تالک سفید در تولید: قیمت رقابتی و مشاوره تخصصی از شرکت آروشا پودر

4.9
(50)

قیمت پودر تالک سفید را تولیدکنندگان برتر این تولیدات که از استاندارد های جهانی در خطوط تولیدی خود تبعیت می نمایند مشخص و اعلام می کنند؛ این ترکیبات در هر شرایطی دارای قیمت مناسبی بوده و تاثیرات مثبتی را در صنایع مختلف به ارمغان می آورند.

قیمت پودر تالک سفید

موارد مصرف تالک در رنگ سازی

موارد مصرف تالک در رنگ سازی در ویژگی ها و اثرات مثبت به وجود امده بر روی رنگ های پوششی تولید شده قابل مشاهده می باشد؛ این ترکیبات در رنگ های تزیینی به عنوان اکستندر به بهره‌ برداری می ‌رسند و می ‌توانند در افزایش کارایی پرکننده‌ های گران قیمتی همچون تیتان و لیتوپن تاثیرات مثبتی داشته باشند.

استفاده از پودر تالک در صنعت رنگ سازی دارای قدمت بسیار زیادی است و به عنوان یکی از اجزای اصلی رنگ های سفید از این تولیدات بهره ‌برداری‌ های لازم انجام می شود؛ برای تولید رنگ های پوششی نیاز به یک تقویت کننده موثر است که این ترکیبات به عنوان عاملی برای مشخص کردن میزان مات کنندگی یا میزان براقیت در تک تک پوشش های رنگی قابلیت استفاده را دارند.

خاصیت ضد رطوبت تالک نیز جزو ویژگی هایی است که این ماده را به عنوان یک عامل محافظ در تولید رنگ ها و پوشش ها تبدیل کرده است و معمولاً برای جلوگیری از خرابی و افت کیفیت رنگ ها از این محصولات استفاده می شود.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

اهمیت پودر تالک در صنعت رنگ

افزایش قدرت پوشانندگی و افزایش مقاومت رنگ های تولید شده در برابر عوامل بیرونی مهم ترین مزیت های استحصال شده از بهره‌ برداری پودر تالک در این صنعت می باشد؛ در حال حاضر اهمیت پودر تالک به دلیل همین ویژگی ها در صنعت رنگ سازی به نوعی است که بخش اعظمی از تولیدات کارخانه های فعال در این زمینه به مصرف صنعت رنگ می رسد؛ به عبارت ساده ‌تر هر یک از کارخانه‌ های فعال در زمینه تولید انواع فرآورده های معدنی دارای خطوط تولیدی ویژه مختص تولید و فرآوری پودر تالک برای صنعت رنگ می باشند.

پودر تالک به دلیل خاصیت آبرسانی و رنگ سفید شفاف به عنوان پرکننده در تک ‌تک ترکیبات رنگی قابل استفاده هستند، این ترکیبات همچنین به دلیل خاصیت ترکیب شوندگی فراوانی که با رنگ ها و پوشش های مختلف دارند به عنوان یک پایدار کننده هم شناخته شده هستند.

 

نکات فنی مهم در قیمت پودر تالک سفید

بازار پودر تالک سفید، مانند هر بازار دیگری، تحت تأثیر مجموعه‌ای از عوامل است که قیمت‌ها را شکل می‌دهند. این عوامل متغیر، از خلوص ماده گرفته تا نوسانات اقتصادی، همگی در تعیین قیمت نهایی نقش دارند. برخی عوامل موثر در تعیین قیمت پودر تالک سفید عبارتند از :

مرغوبیت ماده: هرچه تالک سفیدتر و خالص‌تر باشد، ارزشمندتر است. این مرغوبیت، نه تنها بر کاربرد آن در محصولات مختلف تأثیر می‌گذارد، بلکه بر قیمت آن نیز افزوده می‌شود.

موقعیت معدن: معادنی که در دسترس‌تر هستند و هزینه‌های کمتری برای استخراج دارند، می‌توانند تالک را با قیمت مناسب‌تری عرضه کنند. در مقابل، معادن دورافتاده یا دشوار، هزینه‌های بیشتری را به دنبال دارند.

تقاضای بازار: با افزایش تقاضا برای تالک در صنایع مختلف، قیمت‌ها ممکن است بالا روند. این تقاضا می‌تواند به دلیل کاربردهای جدید یا افزایش استفاده در صنایع فعلی باشد.

نرخ ارز: با توجه به اینکه تالک در بازارهای جهانی معامله می‌شود، تغییرات نرخ ارز می‌تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد. این تغییرات می‌توانند هزینه‌های واردات و صادرات را تحت تأثیر قرار دهند.

هزینه‌های لجستیک: فاصله بین محل استخراج تالک و محل استفاده آن می‌تواند بر هزینه‌های حمل و نقل تأثیر بگذارد و این هزینه‌ها به قیمت تمام شده اضافه می‌شوند.

قوانین و مالیات‌ها: قوانین دولتی و مالیات‌های مرتبط با استخراج و فروش تالک می‌توانند بر قیمت آن تأثیر بگذارند. این موارد می‌توانند هزینه‌های اضافی را به قیمت نهایی افزوده کنند.

رقابت: وجود تعداد زیادی تولیدکننده و رقابت بین آن‌ها می‌تواند به نفع خریداران باشد و قیمت‌ها را کاهش دهد. در صورت کمبود رقابت، قیمت‌ها ممکن است افزایش یابند.

با در نظر گرفتن این عوامل، خریداران و فروشندگان باید بازار را به دقت مورد بررسی قرار دهند تا بهترین معامله را برای پودر تالک سفید انجام دهند. اطلاعات به‌روز و دقیق می‌توانند در اتخاذ تصمیمات خرید هوشمندانه کمک کننده باشند.

 

خرید بدون واسطه پودر تالک

خرید بدون واسطه پودر تالک از شرکت آروشا پودر می تواند تجربه های بسیار خوبی را برای خریداران عمده فراهم نماید چون این واحد تولیدکننده در بحث عرضه مستقیم و بدون واسطه پودر تالک بیشترین مزیت ها را ایجاد کرده است و برای خریداران عمده نیز فرآیند های ارسال به موقع، سریع و مداوم را در دستور کار قرار داده است تا بدون هیچگونه محدودیتی محصولات در خطوط تولیدی کالا های مختلف به کار گرفته شوند؛ جهت اطلاع از قیمت تالک یا خرید بدون واسطه این تولیدات حتما با مشاورین آروشا پودر تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.