قیمت روز پودر کربنات کلسیم نیریز خالص

کربنات کلسیم یک ماده معدنی پرمصرف در صنایع مختلف است که به صورت طبیعی در معادن مختلف به صورت ناخالص در ترکیب سنگ گچ، سنگ آهک و… مشاهده می شود. این ماده ارزشمند به دلیل نقطه جوش بالا، درخشندگی خوب و خاصیت پرکنندگی در اکثر صنایع به ویزه صنعت لاستیک و پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. نوع غیر طبیعی و آزمایشگاهی کربنات کلسیم نیریز از عبوردادن گاز کربونیک از محلول هیدروکسید کلسیم به دست می آید. با انجام این واکنش شیمیایی ماده جامد درخشانی ته نشین می شود که در واقع همان کربنات کلسیم نیریز است. از پودر کربنات کلسیم نیریز علاوه بر مصارف صنعتی به عنوان خوراک دام و طیور در مراکز پرورش حیوانات و مرغداری ها نیز استفاده می شود.

پودر کربنات کلسیم

خصوصیات مهم پودر کربنات کلسیم نیریز چیست؟

از ممهم ترین خصوصیات کربنات کلسیم نیریز می توان به خاصیت درخشندگی بالا، پخش پذیری بالا، ساختار کریستالی و خاصیت پرکنندگی اشاره کرد. شاید مهم ترین خصوصیت این ماده معدنی خاصیت پرکنندگی آن باشد که باعث کاهش هزینه های تولید در اکثر صنایع به ویژه صنایع کاغذ و مقوا سازی شده است. کربنات کلسیم نیریز در صنعت رنگ نیز به کار می رود. این ماده علاوه بر درخشان کردن رنگ بر پخش پذیری آن نیز می افزاید.

این ماده در آب و الکل نامحلول بوده و در اسید استیک و اسید نیتریک به جوش می آید. کربنات کلسیم نیریز به دلیل برخورداری از خاصیت اسیدیته جهت تنظیم PH خاک در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. با اضافه کردن این ماده معدنی به خاک میزان کلسیم مورد نیاز برای رشد و پرورش محصولات کشاورزی نیز تامین می شود. این ماده برای محیط زیست هیچ ضرری ندارد و حتی از آن در تصفیه پساب ها و جذب مواد سمی برای طبیعت استفاده می شود.

مهمترین خبر سایت
صادرات کربنات کلسیم قزوین

پودر پلی اتیلن وکس خشک

تولید انواع پودر کربنات کلسیم مشهد

گروه کارخانه جات آروشا پودر با تجربه چندین ساله در تولید و عرضه کربنات کلسیم نیریز باکیفیت، این محصول را با بهره مندی از جدیدترین تکنولوزی ها و پیشرفته ترین تجهیزات از معادن استخراج و به ماده خالص تبدیل می کند. کربنات کلسیم با مش بندی مناسب و کیفیت بالای این شرکت به صورت محصول صادراتی به بخش هایی از آسیا و اروپا صادر می شود. امکان خرید این محصول به صورت آنلاین و حداقل یک تن امکان پذیر است.

کربنات کلسیم تولیدی این کارخانه با مش بندی های 400 تا 3500 با توجه به سفارش مشتری حتی به صورت کیلویی در موارد خاص نیز قابل سفارش است. صاحبان صنایع مختلف در هر جای ایران از جمله مشهد که باشند می توانند به صورت آنلاین و یا تماس با کارشناسان فروش این مجموعه به سفارش و خرید پودر کربنات کلسیم اقدام کنند.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش