مرکز پخش انواع پودر سنگ در ایران

4.8
(50)

مرکز پخش انواع پودر سنگ اعم از : پودر سنگ ساختمانی ، پودر سنگ مل ، پودر سنگ جوشقان ، پودر سنگ صنایع و …در شهر قم و به صورت ویژه در مجموعه کارخانجات آروشا مستقر می باشد . بیش از 70 درصد نیاز پودر سنگ کشور از طریق شاهراه ارتباطی کشور یعنی شهر قم تامین می گردد.

مرکز پخش انواع پودر سنگ در ایران

ساختار و روش تولید پودر سنگ میکرونیزه

اگر در گروه تولید کنندگان محصولات مختلف مخصوصاً مصالح ساختمانی هستید حتما تا کنون این سوال برایتان پیش آمده است که ساختار و روش تولید انواع پودر سنگ های میکرونیزه چگونه می باشد؟ در پهلوی پاسخ به این سوال می‌ توان عنوان کرد که انواع پودر سنگ ها دارای روش های تولیدی مخصوص به خود هستند و به صورت کلی در تولید تمامی آنها از فرایند های پردازشی مختلف بر روی سنگ های معدنی استفاده می شود.

به عبارت ساده‌تر می‌ توان گفت ماده اولیه برای تولید انواع پودر سنگ ها از دل طبیعت استخراج می گردد و با در نظر گرفتن تنوع ساختار مولکولی سنگ های معدنی می توان انتظار داشت که پودر سنگ های تولید شده نیز از تنوع بالایی برخوردار باشند؛ در هر صورت برای تولید تک تک پودر سنگ های میکرونیزه، استخراج سنگ های معدنی از معدن و انتقال به کارخانه اولین و مهمترین مرحله تولید می باشد.

در مراحل بعدی خالص سازی سنگ های معدنی و قطعه کردن آن ها به اندازه های کوچک تر انجام می پذیرد؛ در مرحله سوم آسیاب کردن قطعات ریز سنگ های معدنی انجام می شود؛ در مرحله بعدی هم با عبور دادن پودر سنگ ها از توری های به نام سرند، پودرهای میکرونیزه با مش های متفاوت تولید می گردند و تمامی مصرف کنندگان می توانند در این میان نیاز خود را تامین نمایند.

پودر سنگ ساختمانی به قیمت فروش عمده
>>

پودر سنگ های تولید شده از نظر نوع مش بندی و همین سایز اندازه ذرات متفاوت هستند و معمولاً بر اساس تجهیزاتی که در اختیار تولیدکنندگان قرار دارد، این ترکیبات در مش بندی های ۱۰۰ به بالا قابل تولید هستند.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

مزیت پودر سنگ کارخانجات آروشا

پودر سنگ های تولید شده توسط کارخانجات آروشا از نظر خلوص ، بالاتر از استاندارد تعریف شده می باشد . در انتخاب کلوخه سنگ های معدنی ، بهترین معادن سطح منطقه انتخاب و قرارداد فنی جهت برداشت از بخش های مفید و خالص معدن انعقاد شده است.
به لحاظ کیفیت بالای مواد اولیه تولید پودر سنگ ، محصول تولید شده در کارخانجات آروشا جزو بهترین پودرسنگ های موجود در بازار می باشد.
گواه این حقیقت خرید تناژ بالای برخی واحدهای تولید پودر سنگ از مجموعه کارخانجات آروشا و عرضه محصولی مخلوط شده با کیفیت پایین و قیمت پایین در سطح بازار می باشد .
به مصرف کنندگان انواع پودر سنگ ساختمانی توصیه می گردد هر نوع خرید خود را صرفا معطوف به قیمت پایین ننموده و کیفیت محصول را نیز از نظر آنالیز آزمایشگاهی مورد توجه قرار دهند . با عنایت به خلوص بالای انواع پودرسنگ تولید شده در کارخانجات آروشا ، خسارت های ناشی از استفاده پودر ناخالص به صفر می رسد که این موضوع رضایت شما یا مشتریان شما را در پی خواهد داشت . پودر سنگ های تولید شده در آروشا در بسته بندی  کیسه ای محکم 25 یا 30 کیلویی به بازار مصرف عرضه می گردد.

مرکز پخش انواع پودر سنگ

کارخانجات پودر سنگ آروشا آمادگی لازم جهت بازدید حضوری مشتریان از خط تولید و بررسی کیفیت محصول و ارائه نمونه جهت بررسی را دارد . حفظ اعتبار برند آروشا و حقوق مشتریان در برخورداری از محصول با کیفیت ، خط مشی اصلی تیم مدیریت آروشا می باشد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد . جهت تهیه انواع پودر سنگ مورد نیاز خود با مشاوران فروش مجموعه آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.