اطلاع از آخرین قیمت هر تن آهک هیدراته

4.8
(51)

اطلاع از آخرین قیمت هر تن آهک هیدراته مسلماً به صورت روزانه، فرایند ضروری به نظر می‌ رسد چون نوسانات زیادی در بازار فروش این محصولات قابل مشاهده است و نمی‌ توان به صورت قطعی برای فروش آنها قیمتی اعلام کرد؛ به صورت کلی و با تجربیاتی که تولید کنندگان انواع آهک هیدراته دارند در حال حاضر این محصولات با حداقل قیمت‌ ها نسبت به تولیدات مشابه معرفی می‌ گردند و بهره‌برداری از آنها در صنایع مختلف هم به همین ویژگی وابسته می ‌باشد.

اهک هیدراته نسبت به دیگر اشکال آهک پایدارتر و با دوام‌ تر می‌ باشد، به همین دلیل سهولت در جابجایی، ذخیره‌ سازی و استفاده از آنها قابل مشاهده است و از آن در صنایع متنوعی با اهداف خاصی استفاده می ‌گردد.

دانه بندی آهک کلوخه بر حصب نوع مصرف

سایز و اندازه نام فارسی نام انگلیسی
mm 65-203 آهک کلوخه بزرگ lumpe lime
64 mm > آهک کلوخه بادامی (خردایش شده) pebble or crushed lime

اطلاع از آخرین قیمت هر تن آهک هیدراته

متغیرهای موثر در قیمت هر تن آهک هیدراته

متغیرهایی در بحث قیمت گذاری آهک هیدراته مد نظر تولید کنندگان قرار دارد که ممکن است در افزایش یا کاهش قیمت آنها تاثیر داشته باشد، در ادامه مطلب می ‌توان مهم‌ترین عوامل را به شما مشتریان گرامی معرفی نمود؛ میزان عرضه و تقاضا در بازار، کیفیت محصول، منشأ تولید و آنالیز شیمیایی محصولات جزو عواملی هستند که به نوعی در تعیین کردن قیمت نهایی این محصولات تاثیرگذار می ‌باشند.

البته نمی‌ توان ادعا کرد که تاثیرگذاری تمامی آنها به یک اندازه باشد، ولی در هر صورت اثراتی از آنها در نحوه قیمت گذاری بر جا مانده است؛  همان طور که می‌ دانید میزان عرضه و تقاضای تمامی محصولات مخصوصاً آهک هیدراته می ‌تواند تاثیر زیادی بر میزان خرید و فروش این ترکیبات و قیمت آنها در بازار داشته باشد، اگر تقاضا بیشتر از عرضه در بازار باشد معمولاً قیمت تولیدات چندین برابر می ‌شود و برعکس این شرایط اگر تولید کنندگان میزان عرضه در بازار را تحت کنترل قرار داده و با در نظر گرفتن نیاز متقاضیان محصولاتی را ارائه نمایند، مسلماً قیمت کنترل شده و در حالت متعادل قرار می‌ گیرد.

مرکز فروش آهک هیدراته

در بازار فروش آهک هیدراته حضور افراد متعددی مشاهده می ‌گردد که هر کدام از آنها فعالیت مهمی را بر عهده دارند؛  تولید کنندگان، واسطه‌ های خرید و فروش و متقاضیان و مشتریان این محصولات تمامی فعالان تجاری در این بازار مهم هستند.

اگر در بین خریداران و مشتریان انواع آهک هیدراته و تولید کنندگان این محصولات فرد دیگری وجود نداشته باشد، مسلماً این تولیدات با قیمت‌ های حداقلی رد و بدل می‌ شوند و در واقع شناخت مرکز فروش معتبر برای عرضه این محصولات جزو اولویت ‌های اصلی خریداران باید باشد.

به روزترین مرکز فروش آهک هیدراته در حال حاضر توسط آروشا پودر از طریق وب سایت‌ های اینترنتی مدیریت می‌ شود  و شما مشتریان گرامی می ‌توانید بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی با این مراکز ارتباط برقرار کرده و در صورت نیاز ثبت سفارشات خود را انجام دهید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.