قیمت پودر سنگ کارخانه قم کیسه 25 کیلوگرمی

بهترین و مناسب ترین قیمت پودر سنگ با کیفیت بالا را از مدیران فروش گروه صنعتی کارخانجات آروشا جویا شوید . تامین پودر سنگ مورد نیاز پروژه های ساختمانی بزرگ و مجتمع های مسکونی را می توانید از طریق مجموعه آروشا تجربه نمائید . تولید پودر سنگ با کیفیت ممتاز یکی از فعالیت های عمده مجموعه ما در طول نیم قرن گذشته بوده است .

تولید کربنات کلسیم

قیمت پودر سنگ و متغیرهای موثر در آن

قیمت نهایی پودر سنگ توسط فاکتورهای مختلفی دستخوش تغییرات قرار می گیرد . به برخی از این عوامل موثر اشاره ای می کنیم :
الف ) دانه بندی یا مش : مش در مطالعات خاک شناسی و مواد معدنی به دانه بندی پودر یا خاک مورد نظر برای الک کردن آن اشاره دارد. به عبارت دیگر اندازه ذرات خاک یا پودر  مورد نظر برای گذر از الک
یا سرن ، مش نامیده می شود . یک توده خاک یا پودر ترکیبی از دانه بندی های متفاوت (کوچک و بزرگ و میکرونیزه ) است . بعنوان مثال یک کیلوگرم از یک پودر سنگ به دست آمده از دستگاه سنگ کوبی می تواند 70 درصد زیر 8 میکرون باشد.  و مابقی آن بالای 8 میکرون باشد. لذا دانه بندی مورد نظر برای صنایع و مصارف مختلف تفاوت دارد . قیمت پودر سنگ نیز تحت تاثیر تغییرات دانه بندی قرار می گیرد .
ب) نوع بسته بندی : پودر سنگ در دو نوع بسته بندی کیسه ای و فله به بازار عرضه می گردد . قیمت پودر سنگ کیسه از قیمت پودر سنگ فله بیشتر می باشد . بسیاری از صنایع زیر دست بدلیل به صرفه بودن قیمت پودر سنگ فله ، آنرا در این نوع از بسته بندی (فله ) خریداری می نمایند .
ج) درجه کیفیت : پودر سنگ های تولید شده با گرید ممتاز و درجه 1یا2 ، در تعیین قیمت خواهند بود . در حال حاضر در مجموعه آروشا سه نوع پودرسنگ تولید می شود : سوپرسفید درجه یک برای مصارف نماشسته و روی کار ،  ممتاز برای مصارف هم نما و هم زیر کار ، معمولی معدنی برای استفاده در ملات های زیر کار
د) درصد ترکیبات : درصد ترکیبات مواد تشکیل دهنده پودر سنگ که در آنالیز آزمایشگاه معتبر قابل تشخیص است می تواند قیمت پودر سنگ را کاهش یا افزایش دهد .
ه) مسافت بین تولید کننده و مصرف کننده : فاصله مکانی سفارش دهنده و تولید کننده در قیمت تمام شده پودر تاثیر دارد .
تبصره : از آنجائیکه پودر سنگ آروشا در استان قم ، شاهراه ارتباطی کشور قرار گرفته است ، خرید و تامین پودر سنگ مورد نیاز برای همه مشتریان ما به صرفه می باشد.

پودر سنگ مخصوص واش بتن
>>

فروشنده کربنات کلسیم کوتد پوشش دار

پودر کربنات کلسیم خوراکی

فعالان صنعت دام و طیور کشور ، پودر خوراکی دام و طیور خود را بعضا از برخی صنایع سنگبری اطراف خود تامین می نمایند که بدلیل آغشته بودن این پودر ها به مواد شیمیایی شستشو دهنده دستگاه سنگبری ، سلامت دام و طیور این واحدها را با خطر مواجه نموده و از نظر وزن دام تولید شده با کاهش روبرو می گردند . اما پودر خوراکی آروشا از سنگ های معدنی با بهترین کیفیت و استاندارد مورد نظر صنعت دام وطیور تولید می شود.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

کارخانه تولید پودرهای معدنی

کارخانه پودر سنگ آروشا به عنوان مجهزترین و بزرگترین مجموعه تولید انواع پودرسنگ به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد. شما می توانید جهت استعلام قیمت پودرسنگ با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار فرمائید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 62

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت