مرکز خرید سنگ دانه بندی ممتاز در کرمان

از سنگ دانه بندی ممتاز در موارد گوناگونی استفاده می شود. مواردی همچون ساخت پله و موزائیک، اما بدلیل مقاومت بالا و کیفیت مناسب از آن بیشتر در نمای ساختمان ها و سازه ها بهره می برند. این سنگ جزء سنگهای دگرگرنی می باشد که رنگی طبیعی دارد. بدین ترتیب با استخراج سنگ از معادن و انجام فرایندهای خردایش در کارخانجات به سنگ دانه بندی در اندازه و شماره های مختلف تبدیل می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تصویر سنگ های دانه بندی

ویژگی های سنگ دانه بندی ممتاز

این ماده که سنگ جوشقان سنگ جوشقان نیز نامیده می شود، در حالت کلی هم اندازه شن می باشد که سایز بندی شده و به سنگ های ریز و درشتی تقسیم می گردد و نمره بندی می شود. بطور معمول حجم آنها ۲.۷ گرم در هر سانتی متر مکعب است و چیزی حدود ۴ تا ۷ میلی متر طول دارند. عموما در مقابل سایش مقاومت بالایی داشته و جذب آب متوسطی دارند اما بدلیل استحکام و کیفیت بالا در نمای ساختمان، سنگ شومینه و پله استفاده می شود. از آنجائیکه در تمامی شرایط آب و هوایی کشور با هر دمایی سازگاری دارند، برای ساخت پله و موزائیک بسیار کاربرد دارد و گذشت زمان هیچ اثر منفی در آنها نمی گذارد. ساخت سنگ مصنوعی، ساخت موزائیک، کفپوش، واش بتن و تزئین حیاط از دیگر کاربردهای سنگ دانه ممتاز می باشد.

مهمترین خبر سایت
فروش پودرسنگ نمارومی رامسر

سنگهای دانه بندی شده بواسطه فیلتر و جداسازی به انواع سایز: نمره نیم، نمره یک، نمره دو، بادامی و رنگ های مختلفی چون: سفید کرم رنگ، سیاه خاکستری، سبز، قرمز و لیمویی دسته بندی می شوند که موارد مصرف هر کدام می تواند متفاوت باشد. بطور معمول سنگ های دانه بندی ممتاز جهت تولید موزائیک و اجرای نماشسته بکار برده می شود. در طول سالهای گذشته از سنگ مرمریت جوشقان بارها در ساختمانها بکار برده شده است. رنگ این سنگ کرم روشن بوده و با توجه به تجربیات بدست آمده طی ادوار گذشته، جزء مصالح ساختمانی با کیفیت و مستحکم بشمار می رود که در نوسانات دما استحکام خود را حفظ می نماید.

تصویر موزاییک و سنگ دانه بندی

مراکز فروش

گروه صنعتی آروشاگروه صنعتی آروشا با سابقه درخشان تولید انواع مواد معدنی، سنگ دانه بندی سفید نمره یک را بصورت بسته بندی و فله به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، به کشورهای منطقه نیز خدمات دهی می نماید. تولیدات آروشا در انواع دسته های: شکری، خشخاشی، نمره یک، نمره دو ریز و درشت، نمره سه ریز و درشت، نمره چهار و نمره پنج می باشد. کارخانجات آروشا بدلیل معادن اختصاصی سنگ جوشقان که در دست دارد، تحت عنوان مرکز خرید سنگ دانه بندی ممتاز در کرمان، قادر خواهد بود تولیدات مطلوب و با قیمت مناسب را بصورت مستقیم در اختیار متقاضیان قرار دهد.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش