قیمت پودر نمای ساختمان شیراز

4.9
(40)

فروشندگان و عرضه کنندگان مصالح ساختمانی، غالبا قیمت پودر نمای ساختمان شیراز را با تنوع و گاها اختلاف بسیاری ارایه می دهند. بهمین جهت برخی مصرف کنندگان و خریداران برای تامین مواد مورد نیاز، با تردید و عدم اطمینان خرید خود را انجام می دهند و مشکلاتی در پیش رو خواهند داشت. حتی برخی مواقع مبالغ بیشتری پرداخت می نمایند و پودر نمارومی و یا نماشسته را با قیمت بالاتری تهیه می کنند. این در حالیست که کشور ما از منابع فراوانی در کشور برخوردار است و بطور کل نرخ خرید پودرهای معدنی ارزان می باشد. در حقیقت قیمت مناسب این نوع مواد معدنی، از دلایل اصلی استقبال صنعتگران از آنها می باشد و در بسیاری از حوزه های صنعتی، از پودرسنگ و امثال آن، جهت کاهش هزینه های تولید بهره برداری می کنند.

قیمت پودر نمای ساختمان شیراز

بهترین پودر سنگ نمای ساختمان

بهترین پودر سنگ پیشنهادی برای اجرای نماهای ساختمانی در ایران پودر سنگ های جوشقان هستند چرا که این محصولات در قیاس با دیگر نمونه ها کیفیت بالاتری داشته و ساختار مولکولی شبیه به سنگ های مرمر را از آن خود می نمایند؛ عیار بالای سنگ های معدنی جوشقان و رنگ سفید منحصر به فرد این محصولات دیگر پارامتر تاثیر گذار در افزایش استفاده از این محصولات در صنایع مختلف می باشد.

در حال حاضر پودر سنگ های جوشقان که در واقع همان مواد ریز و کوبیده شده از سنگ های معدنی هستند هم به روش طبیعی و هم به روش صنعتی تولید شده و با قیمت های متنوع در این میان بهره برداری می گردند؛ بر اثر روش های طبیعی پودر سنگ هایی که تولید می شوند اندازه ذرات دقیقی نداشته و معمولاً این ترکیبات برای مصالح ساختمانی و برخی دیگر از کاربرد ها گزینه خوبی هستند اما برای اجرای نما های ساختمان که چسبندگی این پودر سنگ ها و همچنین سفید بودن و ریز بودن اندازه ذرات اهمیت دارد بهتر است از نمونه های صنعتی استفاده شود.

عمده فروشی پودر سنگ جوشقان اصل
>>

در بحث تولید صنعتی پودر سنگ های جوشقان، دستگاه و ابزار های مختلف مربوط به سنگ کوبی، برای اعمال نیرو های مکانیکی بهره‌برداری می‌ شوند تا در نهایت کوبش و خرد کردن سنگ های بزرگ انجام شده و این محصولات که در حال حاضر به پودر تبدیل شده اند به صورت درجه بندی قابل استفاده باشند.

از دیگر ویژگی‌ های قابل توجه پودر سنگ های جوشقان می توان به مقاومت بالای آنها در برابر گرما، سرما و رطوبت و همچنین استحکام بالا اشاره کرد؛ میزان کلسیم کربنات و آهک متنوع در این پودر سنگ ها پارامتر دیگری است که امکان ترکیب شوندگی مناسب با سیمان و ملات را ایجاد می نماید.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

مرکز عرضه پودرسنگ نماشسته دو الک

بنابر آنچه ذکر شد و همانگونه که مطلع هستید، پودرسنگ از مواد پرکاربرد صنایع بوده و در زمینه های شغلی و صنعتی گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. در صنعت کاغذ سازی، دامداری، کشاورزی، صنایع سرامیک سازی، ساختمان سازی، ساخت لوازم بهداشتی، ساخت بتن، صنایع داروسازی، فولاد سازی، صنعت رنگسازی، صنایع پلاستیک سازی و لاستیک سازی، اغلب بمنظور پایین آوردن نرخ فروش و کاستن هزینه ساخت، از پودر سنگ بهره می برند. البته لازم بذکر است که کارخانجات این مواد را بطور تخصصی برای صنایع تولید می نمایند. بعنوان نمونه پودر سنگی که در اجرای نماشسته بکار برده می شود، بعضی اوقات بصورت دو الک عرضه می شود و نحوه فراوری آن با پودرسنگهای بکار برده شده در صنایع دارویی و کشاورزی، قطعا متفاوت خواهد بود.

این موضوع به درک تعیین قیمت پودر نمای ساختمان شیراز کمک کرده و دلیل محکمی، برای دقت مصرف کنندگان در خرید این نوع محصولات می باشد. از طرفی کیفیت های ارایه شده توسط مراکز عرضه و فروشندگان، اغلب متفاوت بوده و برخی محصول مرغوب و درجه یک عرضه می کنند و برخی دیگر محصولات غیر اصل و نامرغوب. مسلما کیفیت مصالح ساختمانی در نحوه ساخت سازه ها و ساختمانها، نقش مهمی ایفا خواهد کرد. بخصوص این مهم در اجرای نمای ساختمانها بیشتر مشخص خواه شد. چراکه این بخش کار، معمولا در معرض دید قرار داشته و نیز بیانگر مهارت و تسلط سازنده خواهد بود.

از سوی دیگر جلوه و زیبایی کار را منعکس خواهد کرد. بنابراین کارفرما و یا اجرا کننده نمای ساختمان، بمنظور انجام هرچه بهتر این قسمت از فعالیت خود، از مصالح درجه یک و مرغوب استفاده می نماید.

ارزان ترین قیمت پودر نمای ساختمان شیراز

با توجه به اینکه برخی فروشندگان برای کاهش قیمت پودر نمای ساختمان شیراز کیفیت محصول را دستخوش تغییر کرده و پودرسنگ ناخالص و درجه دو عرضه می نمایند، اما اصولا این ماده معدنی ارزان بوده و مشمول هزینه بالایی نمی شود. شرکت هایی مانند مجموعه صنعتی آروشا، کارخانه های تولید پودرسنگ را در اختیار دارند و با کمی مدیریت، ارزان ترین نرخ فروش را به مشتریان عرضه می دارند. یکی از عوامل مهم انجام این امر، فروش مستقیم و بدون واسطه تولیدات بوده و بدین ترتیب هزینه ها را تا حد زیادی کاهش می دهند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.