرار دهد چرا که پودرهای مل با بالاترین درجه کیفیت و در اندازه های بسیار ریز، کاربرد های زیادی را در صنایع تولیدی و خدماتی از آن خود می نمایند و در حال حاضر به عنوان بهترین محافظ برای روکش کردن گلخانه ها مورد استفاده واقع می شوند. می توان اظهار داشت مجموعه آروشا، برای تولید بهترین پودر مل از سنگهای کربنات کلسیم با بالاترین درجه خلوص استفاده می نماید و در واقع با استخراج این سنگ ها از معادن مربوطه و کوبش آنها در نهایت پودرهای میکرونیزه را در دانه بندی های بسیار ریز در اختیار خریداران عمده خود قرار می‌ دهد.

کربنات کلسیم مش ۵۰ تا ۲۵۰۰
>>

مل پاشی روی گلخانه در تابستان

با شروع فصل تابستان و گرمای زیاد هوا، باید شرایطی برای خنک نگه داشتن فضای گلخانه ها ایجاد گردد تا در نهایت بازده اقتصادی خوبی برای فعالیت کشاورزان در این حیطه کاری فراهم شود. برای خنک نگه داشتن گلخانه ها در تابستان از روش‌ های مختلفی استفاده می ‌شود که در این میان روش مل پاشی یکی از ایده آل ترین فرایندها می باشد. از پودر مل به عنوان یک پوشش دهنده مناسب بر روی گلخانه استفاده می‌ شود و این ترکیب با ایجاد سایه مناسب، فرصت بهتری را برای تولید و پرورش محصولات گلخانه ‌ای ایجاد می نماید. پودر مل یک ترکیب معدنی تاثیر گذار است که با داشتن قدرت پوشش حرارتی بالا، شرایط ایده الی را برای محافظت از گیاهان گلخانه ‌ای را به خود اختصاص می دهد.

فروش مستقیم بهترین پودر مل

فروش مستقیم بهترین پودر مل با قیمت بسیار مناسب این محصولات همراه می گردد. شایان ذکر است که بسیاری از فعالان در حرفه های کشاورزی، در صنعت ساختمان سازی و همچنین در صنعت رنگ سازی، به این ترکیبات معدنی نیازمند هستند. بهترین پودر مل در مجموعه آروشا پودر با بالاترین کیفیت در حال حاضر تولید و عرضه می گردد. این مجموعه برای تولید بهترین پودر مل از معادن اختصاصی در سراسر کشور برای استخراج سنگهای معدنی کربنات کلسیم استفاده می نماید و با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات با عملکرد منحصر به فرد، بهترین محصولات را تولید و در اختیار تمامی خریداران قرار می دهد.

 

فروش پودر مل برای گلخانه
>>

 

 

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت