مرکز عرضه پودر کربنات کلسیم طبیعی کشاورزی

کربنات کلسیم به صورت ناخالص در کلسیت و سنگ آهک و ترکیبات دیگر در طبیعت وجود دارد. این ماده ارزشمند پس از استخراج از معادن به صورت ناخالص در کاراخانه جات تولید پودر کربنات کلسیم به صورت صنعتی یا خوراکی تولید و به بازار عرضه می شود. کربنات کلسیم رسوبی با ترکیب کلسیک کلرید و سدیم کربنات در محلول آب به دست می آید. از پودر کربنات کلسیم برای اولین بار در صنعت کاغذ سازی در آمریکا استفاده شد. کربنات کلسیم امروزه از مواد اولیه مهم و ضروری در اکثر صنایع و حتی در کشاورزی و دامداری است. با اضافه کردن کلسیم کربنات به تولیدات صنعتی از جمله لاستیک، پلاستیک و تایر به استحکام و مقاومت و طول عمر آن ها افزوده می شود. اما کربنات کلسیم طبیعی در کشاورزی چه کاربردی دارد؟

پودر کربنات کلسیم طبیعی چه ویژگی هایی دارد؟

پودر کربنات کلسیم طبیعی چه ویژگی هایی دارد؟

پودر کربنات کلسیم طبیعی در کشاورزی موجب تنظیم اسیدیته خاک شده و با افزایش کلسیم خاک باعث رشد و تقویت بیشتر محصولات کشت می شود. در واقع ویژگی پودر کربنات کلسیم که برای خاک ضروری است ویژگی قلیایی بودن آن است. با این ویژگی اسیدیته خاک کاهش می یابد و PH خاک تنظیم می شود. هر 5 سال یکبار لازم است با توجه به میزان اسیدیته خاک و سبکی و سنگینی آن مقداری کربنات کلسیم به آن اضافه شود. البته میزان اضافه کردن کربنات کلسیم به خاک بسیار مهم و حساس بوده و در صورت تزریق بیش از اندازه و یا تزریق در زمانی که نیازی به کربنات کلسیم نیست باعث آهکی شدن خاک و از بین رفتن رشد و ویژگی های مفید آن می شود.

مهمترین خبر سایت
تولید کننده کربنات کلسیم برای مرغ

اما موارد بالا کاربرد های پودر کلسیم کربنات طبیعی در کشاورزی بود. این پودر به دلیل برخورداری از کلسیم بالا به صورت خوراکی در مکمل های کلسیم به کار می رود. بدن انسان به کلسیم به عنوان یک ماده ضروری برای رشد استخوان ها، دندان و متابولیسم بدن نیاز دارد. افرادی که دارای کمبود کلسیم هستند با استفاده از مکمل های کلسیم حاوی کربنات کلسیم خوراکی می توانند این کمبود را جبران کنند. از این پودر به عنوان پودر کبنات کلسیم خوراک دام و طیور در مراکز پرورش دام و طیور نیز استفاده می شود.

پودر کربنات کلسیم طبیعی

فروش انواع پودر کربنات کلسیم

فروش پودر کربنات کلسیم طبیعی توسط کاراخانه جات آروشا به صورت فله ای و حداقل یک تن انجام می شود. پودر کربنات کلسیم طبیعی عرضه شده توسط آروشا پودر با حداکثر کیفیت و مش بندی و فرآیند تولید با جدیدترین تکنولوژی ها و تجهیزات انجام می شود. خرید آنلاین پودر کربنات کلسیم کشاورزی توسط کشاورزان از طریق این سایت امکان پذیر است.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش