نمایندگی انحصاری و مرکز عرضه اخرا قرمز

0
()

پودر اکسید آهن معدنی، توسط کارخانه پودر اخرا هرمز آروشا با ظرفیت 600 تن در ماه تولید و عملیاتی شده است و تیم مدیریت گروه صنعتی کارخانه های آروشا، مسئول تامین خواسته های مشتریان در داخل و خارج از کشور هستند.  در مرکز عرضه اخرا قرمز در مجتمع  آروشا سه نوع پودر اکسید آهن در حال تولید می باشد:

  • پودر اخرا هرمز که درصد خلوص آن 70 درصد و به رنگ قرمز پرنگ است
  • پودر اخرا شاهسون که درصد خلوص آن 55 درصد با رنگ قرمزاست

در شرکت آروشا پیگمنت های رنگی برای عرضه به مشتریان در کیسه های 25 و 30 کیلوگرمی بسته بندی می شوند. مصارف پیگمنت های رنگی کارخانه اکسید آهن آروشا، برای نمای ساختمان، اجر رنگی، سفال رنگی، کفپوش، اسفالت رنگی، سرامیک و کاشی، بتن رنگی و غیره مورد مصرف قرار می گیرد.

نمایندگی انحصاری و مرکز عرضه اخرا قرمز

شرکت تولید پودر اخرا مش ۸۰۰

کلمه اخرا در حقیقت نام یک گل . ولی پودر اخرا که از اکسیده شدن آهن و ترکیب شدن با سیلیس و آلومیت بدست می آید نوعی پیگمنت نامیده می شود. که رنگی قرمز، زرد و زرد مایل به قهوه ای دارد و گنجایش آهن آن ۳ است.
ترکیباتی که این رنگدانه های طبیعی را تشکیل می دهد عبارتند از خاک رس، اکسید آهن و ماسه می باشند. در بین کشورهای تولید کننده رنگدانه از جمله ایران،چین و آلمان، ایران بهترین مرکز عرضه اخرا قرمز به حساب می آید و و شرکت آروشا بهترین کارخانه تولید و صادرات پودر اخرا مش ۸۰۰ است که محصولات خود را به طور مستقیم عرضه می کند و سابقه ی طولانی دارد.

قیمت پودر آبی میکرونیزه
>>

نمایندگی انحصاری و مرکز عرضه اخرا قرمز

لیست قیمت پیگمنت اخرا بندرعباس

لیست قیمت پیگمنت در شرکت های تولید کننده مختلف از جمله اروشا میتوان متفاوت با بعضی از شرکت ها باشد زیرا شرکت آروشا در تلاش است تا کیفیت محصول خود را بالا و قیمت را متعادل برای خریداران قرار دهد. قیمت پودر اخرا خاک هرمز تحت تاثیر عوامل گوناگونی است که با اهمیت ترین عامل تعین کننده قیمت این پیگمنت رنگی معدنی، میزان رنگدهی پودر و یا عیار خلوص پودر می باشد. هر اندازه درصد عیار پودر زیادتر باشد مقدار رنگدهی پودر نیز بیشتر می شود در نهایت با مصرف کردن مقدار کمی از پودر می توان به رنگ مورد رسید.
بهترین مرکز عرضه اخرا  قرمز، شرکت آروشا می باشد.  این شرکت با داشتن تیم مدیریتی قوی و توانایی این شرکت در تهیه کردن پودر اخرا هرمز باعث ارائه پودری با کیفیت شده است که قیمت ان نسبت به کیفیت ارزان و مناسب می باشد.

 

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

فروش پودر سیاه سیمانی
>>

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.