قیمت پودر تالک | فروش عمده

با بررسی قیمت پودر تالک عرضه شده توسط واحدهای تولیدی سراسر کشور شاید این سوال به ذهن مشتریان برسد که علت اختلاف قیمت فروش پودر تالک چیست ؟ در این نوشته به بررسی تفاوت پودر تالک های موجود در بازار و علت تفاوت قیمت پودر تالک می پردازیم تا مشتریان بتوانند با اطلاعات وسیع تر نسبت به انتخاب محصول و خرید آن اقدام نمایند . با ما همراه باشید در ادامه این مطلب

قیمت پودر تالک

قیمت پودر تالک تابع چه عواملی می باشد؟

در تعیین قیمت پودر تالک فاکتورهای مهم زیر موثر می باشند. مشتریان پودر تالک با بررسی این عوامل و یا اطلاع از نتیجه تاثیر آنها می توانند اطلاع دقیق از قیمت پودر تالک به دست آورند.

الف) کیفیت سنگ و کلوخه تالک استخراج شده از معدن

معادن تالک موجود در ایران دارای کیفیت های متنوعی می باشند . عموما معادن تالک ایران دارای سه نوع کلوخه و سنگ تالک می باشند :

  • سنگ تالک سوپر سفید
  • سنگ تالک درجه یک
  • سنگ تالک درجه دو

تالک سوپر سفید بدلیل حجم بسیار کم موجودی در معادن ایران از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از تالک سوپر سفید در صنایع رنگسازی و به عنوان پر کننده در برخی صنایع دیگر استفاده می شود . فروش تالک سفید مش 1500 و 2500 در مجموعه صنعتی آروشا از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. معدن سنگ تالک می بایست از نظر عناصر مضر مورد بررسی قرار بگیرد . زیرا عناصر مضر در تالک می تواند برای صنایع مشکل آفرین باشد. این موضوع در کارخانجات آروشا مستمرا مورد پایش قرار می گیرد . کنترل کیفیت پودر تالک در کارخانجات آروشا بعنوان مجهزترین کارخانه تولید پودر تالک سفید کشور ، امری مستمر و همیشگی می باشد. مجموعه ما بعنوان واحد نمونه و تنها کارخانه پیشرفته تولید پودر تالک ایزوگام از سنگ تالک درجه دو ، در حال فعالیت می باشد. همچنین ما تولید کننده پودر تالک سبز صنعتی از سنگ تالک درجه دو معادن تالک هستیم .

قیمت پودر تالک میکرونیزه

ب)فاصله معدن سنگ تالک تا کارخانه تولید پودر میکرونیزه

هر چقدر فاصله بین معدن تالک تا کارخانه تولید پودر تالک نزدیکتر باشد ، کرایه حمل کلوخه تالک کاهش می یابد. این موضوع تاثیر مستقیم در قیمت تمام شده پودر تالک دارد . اما برخی مواقع به واسطه حفظ کیفیت و تولید پودر تالک مورد قبول مشتریان ، می بایست کلوخه از معادن دورتر تامین شود که باعث افزایش نسبی قیمت پودر تالک می گردد . و بر عکس خرید کلوخه تالک بی کیفیت از معادن نزدیکتر می تواند در کاهش قیمت پودر موثر واقع شود که این موضوع بیشتر از طریق تولید کننده های نامعتبر صورت می پذیرد.

مهمترین خبر سایت
بهترین و مرغوب ترین پودرتالک را از کجا بخریم ؟

قیمت پودر تالک میکرونیزه

ج) تجهیزات و ماشین آلات تولید پودر میکرونیزه

چنانچه تجهیزات و خط تولید پودر میکرونیزه تالک به روز باشد و با حداقل انرژی حداکثر کیفیت خروجی گرفته شود این موضوع می تواند در کاهش قیمت پودر تالک موثر واقع شود . دستگاه ها و تجهیزات قدیمی هزینه های تعمیر و نگهداری بیشتری نسبت به تجهیزات به روز دارند واین هزینه ها بر قیمت محصول سرشکن می شود.

قیمت پودر تالک میکرونیزه

د) حاشیه سود کارخانه تولید کننده پودر تالک

چنانچه کارخانه تولید کننده پودر تالک به حداقل مقدار ممکن سود تولید پس از کسر هزینه ها راضی باشد ، این موضوع باعث کاهش قیمت پودر تالک می گردد . متاسفانه واحدهای تولید پودر تالک غیرمعتبر و کارگاهی با کاهش کیفیت محصول و افزایش سود سعی در پیمودن ره صد ساله در یک شب دارند .

قیمت پودر تالک میکرونیزه

ه) فاصله کارخانه تولید پودر تالک تا مقصد مشتریان

کارخانه تولید پودر تالک آروشا بعنوان بزرگترین تولید کننده پودر تالک ایران در شاهراه ارتباطی و مرکز کشور احداث شده است . تا کمترین فاصله ممکن با مشتریان از سراسر کشور داشته باشد . همین امر در کاهش هزینه تهیه مواد اولیه صنایع بسیار موثر واقع شده است .

قیمت پودر میکرونیزه تالک

و) نوع بسته بندی پودر تالک میکرونیزه

بسته بندی پودر میکرونیزه تالک در قیمت نهایی محصول تاثیر مستقیم دارد.
انواع بسته بندی پودر تالک میکرونیزه عبارتند از :

  • پودر تالک در کیسه های جامبوبگ
  • پودر تالک در پاکت کاغذی
  • پودر تالک در کیسه لمینت Adstar صادراتی
  • پودر تالک در کیسه از جنس گونی

با عنایت به قیمت متفاوت هر یک از بسته بندی های فوق الذکر ، قیمت نهایی محصول دستخوش تغییر خواهد بود. شایان ذکر است خدمات پالت و تسمه کشی و شیرینگ نیز هزینه های مجزا برای خریدار خواهند داشت.

قیمت پودر تالک

نتیجه گیری از علت انواع قیمت پودر تالک

برخی از مشتریان در تماس با مدیران فروش ما ،قیمت ها را با سایر واحدهای تولیدی مقایسه غیرمنطقی می نمایند. با توجه به موارد فوق الذکر علت اختلاف در قیمت پودر تالک بین کارخانه های مختلف
به شرط آنالیز و پایش درست عوامل ، منطقی می باشد. اما این اختلاف در قیمت ها نباید باعث سوء استفاده تولید کننده یا مشتریان باشد . بلکه با مذاکره و بررسی دقیق عوامل ، در قیمت عادلانه توافق نموده و فرآیند خرید و فروش اتفاق بیافتد. مدیران فروش آروشا آماده ارائه مشاوره دقیق و منطقی به خریداران محترم پودر تالک می باشند.

فروش عمده پودر تالک

به منظور تامین نیاز صنایع کشور به انواع پودر تالک و جلوگیری از خروج ارز کشور برای تامین پودر تالک بی کیفیت خارجی ، فروش عمده پودر تالک به صنایع کشور عملیاتی شده است . پودر تالک یا همان سیلیکات منیزیم آبدار یکی از مواد معدنی پر مصرف بسیاری از صنایع در کشور می باشد . چنانچه تمایل دارید تا مواد اولیه مورد نیاز خود را مستقیما از کارخانه تولید پودر تالک میکرونیزه خریداری نمائید، با مدیران فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار فرمائید .

 

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش