دانستنی های جالب از قیمت هر تن آهک زنده

4.9
(41)

یکی از دانستنی‌ های جالب در مورد قیمت هر تن آهک زنده این است که نوع بسته‌بندی و روش‌ های حمل و نقل بیشترین تاثیرگذاری را دارد، آهک زنده موارد مصرفی متعددی دارد و در واقع بر اساس هدف خریداران از استفاده از این محصولات، باید بسته‌بندی‌ های متنوعی برای آنها در نظر گرفته شود؛ به عنوان مثال این تولیدات به عنوان یک ترکیب ضدعفونی کننده در سالن‌ های پرورش دام و طیور به بهره‌برداری می ‌رسند و مسلماً حمل و نقل آنها در ماشین‌ های مخصوص بدون بسته‌بندی به صرفه‌ تر می‌ باشد، در این فرصت حذف هزینه‌ های مربوط به بسته‌بندی از روی قیمت نهایی کم شده و خریداران باید برای تهیه محصولات هزینه‌ های کمتری را پرداخت نمایند و مسلماً در این میان رضایت بیشتری فراهم می‌ گردد.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

قیمت هر تن آهک زنده

تولید آهک زنده و قیمت هر تن از آن

برای تولید آهک زنده به حرارت بسیار بالای نیاز است تا این ترکیبات از طریق فرایند پخته شدن تمامی ناخالصی ‌ها و گاز کربنیک موجود در ساختار خود را از دست بدهند؛ بر اساس تجربیات به دست آمده هر چقدر دمای پخت این فرآورده ‌ها بالاتر و مدت زمان آن طولانی ‌تر باشد، محصول خروجی از دستگاه‌ ها کیفیت مرغوب ‌تری خواهد داشت.

در این مرحله اهمیت کنترل دما در زمان قابل قبول به حدی است که حداقل و حداکثر دما در نظر گرفته می ‌شود و صنعتگران در صورت رعایت این استاندارد ها می ‌توانند تولید بهترین محصولات را انجام دهند؛ قیمت هر تن آهک زنده بر اساس درجه خلوص این ترکیبات متغیر خواهد بود، علاوه بر اینکه برخی از صنعتگران به صورت صنعتی و برخی به صورت سنتی تولید این محصولات را تکمیل می ‌کنند و در این میان تفاوت کیفیت هم قابل مشاهده است.

قیمت آهک زنده میکرونیزه

اکسید کلسیم یا همان آهک زنده در انواع متفاوتی قابل تولید است، این ترکیبات در ابتدا از کوبش و حرارت دادن سنگ‌ های آهک تولید می ‌شوند و به شکل کلوخه قابل مشاهده هستند؛ آهک زنده کلوخه برای استفاده در برخی از صنایع گزینه ایده الی است، این ترکیبات قیمت نسبتا ارزانی دارند، اما برخی از صنایع به نمونه‌ های پودری و میکرومیزه در فرایند های تولید خود نیازمند هستند.

بر همین مبنا آسیاب‌ ها و دستگاه‌ های کوبشی خاصی وارد پروسه تولید می‌ شوند و هر چقدر میزان فرآوری این محصولات بیشتر شود، قیمت بالاتری بر روی آنها به وجود می ‌آید؛ به صورت کلی اگر قصد خرید انواع آهک زنده کلوخه، پودری و میکرونیزه را دارید با کارشناسان فروش آروشا پودر ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.