قیمت کربنات کلسیم پوشش دار در کرج

کربنات کلسیم پوشش دار یک ماده معدنی است که ترکیباتی همانند سنگ آهک دارد. قیمت خرید این محصول بسته به موارد مختلفی تعیین می‌شود که یکی از مهمترین آن‌ها میزان خلوص این ماده است. هرچقدر کربنات کلسیم از غلظت بالاتری برخوردار باشد قیمت آن هم بالاتر خواهد بود. از طرفی پارامترهایی مثل نوع فرآیند استفاده شده در تولید این محصول، موارد کاربرد آن، حجم کربنات کلسیم خریداری شده و … هم در قیمت خرید این محصولات موثر است.

قیمت کربنات کلسیم پوشش دار در کرج

کاربرد کربنات کلسیم

کربنات کلسیم یک ماده معدنی است که از آن با نام سنگ آهک هم یاد می‌شود. این ماده به همراه آهک در کشاورزی نقش مهمی را ایفا می‌کند. در بعضی از مناطق کره زمین خاک دارای خاصیت اسیدی است. از طرفی بعد از کشت یکسری مواد غذایی و صیفی جات کشاورزان برای رشد این محصولات از کودهای شیمیایی و سموم مختلف استفاده می‌کنند که این مواد به صورت کلی خاصیت اسیدی دارند و در نتیجه همین موضوع سبب می‌شود که پس از چند بار کشت گیاهان مختلف خاک خاصیت اسیدی پیدا کند و این خاصیت اسیدی باعث می‌شود که در دفعات بعدی محصولات کشت شده از کیفیت و سلامت خوبی برخوردار نباشند و باعث شوند که کشاورزان ضرر ببینند. برای حل این مشکل اصولاً سعی می‌کنند که از کربنات کلسیم استفاده کنند. کربنات کلسیم به همراه آهک دارای خاصیت قلیایی است و استفاده از آن موجب می‌شود که خاک از نظر پی اچ و میزان اسیدیته تنظیم شده و خنثی شود. همچنین علاوه بر این موضوع پودر کربنات کلسیم به همراه آهک می‌تواند ذرات موجود در خاک را تا حد قابل قبولی پایدار کند و ریشه گیاه را برای جذب آب بیشتر ترغیب کند که همین موضوع هم سبب رشد بیشتر گیاهان می‌شود که مزیتی بسیار قابل قبول است.

مهمترین خبر سایت
مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

یک نکته مهمی که در مورد افزودن کربنات کلسیم به خاک در کشاورزی وجود دارد این است که در صورتی که خاک خاصیت اسیدی نداشته باشد و به اصطلاح سالم باشد، استفاده از کلسیم کربنات نه تنها نتیجه مفیدی نداشته باشد که می‌تواند خاک را کاملا نابود کنند لذا قبل از افزودن کربنات کلسیم باید یکسری آزمایشات تخصصی در این زمینه انجام شده و پس از بررسی‌های دقیق این محصولات به خاک اضافه شود.

فروشنده پودر کربنات کلسیم پوشش دار

یکی از راه‌های عرضه پودر کربنات کلسیم، فروش اینترنتی این محصولات به شمار می‌آید که در آن محصول بدون واسطه و به صورت مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده رسیده و در نتیجه به دلیل حذف واسطه‌ها قیمت کمتری دارد. از طرفی کیفیت محصول در این روش تضمین شده است. یکی از مراکز تولید و فروش کربنات کلسیم به صورت آنلاین  پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی آروشا  می باشد که از طریق این سایت می توانید ثبت سفارش داشته باشید. جهت اطلاع از قیمت هر تن پودر کربنات کلسیم پوشش دار با واحد فروش کارخانه تماس حاصل فرمائید.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش