خبرهای جدید از قیمت هر کیلو تالک سفید: تولید اقتصادی با نکات مشتری‌پسند از نمایندگی آروشا پودر

محصول معدنی تالک سفید به طور گسترده ای در صنعت استفاده می شود . به عنوان ماده پر کننده در صنعت کاغذ سازی به منظور بدست آوردن سطوح صاف و سفید مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان یک روان کننده خشک ، در صنعت نساجی ، نخ ها و پارچه ها را نرم و روان می کند. از آن بعنوان ماده نسوز استفاده می شود ، خصوصاً در برابر شوک های حرارتی مقاوم است. این ماده همچنین در عطر سازی ، در تهیه قارچ کش ها  ، در صنایع مواد رنگ آور ، در محصولات چرمی و مواد منفجره استفاده میشود .قیمت هر کیلو پودر تالک سفید که گاه در صنایع مختلف بصورت کیلویی خرید فروش می شود بسته به شرایط بازار و کیفیت محصول متفاوت است .

قیمت هر کیلو تالک سفید

قیمت هر کیلو تالک سفید

قیمت فروش هر کیلو پودر میکرونیزه تالک تابع متغیرهای زیر می باشد:

  • نوع سنگ و کلوخه تالک
  • خلوص و رنگ کلوخه تالک
  • هزینه های استخراج تالک از معدن
  • فاصله کارخانه تولید پودر تا معدن تالک
  • میزان نرمی پودر تولید شده
  • نوع بسته بندی
  • کرایه ارسال سفارش مشتریان
  • میزان بهره وری کارخانه تولید پودر تالک
  • تناژ تولید در کارخانه تولید پودر

بزرگترین تولیدکننده کربنات کلسیم سفید مرغوب در ایران

پودر تالک چه ویژگی هایی دارد؟

تالک خالص به دلیل نقص شبکه یا تشکیل میکرو کریستال در سنگدانه های عظیم ، بی رنگ یا سفید است. اما به دلیل مواد افزودنی خارجی، می تواند به رنگ خاکستری، سبز روشن تا تیره یا مایل به زرد نیز باشد. سایر تغییرات رنگ به عنوان یک ترکیب معدنی در سنگ صابون امکان پذیر است. پودر تالک یک جز اصلی در پودرهای کودک است، به همین دلیل هر دو نام اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند. این ماده در زندگی روزمره برای جلوگیری از اصطکاک سطح تماس و همچنین جلوگیری از چسبیدن در هنگام نگهداری طولانی مدت محصولات مختلف لاستیکی استفاده می شود . تالک، از آنجا که اصطکاک را کاهش می دهد، در ورزش های نخبه، وزنه برداری،  سنگ نوردی استفاده می شود و در طول مسابقات، برای بهبود گرفتن دست با یک پرتابه در این رشته ها، ورزشکاران از مخلوط های منیزیم خشک یا مایع استفاده می کنند. این ماده سازنده پودر لوازم آرایشی است .

پودر تالک: رازهای ناگفته از تولید با کیفیت آروشا پودر
>>

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

یکسری از کاربرد های فراوان  پودر تالک که موجب برتری کیفیت محصول می‌شود :
به عنوان پرکننده در صنایع لاستیک ، کاغذ ، رنگ و لاک ، پزشکی ، عطر سازی و لوازم آرایشی و سایر صنایع استفاده می شود. این ماده وجود دارد در مواد افزودنی روغن موتور که باعث افزایش عمر مفید و محافظت از موتور احتراق داخلی می شود .  با توجه به کاربرد های فراوان پودر تالک سفید افغان ، شرکت بسیاری در زمینه تولید و پخش آن با یکدیگر به رقابت می پردازند. قیمت هر کیلو پودر تالک سفید با توجه به کیفیت و درجه سفیدی آن در هر شرکت متفاوت است.

قیمت هر کیلو تالک سفید

کارخانه تولید تالک سفید صنعتی

از جمله مجموعه شرکت های استخراج و تولید پودر تالک با کیفیت درجه یک، شرکت آروشا است که با توجه به نیاز مردم و تامین نیاز معادن و انواع صنایع عرضه میشوند. این مجموعه با تیم خبره و با تجربه و استفاده از برترین و مرغوب ترین  تجهیزات و مواد اولیه همه ساله سعی در تامین نیاز  مصرف کنندگان به بهترین نحو دارند . قیمت هر کیلو پودر تالک سفید در شرکت آروشا نسبت به تمامی رقیبان خود با توجه به کیفیت محصولات کمتر است چرا که هدف آروشا سود کمتر فروش همیشگی و رضایت مشتری است .

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 34

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت