مرکز عرضه پودر کربنات کلسیم طبیعی کشاورزی

4.9
(53)

کربنات کلسیم به صورت ناخالص در کلسیت و سنگ آهک و ترکیبات دیگر در طبیعت وجود دارد. این ماده ارزشمند پس از استخراج از معادن به صورت ناخالص در کاراخانه جات تولید پودر کربنات کلسیم به صورت صنعتی یا خوراکی تولید و به بازار عرضه می شود. کربنات کلسیم رسوبی با ترکیب کلسیک کلرید و سدیم کربنات در محلول آب به دست می آید. از پودر کربنات کلسیم برای اولین بار در صنعت کاغذ سازی در آمریکا استفاده شد. کربنات کلسیم امروزه از مواد اولیه مهم و ضروری در اکثر صنایع و حتی در کشاورزی و دامداری است. با اضافه کردن کلسیم کربنات به تولیدات صنعتی از جمله لاستیک، پلاستیک و تایر به استحکام و مقاومت و طول عمر آن ها افزوده می شود. اما کربنات کلسیم طبیعی در کشاورزی چه کاربردی دارد؟

مرکز عرضه پودر کربنات کلسیم طبیعی کشاورزی

قیمت پودر کربنات کلسیم

قیمت پودر کربنات کلسیم برای استفاده در صنایع مختلف دچار تغییرات بسیار زیادی می شود و هر یک از شرکت های تولید کننده این محصولات را با قیمت های متنوع ارائه می‌ نمایند. در زمینه بررسی تفاوت قیمت پودر کربنات کلسیم در بین شرکت‌ های تولید کننده می توان گفت هر یک از واحد های تولیدی از روش‌ های متنوع برای تولید و فرآوری این محصولات استفاده می نمایند و این پارامتر باعث می‌ شود که قیمت عرضه هر یک از محصولات تفاوت‌ های زیادی داشته باشد. در تعیین قیمت پودر کربنات کلسیم شکل ظاهری این محصولات، نوع سنگ به کارگیری در تولید این محصولات و همچنین اندازه ذرات و نوع مش بندی آنها اهمیت بسیار زیادی دارد و خریداران می توانند با بررسی تک تک موارد گفته شده به نحوه تعیین قیمت این محصولات پی ببرند. به صورت کلی می توان گفت قیمت مناسب پودر کربنات کلسیم یکی از مهمترین دلایل گسترش طیف کاربری این محصول می باشد.

فروشگاه پودر کربنات کلسیم دامی شیراز
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

انواع پودر کربنات کلسیم

انواع کربنات کلسیم جزو فراوان ترین عناصر تشکیل دهنده زمین هستند. این محصولات با فرمول شیمیایی مخصوص به خود نوعی سنگ رسوبی می باشند که معمولا از رسوب اجزای بدن موجودات دریایی به مرور زمان و طی میلیون ها سال تولید می شوند. انواع کربنات کلسیم از سه جنبه اصلی قابل طبقه بندی هستند که مهمترین این طبقه بندی بر اساس نوع ساختار، صنعتی و روش تولیدی می باشد. کربنات کلسیم به میزان قابل توجهی در بخش‌ های مختلف زندگی انسان مورد مصرف قرار می گیرد و از این محصول در صنعت ساخت و ساز تا موارد دارویی و غذایی استفاده های ویژه می شود. محصولات فرآوری شده کربنات کلسیم مانند آهک نیز دارای کاربرد های گسترده در بخش‌ های مختلف صنعتی و غیر صنعتی هستند. شایان ذکر است که در حال حاضر ابزار و روش های لازم و پیشرفته برای تولید نمونه های جدید این محصولات در اختیار تمامی تولید کنندگان قرار گرفته است و در مقایسه با گذشته نمونه های با کیفیتی از انواع پودر های کربناته ارائه می گردد. از رایج ترین انواع کربنات کلسیم موجود در بازار می‌ توان به کربنات کلسیم کوتد، کربنات کلسیم نانو، کربنات کلسیم رسوبی و معدنی اشاره کرد.

مرکز عرضه پودر کربنات کلسیم طبیعی کشاورزی

پودر کربنات کلسیم طبیعی چه ویژگی هایی دارد؟

پودر کربنات کلسیم طبیعی در کشاورزی موجب تنظیم اسیدیته خاک شده و با افزایش کلسیم خاک باعث رشد و تقویت بیشتر محصولات کشت می شود. در واقع ویژگی پودر کربنات کلسیم که برای خاک ضروری است ویژگی قلیایی بودن آن است. با این ویژگی اسیدیته خاک کاهش می یابد و PH خاک تنظیم می شود. هر 5 سال یکبار لازم است با توجه به میزان اسیدیته خاک و سبکی و سنگینی آن مقداری کربنات کلسیم به آن اضافه شود. البته میزان اضافه کردن کربنات کلسیم به خاک بسیار مهم و حساس بوده و در صورت تزریق بیش از اندازه و یا تزریق در زمانی که نیازی به کربنات کلسیم نیست باعث آهکی شدن خاک و از بین رفتن رشد و ویژگی های مفید آن می شود.

اما موارد بالا کاربرد های پودر کلسیم کربنات طبیعی در کشاورزی بود. این پودر به دلیل برخورداری از کلسیم بالا به صورت خوراکی در مکمل های کلسیم به کار می رود. بدن انسان به کلسیم به عنوان یک ماده ضروری برای رشد استخوان ها، دندان و متابولیسم بدن نیاز دارد. افرادی که دارای کمبود کلسیم هستند با استفاده از مکمل های کلسیم حاوی کربنات کلسیم خوراکی می توانند این کمبود را جبران کنند. از این پودر به عنوان پودر کربنات کلسیم خوراک دام و طیور در مراکز پرورش دام و طیور نیز استفاده می شود.

فروش انواع پودر کربنات کلسیم

فروش پودر کربنات کلسیم طبیعی توسط کاراخانه جات آروشا به صورت فله ای و حداقل یک تن انجام می شود. پودر کربنات کلسیم طبیعی عرضه شده توسط آروشا پودر با حداکثر کیفیت و مش بندی و فرآیند تولید با جدیدترین تکنولوژی ها و تجهیزات انجام می شود. خرید آنلاین پودر کربنات کلسیم کشاورزی توسط کشاورزان از طریق این سایت امکان پذیر است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 53

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.