پودر تالک بچه از آروشا پودر: قیمت مناسب و کیفیت برتر

4.9
(40)

قیمت پودر تالک بچه توسط تولیدکنندگان برتر این محصولات که از استاندارد های جهانی برای تولید استفاده می نمایند مشخص و اعلام می گردد و خریداران باید قبل از دریافت قیمت های دقیق به معتبرترین مراکز تولید کننده در این میان مراجعه کنند.

قیمت پودر تالک بچه

خواص و ویژگی های پودر تالک

خواص و ویژگی های خارق العاده پور تالک باعث شده تا از این ماده در تهیه پودر های بچه، لوازم آرایشی و بهداشتی و بوگیر ها به وفور استفاده شود، نگرانی اصلی که راجع به مصرف این ترکیب در بین صنعتگران وجود دارد ادعای سرطان زا بودن آن است.

فرمول شیمیایی این ترکیبات به صورت سیلیکات منیزیم آبدار معرفی می گردد، پس این ترکیبات منیزیم، هیدروژن و اکسیژن را در ساختار مولکولی خود دارند، این ترکیبات به صورت صابونی و یا چرب مانند شناخته شده هستند و معمولاً با رنگ های متفاوت سبز، قهوه ای، بی رنگ و سفید قابل عرضه می باشند.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

بازار جهانی تالک

بزرگترین تولیدکنندگان پودر های تالک کشور های آسیایی مانند چین، هند، کره جنوبی، ژاپن و برخی از کشور ها مانند برزیل، ایالت متحده و فرانسه هستند؛ رکود اقتصادی جهانی در سال های گذشته بازار این تولیدات را تحت تاثیر قرار داده است و متعاقباً تولیداتی که به این ترکیبات وابسته هستند نیز با تغییراتی از نظر کیفیت و قیمت مواجه شده اند.

چین و هند جزو اولین تولید کنندگان این ترکیبات بعد از کشور آمریکا به نظر می ‌رسند و برای تامین نیاز صنایع وابسته به این تولیدات در داخل کشور های خود به خودکفایی رسیدند، این سه کشور یعنی چین هند و آمریکا ۱۰۰% نیاز صنایع وابسته به محصول را خود تامین می نمایند؛ البته کشور ایران هم در میان تولیدکنندگان برتر پودر تالک قرار گرفته است که تا حدودی می‌ تواند نیاز صنایع وابسته در داخل کشور را تامین کند، اما نسبت به سه کشور گفته شده میزان تولید پودر تالک در ایران کمتر است.

فروش عمده پودر تالک

فروش عمده پودر تالک در ایران توسط تولیدکنندگان داخلی از واردات این محصولات جلوگیری می نماید و این مهمترین اقدام مثبتی فعالان اقتصادی به شمار می ‌رود؛ همانطور که اشاره کردیم پور تالک در بسیاری از کشور ها در صدر جدول بهترین فرآورده های معدنی قرار گرفته است و کشور های مختلفی به عنوان تولید کننده برتر این محصولات معرفی می گردند.

در حال حاضر فروش عمده پودر تالک را شرکت های همچون آروشا پودر به دلیل برخورداری از معادن بکر و اختصاصی در سراسر کشور و همچنین به خاطر داشتن  نیرو های ماهر و آموزش دیده برعهده گرفتند؛ برای خرید از این واحد تولیدی و بهره مندی از کیفیت و قیمت پودر تالک بچه با ما ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.