در قیمت پیگمنت اخرا دلیجان چه مواردی تاثیرگذار است

0
()

پیگمنت اخرا دلیجان از ترکیبات کاربردی مهمی است که در اکثر صنایع ما کاربرد دارند، دستیابی به مواد اولیه با کیفیت یکی از مهمترین دغدغه های تمامی صنایع ما در ایران است. مجموعه کارخانجات آروشا در سراسر ایران برای دسترسی راحتتر مصرف کنندگان به پیگمنت اخرا دلیجان اقدام به ارائه این محصول به  مخاطبان خود در سراسر ایران نموده اند.

قیمت پیگمنت اخرا دلیجان

پودر رنگی اخرا هرمز قرمز رنگ چیست ؟

پیگمنت اخرا یک  رنگدانه طبیعی است که اکسیدآهن و رس و ماسه تشکیل شده است. این ترکیب یک طیف رنگی از زرد تا نارنجی و قهوه ای را شامل می شود و کاربردهای گسترده ای در  انواع صنایع از جمله تولید چسب های رزینی و صنایع دارویی دارد. قیمت نهایی این ترکیب تحت تاثیر عوامل متعددی در نوسان است که  شرکت آروشا پودر یکی از تولید کنندگان پودر اخرایی صادراتی است و سعی داشته است تا این محصولات را با کمترین تغییرات در اختیار مشتری قرار دهد. از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت پیگمنت اخرا دلیجان می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

  • اندازه دانه بندی پیگمنت
  • کیفیت محصول تولید شده
  • حجم مصرفی ترکیب برای صنعت مورد نظر
  • شرایط تاثیرگذار بر روند تولید و خالص سازی ترکیب
شرکت تولید کننده گل ماش زرد رنگ
>>

تولید پیگمنت اخرا میکرونیزه

بسیاری از صنایع به  نوع خاصی از پیگمنت اخرا دلیجان نیاز دارند، استفاده از کلوخه ها و پیگمنت به شکلی که از معادن خارج می شود، عملا برای آنها غیر ممکن است. آروشا پودر با توجه به اهمیت این موضوع و علاقمندی به پوشش دادن نیاز صنایع مختلف دارد، در یک اقدام مهم کلوخه های استخراج شده از معادن مختلف ایران را  تهیه کرده  و با روش های پیشرفته خرد کردن و میکرونیزه کردن، آنها را به محصولاتی قابل استفاده برای تمامی کاربری ها تبدیل نموده است. برای تهیه پیگمنت اخرا دلیجان میکرونیزه می توانید این محصول را در انواع بسته بندی کیسه ای و جامبو بگ، بر اساس نیاز صنعت خود خریداری نمایید. کیفیت در تولیدات از مهمترین اهداف شرکت آروشا پودر است.

 

عرضه مستقیم رنگ پودری اخرا شاهسون

به دلیل وجود معادن بسیاری از پودر اخرا در بخش شاهسون و کیفیت مناسب کلوخه های اخرا در این منطقه، مجموعه کارخانجات آروشا پودر با توجه به نیاز صنعت  به محصول  با کیفیت و قیمت مناسب اقدام به عرضه مستقیم این و تولید رنگ اخرایی شاهسون در کارخانه  تولید پودر اخرا بندرعباس نموده است تا به مخاطبان خود در مناطق مختلف ایران امکان دسترسی به محصول با کیفیت را داده باشد. اگر صنعت شما نیاز با پیگمنت اخرا دلیجان یا رنگ پودری اخرا شاهسون دارد، کافی است با تماس با بخش فروش این محصول در گروه آروشا پودر علاوه بر دریافت مشاوره در زمینه خرید، از نمونه های متنوع پودر اخرا معادن متفاوت کشور برای صنعت خود خرید داشته باشید.

قیمت اخرا هرمز مش 1500 عیار 70 درصد
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.