قیمت پودر تالک | فروش عمده

4.8
(63)

با بررسی قیمت پودر تالک عرضه شده توسط واحدهای تولیدی سراسر کشور شاید این سوال به ذهن مشتریان برسد که علت اختلاف قیمت فروش پودر تالک چیست ؟ در این نوشته به بررسی تفاوت پودر تالک های موجود در بازار و علت تفاوت قیمت پودر تالک می پردازیم تا مشتریان بتوانند با اطلاعات وسیع تر نسبت به انتخاب محصول و خرید آن اقدام نمایند.

قیمت پودر تالک فروش عمده

موارد مصرف پودر تالک در صنایع مختلف

مهمترین موارد مصرف پودر تالک در صنایع پلاستیک و پلیمر، صنعت کاغذ سازی، صنعت سرامیک سازی و تولیدات رنگ دیده می شود.  پودر تالک دارای رنگ سفید و نرم و قابل توجه است و در ساخت انواع پلی اتیلن، نایلون پلی پروپلین، انواع کابل عایق، سیم ترمز و لنت و لوله های پلیکا مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات باعث صاف شدن سطوح و استحکام بیشتر محصولات تولید شده می شوند. در صنعت کاغذ سازی از پودر تالک به عنوان بهترین پر کننده و شفاف کننده رنگ و همچنین به عنوان نگهدارنده مقدار جوهر بیشتر در کاغذ ها استفاده می شود؛ تالک مصرف شده در این صنعت حتماً باید دارای مش بندی ۳۰۰ به بالا باشد.

کاربرد پودر تالک در صنعت سرامیک سازی نیز قابل توجه می باشد و این ترکیبات در تولید انواع کاشی ها، سرامیک ها، چینی جات و لوازم حمام به عنوان بهترین ترکیب مورد استفاده قرار می گیرند و سبب بهبود رنگ و مقاومت بیشتر محصولات تولید شده می شوند. پودر تالک مورد استفاده در صنعت سرامیک باید دارای حداقل آهک باشد و به صورت ریز دانه و با رنگ سفید مورد استفاده قرار می گیرد.  از پودر تالک در تولید محصولات رنگی استفاده می‌ شود چرا که این ترکیبات دارای دوام و ماندگاری بسیار زیادی هستند و در بهبود بافت کیفیت و دوام تولیدات رنگی تأثیرات مثبتی ایجاد می نمایند.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

بهترین واحد عرضه کننده پودر تالک در ایران

گروه تولیدی آروشا پودر با مجهزترین دستگاه ها و ماشین آلات و استفاده از متخصص ترین افراد در خطوط تولیدی خود سال‌ های سال است به تولید و عرضه انواع پودر های معدنی و صنعتی مشغول می باشد و انواع محصولات خود را در متنوع ترین و در با کیفیت ترین نمونه ها ارائه می نماید. در مجموعه آروشا پودر ویژگی‌ های بسیار بیشتری نیز مورد توجه قرار می ‌گیرد، به نوعی که به اکثر خریداران و صاحبان صنایع مختلف معتقد هستند مجموعه آروشا جزو بزرگترین و معتبرترین واحدهای عرضه کننده این محصولات در ایران می باشد.

خرید از مجموعه آروشا برای متقاضیان مزیت های بسیار زیادی را به ارمغان می آورد و در واقع تمامی صنعتگران وابسته به پودر تالک می توانند تولیدات این مجموعه را با بالاترین استانداردها خریداری نمایند. مجموعه آروشا به دلیل پخش مستقیم در کاهش هزینه های مشتریان تاثیر داشته و در نهایت پودر های تولید شده خود را با قیمت های مقرون به صرفه تر ارائه می نماید.

در این مجموعه خدمات پشتیبانی ویژه ارائه می گردد که تمامی متقاضیان می‌ توانند از آنها برخوردار شوند. نکته جالب دیگر در در زمینه مزیت های خرید پودر تالک از مجموعه آروشا این است که پودر تالک عرضه شده در این مجموعه با بهترین درجه کیفی استاندارد و سایزبندی گوناگون ارائه می گردد و از جوانب مختلف می تواند پاسخگوی نیاز متقاضیان باشد.

قیمت پودر تالک فروش عمده

قیمت پودر تالک تابع چه عواملی می باشد؟

در تعیین قیمت پودر تالک فاکتورهای مهم زیر موثر می باشند. مشتریان پودر تالک با بررسی این عوامل و یا اطلاع از نتیجه تاثیر آنها می توانند اطلاع دقیق از قیمت پودر تالک به دست آورند.

الف) کیفیت سنگ و کلوخه تالک استخراج شده از معدن

معادن تالک موجود در ایران دارای کیفیت های متنوعی می باشند . عموما معادن تالک ایران دارای سه نوع کلوخه و سنگ تالک می باشند :

  • سنگ تالک سوپر سفید
  • سنگ تالک درجه یک
  • سنگ تالک درجه دو

تالک سوپر سفید بدلیل حجم بسیار کم موجودی در معادن ایران از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از تالک سوپر سفید در صنایع رنگسازی و به عنوان پر کننده در برخی صنایع دیگر استفاده می شود . فروش تالک سفید مش 1500 و 2500 در مجموعه صنعتی آروشا از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. معدن سنگ تالک می بایست از نظر عناصر مضر مورد بررسی قرار بگیرد . زیرا عناصر مضر در تالک می تواند برای صنایع مشکل آفرین باشد. این موضوع در کارخانجات آروشا مستمرا مورد پایش قرار می گیرد . کنترل کیفیت پودر تالک در کارخانجات آروشا بعنوان مجهزترین کارخانه تولید پودر تالک سفید کشور ، امری مستمر و همیشگی می باشد. مجموعه ما بعنوان واحد نمونه و تنها کارخانه پیشرفته تولید پودر تالک ایزوگام از سنگ تالک درجه دو ، در حال فعالیت می باشد. همچنین ما تولید کننده پودر تالک سبز صنعتی از سنگ تالک درجه دو معادن تالک هستیم .

ب)فاصله معدن سنگ تالک تا کارخانه تولید پودر میکرونیزه

هر چقدر فاصله بین معدن تالک تا کارخانه تولید پودر تالک نزدیکتر باشد ، کرایه حمل کلوخه تالک کاهش می یابد. این موضوع تاثیر مستقیم در قیمت تمام شده پودر تالک دارد . اما برخی مواقع به واسطه حفظ کیفیت و تولید پودر تالک مورد قبول مشتریان ، می بایست کلوخه از معادن دورتر تامین شود که باعث افزایش نسبی قیمت پودر تالک می گردد . و بر عکس خرید کلوخه تالک بی کیفیت از معادن نزدیکتر می تواند در کاهش قیمت پودر موثر واقع شود که این موضوع بیشتر از طریق تولید کننده های نامعتبر صورت می پذیرد.

ج) تجهیزات و ماشین آلات تولید پودر میکرونیزه

چنانچه تجهیزات و خط تولید پودر میکرونیزه تالک به روز باشد و با حداقل انرژی حداکثر کیفیت خروجی گرفته شود این موضوع می تواند در کاهش قیمت پودر تالک موثر واقع شود . دستگاه ها و تجهیزات قدیمی هزینه های تعمیر و نگهداری بیشتری نسبت به تجهیزات به روز دارند واین هزینه ها بر قیمت محصول سرشکن می شود.

د) حاشیه سود کارخانه تولید کننده پودر تالک

چنانچه کارخانه تولید کننده پودر تالک به حداقل مقدار ممکن سود تولید پس از کسر هزینه ها راضی باشد ، این موضوع باعث کاهش قیمت پودر تالک می گردد . متاسفانه واحدهای تولید پودر تالک غیرمعتبر و کارگاهی با کاهش کیفیت محصول و افزایش سود سعی در پیمودن ره صد ساله در یک شب دارند .

ه) فاصله کارخانه تولید پودر تالک تا مقصد مشتریان

کارخانه تولید پودر تالک آروشا بعنوان بزرگترین تولید کننده پودر تالک ایران در شاهراه ارتباطی و مرکز کشور احداث شده است . تا کمترین فاصله ممکن با مشتریان از سراسر کشور داشته باشد . همین امر در کاهش هزینه تهیه مواد اولیه صنایع بسیار موثر واقع شده است .

و) نوع بسته بندی پودر تالک میکرونیزه

بسته بندی پودر میکرونیزه تالک در قیمت نهایی محصول تاثیر مستقیم دارد.
انواع بسته بندی پودر تالک میکرونیزه عبارتند از :

  • پودر تالک در کیسه های جامبوبگ
  • پودر تالک در پاکت کاغذی
  • پودر تالک در کیسه لمینت Adstar صادراتی
  • پودر تالک در کیسه از جنس گونی

با عنایت به قیمت متفاوت هر یک از بسته بندی های فوق الذکر ، قیمت نهایی محصول دستخوش تغییر خواهد بود. شایان ذکر است خدمات پالت و تسمه کشی و شیرینگ نیز هزینه های مجزا برای خریدار خواهند داشت.

نتیجه گیری از علت انواع قیمت پودر تالک

برخی از مشتریان در تماس با مدیران فروش ما ،قیمت ها را با سایر واحدهای تولیدی مقایسه غیرمنطقی می نمایند. با توجه به موارد فوق الذکر علت اختلاف در قیمت پودر تالک بین کارخانه های مختلف
به شرط آنالیز و پایش درست عوامل ، منطقی می باشد. اما این اختلاف در قیمت ها نباید باعث سوء استفاده تولید کننده یا مشتریان باشد . بلکه با مذاکره و بررسی دقیق عوامل ، در قیمت عادلانه توافق نموده و فرآیند خرید و فروش اتفاق بیافتد. مدیران فروش آروشا آماده ارائه مشاوره دقیق و منطقی به خریداران محترم پودر تالک می باشند.

فروش عمده پودر تالک کابل

شرکت ما با افتخار اعلام می‌کند که به عنوان یکی از تامین کنندگان برجسته و قابل اعتماد پودر تالک کابل حاضر به همکاری با شما می‌باشد. ما در این صنعت با سابقه‌ای برجسته و تجربه‌ای گسترده فعالیت داریم و محصولات با کیفیت و استاندارد برای مشتریان خود ارائه می‌دهیم.  پودر تالک یک ماده معدنی طبیعی است که به دلیل خواص آن در صنایع مختلف استفاده می‌شود. از جمله کاربردهای متداول پودر تالک می‌توان به صنایع بهداشتی، آرایشی، صابون‌سازی، صنایع دارویی، پوشاک، پوشش دهی صنعتی و غیره اشاره کرد. ما پودر تالک با کیفیت عالی و خالص را به صورت عمده و به قیمت رقابتی عرضه می‌کنیم.

تیم ما از کارشناسان مجرب و متخصص تشکیل شده است که با استفاده از تجربه و دانش خود، مشتریان را در انتخاب مناسب‌ترین محصول براساس نیازها و مشخصات فنی کمک می‌کنند. ما به ارائه خدماتی با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود متعهد هستیم و تلاش می‌کنیم تا تمامی سفارشات را به موقع و به شکل احترافی انجام دهیم. اگر شما به دنبال پودر تالک با کیفیت برای خرید عمده هستید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بتوانیم شما را در امور خرید و تامین این محصول یاری رسانیم. ما آماده همکاری با شما هستیم و اعتماد شما را به عنوان یکی از مشتریان مهم خود جلب خواهیم کرد.

به منظور تامین نیاز صنایع کشور به انواع پودر تالک و جلوگیری از خروج ارز کشور برای تامین پودر تالک بی کیفیت خارجی ، فروش عمده پودر تالک به صنایع کشور عملیاتی شده است . پودر تالک یا همان سیلیکات منیزیم آبدار یکی از مواد معدنی پر مصرف بسیاری از صنایع در کشور می باشد. چنانچه تمایل دارید تا مواد اولیه مورد نیاز خود را مستقیما از کارخانه تولید پودر تالک میکرونیزه خریداری نمائید، با مدیران فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 63

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.