قیمت کربنات کلسیم برای مرغ

4.9
(61)

در سال های اخیر قیمت کربنات کلسیم برای مرغ به مسئله مهمی برای مرغداران تبدیل شده است. همانطور که می دانید، کلسیم به عنوان یکی از مهمترین منابع مورد نیاز بدن جانداران شناخته می شود. بنابراین تامین کلسیم برای طیور در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد. در سالهای گذشته، برای تامین کلسیم طیور، از پودر صدف دریایی و پودر استخوان استفاده می شد. اما به دلیل مشکلاتی که برای مرغ ایجاد می کردند، امروزه استفاده از این مواد منسوخ شده است. پودر صدف دریایی ممکن است حاوی مقادیری شن و ماسه و یا فلوئور باشد. این مواد ممکن است سلامت مرغ را با مشکل مواجه کنند. از طرفی پودر استخوان نیز شامل آلودگی های خاصی می باشد و مصرف آن برای طیور می تواند خطرناک باشد. پس بهترین منبع برای تامین کلسیم طیور، کربنات کلسیم به شمار می رود.

قیمت کربنات کلسیم برای مرغ

نقش پودر کربنات کلسیم در جیره طیور

نقش پررنگ و تاثیرگذار پودر کربنات کلسیم در جیره طیور بر کسی پوشیده نیست و در حال حاضر تولید کنندگان برتر جیره غذایی دام و طیور از این فرآورده‌ های معدنی در حجم‌ های بالایی استفاده می‌ نمایند؛ تولید کنندگان جیره طیور بر اساس استاندارد های تعریف شده در بحث تولید به دنبال مواد اولیه هستند که بتوانند بازدهی بیشتری از پرورش طیور گوشتی و طیور تخمگذار به دست آورند و بر اساس تحقیقات و پژوهش هایی که به انجام رسانده‌ اند به این نتیجه رسیدند که استفاده از کربنات کلسیم در جیره غذایی مرغ‌ های تخمگذار باعث تقویت تخم مرغ‌ ها می‌ شود و باعث می‌ شود که تخم‌ های سالم‌ تری تولید شود.

بر اساس همین تحقیقات، کارشناسان و متخصصان معتقد هستند کربنات کلسیم در جیره غذایی پرندگان و طیوری که دارای سنگدان هستند به هضم بهتر غذا کمک می‌ کند چرا که شن برای سنگدان‌ ها ضروری است و وجود آنها هضم بهتر غذا را فراهم می‌ کند.

کربنات کلسیم مخصوص UPVC
>>

با توجه به نقش بسیار تاثیرگذار کربنات کلسیم این مسئله اهمیت دارد که از چه نوع پودر های کربنات کلسیم در این صنعت مهم باید استفاده شود؛ متخصصان تولید کننده در این میان با بررسی هزینه‌ های تولیدی به این نتیجه رسیدند که استفاده از کربنات کلسیم طبیعی با مش بین ۸۰ تا ۱۰۰ که از قیمت فروش بسیار پایینی هم برخوردار هستند، مقرون به صرفه به نظر می‌ رسد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 200 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 15

خرید کربنات کلسیم جیره طیور

همان طور که اشاره کردیم پودر کربنات کلسیم در حال حاضر در صنعت تولید جیره غذایی دام و طیور از اهمیت فوق العاده بالای برخوردار می‌ باشد، پس جای تعجبی نیست که بازار خرید و فروش این ترکیبات با گردش مالی بالای رو به رو باشد؛ اما آنچه در خرید کربنات کلسیم جیره طیور اهمیت دارد، خرید ارزان قیمت این محصولات همراه با ویژگی‌ ها و شاخص‌ های تعیین شده می‌ باشد؛ به عنوان مثال این ترکیبات حتماً باید روشنایی، سفیدی و خلوص شیمیایی بالایی داشته باشند و بهداشتی بودن آنها نیز اهمیت زیادی دارد.

فروش مستقیم کربنات کلسیم خوراکی طیور

قیمت کربنات کلسیم برای مرغ معمولا بر مبنای مش و کیفیت آن تعیین می شود. از طرفی فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات نیز در کاهش قیمت آنها تاثیر بسزایی خواهد داشت. همان طور که اشاره شد استفاده از کربنات کلسیم برای مرغ و طیور، باعث تقویت اسکلت و قوای جسمی این گونه های جانوری می شود. از طرفی با استفاده از این ماده، در خوراک طیور می توان بدون استفاده از هورمون، وزن مرغ ها را افزایش داد. کربنات کلسیم، باعث افزایش سطح نیتروژن در بدن مرغ شده و بدین ترتیب کار گوارش و هضم غذا را برای مرغ آسان می کند.

کارخانه آروشا پودر، به عنوان یک مرکز فروش کربنات سفید اقدام به فروش بدون واسطه محصولات خود می کند. بنابراین قیمت محصول در این کارخانه بسیار مناسب است.

قیمت کربنات کلسیم مرغوب مخصوص مرغ و طیور، در کارخانه آروشا پودر بسیار به صرفه می باشد. این پودرهای کربنات کلسیم در مش های 80 تا 100 و با فناوری مدرن تولید می شوند. این مجموعه بهترین پودر کربنات کلسیم مخصوص مرغ و طیور را با قیمتی ارزان به دست مصرف کننده می رساند.

تولید کنندگان بهترین کربنات کلسیم برای مرغ

مجموعه آروشا پودر، به عنوان یک کارخانه کربنات کلسیم درجه یک شناخته می شود. کیفیت پودرهای کربنات کلسیم خوراک طیور در این کارخانه بسیار بالاست. با استفاده از این پودرها در خوراک طیور، می توان بافت پوسته تخم مرغ و کیفیت آن را محکم تر کرد. بسیاری از مرغداران داخلی و خارجی برای تامین خوراک طیور خود از پودرهای تولید شده در این مجموعه استفاده می کنند. چرا که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت کربنات کلسیم برای مرغ در این مجموعه بسیار عادلانه و به صرفه می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 61

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.