قیمت کربنات کلسیم برای مرغ

در سالهای اخیر قیمت کربنات کلسیم برای مرغ به مسئله مهمی برای مرغداران تبدیل شده است. همانطور که می دانید، کلسیم به عنوان یکی از مهمترین منابع مورد نیاز بدن جانداران شناخته می شود. بنابراین تامین کلسیم برای طیور در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد. در سالهای گذشته، برای تامین کلسیم طیور، از پودر صدف دریایی و پودر استخوان استفاده می شد. اما به دلیل مشکلاتی که برای مرغ ایجاد می کردند، امروزه استفاده از این مواد منسوخ شده است. پودر صدف دریایی ممکن است حاوی مقادیری شن و ماسه و یا فلوئور باشد. این مواد ممکن است سلامت مرغ را با مشکل مواجه کنند. از طرفی پودر استخوان نیز شامل آلودگی های خاصی می باشد و مصرف آن برای طیور می تواند خطرناک باشد. پس بهترین منبع برای تامین کلسیم طیور، کربنات کلسیم به شمار می رود.

قیمت کربنات کلسیم برای مرغ

فروش مستقیم کربنات کلسیم خوراکی طیور

قیمت کربنات کلسیم برای مرغ معمولا بر مبنای مش و کیفیت آن تعیین می شود. از طرفی فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات نیز در کاهش قیمت آنها تاثیر بسزایی خواهد داشت. استفاده از کربنات کلسیم برای مرغ و طیور، باعث تقویت اسکلت و قوای جسمی این گونه های جانوری می شود. از طرفی با استفاده از این ماده، در خوراک طیور می توان بدون استفاده از هورمون، وزن مرغ ها را افزایش داد. کربنات کلسیم، باعث افزایش سطح نیتروژن در بدن مرغ شده و بدین ترتیب کار گوارش و هضم غذا را برای مرغ آسان می کند.

مهمترین خبر سایت
مرکز پخش کربنات کلسیم مصرفی صنعت کاغذ

کارخانه آروشا پودر، به عنوان یک مرکز فروش کربنات سفید اقدام به فروش بدون واسطه محصولات خود می کند. بنابراین قیمت محصول در این کارخانه بسیار مناسب است.

قیمت کربنات کلسیم مرغوب مخصوص مرغ و طیور، در کارخانه آروشا پودر بسیار به صرفه می باشد. این پودرهای کربنات کلسیم در مش های 80 تا 100 و با فناوری مدرن تولید می شوند. این مجموعه بهترین پودر کربنات کلسیم مخصوص مرغ و طیور را با قیمتی ارزان به دست مصرف کننده می رساند.

اعلام قیمت بهترین تالک تبریز

تولید کنندگان بهترین کربنات کلسیم برای مرغ

مجموعه آروشا پودر، به عنوان یک کارخانه کربنات کلسیم درجه یک شناخته می شود. کیفیت پودرهای کربنات کلسیم خوراک طیور در این کارخانه بسیار بالاست. با استفاده از این پودرها در خوراک طیور، می توان بافت پوسته تخم مرغ و کیفیت آن را محکم تر کرد. بسیاری از مرغداران داخلی و خارجی برای تامین خوراک طیور خود از پودرهای تولید شده در این مجموعه استفاده می کنند. چرا که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت کربنات کلسیم برای مرغ در این مجموعه بسیار عادلانه و به صرفه می باشد.

جدیدترین اخبار سایت