قیمت جدید فروش پودر نمای دیوار

4.9
(24)

فروش پودر نمای دیوار امروزه یکی از سودآورترین تجارت ها به شمار می رود. این مصالح در ساخت نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. سفید ترین پودرسنگ مخصوص اجرای نمای ساختمان و دیوار ها توسط مجموعه صنعتی آروشا پودر تولید می شود.

قیمت جدید فروش پودر نمای دیوار

 کارخانه تولید و فروش پودر نمای دیوار

در سالهای اخیر، تولید و فروش پودر نمای دیوار در انواع مختلف با استقبال زیادی مواجه شده است. دلیل این مسئله کیفیت و قیمت مناسب این پودرهای ساختمانی می باشد. همانطور که می دانید، با توجه به رشد جمعیت، نیاز به مسکن روز به روز افزایش می یابد پس نیاز به مصالح ساختمانی خصوصا انواع پودر نمای دیوار از ضروریات محسوب می شود. پودرهای نمای ساختمان از سنگ هایی به اسم سنگ جوشقان یا تراورتن ساخته می شوند. رنگ این سنگ ها تقریبا مایل به کرم یا سفید است. این سنگ ها جمع آوری شده و طی فرآیندهایی به پودر تبدیل می شوند و در تزیین نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

کارخانه آروشا پودر، به عنوان یک فروشنده پودرسنگ نماشسته بهترین پودرهای نمای ساختمانی موجود در بازار ایران را تولید می کند. این کارخانه با تجهیز به دستگاه هایی پیشرفته سنگ ها را کوبیده و با استفاده از آسیاب های جتی، به ریزترین ابعاد تبدیل می کند. استفاده از پودر نمای ساختمان با کیفیت، دوام و ماندگاری بنای شما را افزایش خواهد داد.

راهنمایی حرفه‌ای از خرید پودر جوشقان: تجربه‌ای جذاب از آروشا پودر
>>

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

قیمت پودر بندکشی قم

مرکز عرضه پودر نماشسته اصفهان

پودر نماشسته اصفهان نیز در هنگام فروش پودر نمای دیوار در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت. پودر نماشسته، نوعی پودر سنگ نمای دیوار است که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. معمولا این پودر را با نسبتی خاص با مصالحی مانند سیمان سفید ترکیب می کنند و برای پوشش نمای ساختمان یا دیوار از آن استفاده می کنند. استفاده از پودر نماشسته باعث جلوگیری از ترک خوردگی پوشش ساختمان و دوام و ماندگاری آن خواهد شد. کارخانه آروشا پودر، بهترین فروشنده پودرسنگ نماشسته در ایران به شمار می رود. کیفیت این محصول در کشورهای دیگر نیز شناخته شده است. بسیاری از کشورهای دنیا برای خرید انواع پودر نمای دیوار، مانند پودر سنگ نماشسته به این مجموعه صنعتی مراجعه می کنند.

صادرات پودرسنگ نمای ساختمان گرگان

همانطور که گفته شد، فروش پودر نمای دیوار این روزها با رونق خوبی مواجه شده است. یکی دیگر از پودرهای پرکاربرد در زمینه ساخت و ساز، پودر نمارومی به شمار می رود. پودرهای نمارومی دارای رنگی سفید و شیک هستند. از این پودرها در تزیین ساختمان ها به شیوه رومی استفاده می شود. این پودر جلوه ای شیک و مدرن به معماری بنای شما خواهد بخشید. مجموعه آروشا پودر، در عرصه فروش پودرسنگ نمارومی نیز از پیشگامان محسوب می شود. تولید پودرهای نمای ساختمان در این مجموعه با کیفیتی بالا و مثال زدنی صورت می گیرد. صادرات سالانه محصول به کشورهای خارجی نشان دهنده کیفیت محصولات این کارخانه می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 24

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.