انتشار آخرین اخبار قیمت بنتونیت سدیم در استانها

4.9
(34)

انتشار آخرین اخبار قیمت بنتونیت سدیم در استان ‌ها توسط نمایندگی‌ های تولید کننده این محصولات با هدف جلوگیری از اعلام قیمت‌ های کاذب توسط سودجویان انجام می ‌پذیرد، در این شرایط یکسان سازی قیمت‌ ها به وجود می‌ آید و تمامی متقاضیان می ‌توانند به صورت یکسان از قیمت‌ های عادلانه این محصولات استفاده نمایند.

بنتونیت سدیمی نوع خاصی از این فرآورده‌ های معدنی است که در شبکه کریستالی آن مقادیر زیاد عنصر سدیم وجود دارد، ویژگی اصلی این محصولات بر اساس تجربیات به دست آمده تورم پذیری بالاتر آنها می‌ باشد، به این صورت که با حجم زیادی می ‌توانند آب را در خود جذب کرده و دچار تورم بالایی شوند.

آنالیز فیزیکی پودر بنتونیت حفاری

Element Measure
65-67 % montmorillonite
33 Jelly index after 8 hours
40 Jelly index after 24 hours
6-8 Moisture percentage
31-35 Swelling index after 2 hours (2 grams)

انتشار آخرین اخبار قیمت بنتونیت سدیم در استانها

موارد مصرف و قیمت بنتونیت سدیم

موارد مصرفی گسترده بنتونیت سدیم با قیمت مناسب این فرآورده‌ های معدنی در ارتباط می ‌باشد و در واقع این ترکیبات معدنی با ارزش و در عین حال ارزان قیمت در سال‌ های اخیر توانستند کاربرد های بی ‌نظیری داشته باشند؛ از این فرآورده‌ های معدنی سفید رنگ همان طور که اشاره کردیم به دلیل ویژگی تورم پذیری بالا در بسیاری از صنایع اعم از صنعت کشاورزی، ساختمانی، پتروشیمی، ریخته‌گری فلزات استفاده می ‌گردد.

خاصیت جذب آب در بنتونیت سدیمی باعث شده است که این ترکیبات در صنعت کشاورزی مخصوصاً در مناطقی که میزان بارش کمتر است و جزء مناطق خشک هستند با هدف حفظ رطوبت اهمیت زیادی داشته باشد؛ خاصیت تورم پذیری این فرآورده‌ ها برای استفاده در استخراج چاه‌ های نفت و گاز و صنعت ساختمانی نیز بسیار کارآمد می ‌باشد.

فروش بنتونیت سدیمی

فروش بنتونیت سدیمی بعد از تولید انبوه این محصولات توسط خود واحد های تولید کننده با حداقل قیمت انجام می ‌پذیرد؛ همان طور که می ‌دانید این فرآورده‌ های معدنی دارای قیمت‌ بسیار مناسب‌تر نسبت به تولیدات شیمیایی متناسب هستند و با فعالیت ‌های پیگیرانه شرکت‌ های تولید کننده همچون آروشا پودر، حداقل قیمت نیز برای آنها در نظر گرفته می‌ شود.

آروشا پودر تمرکز ویژه‌ ای به استخراج بهترین معادن دارد و به همین دلیل انواع بنتونیت در رنگ‌بندی‌ های مختلف در این مجموعه قابل عرضه هستند؛ اگر به دنبال خرید بهترین محصولات با تنوع بالا هستید حتماً با کارشناسان آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید و یک خرید منطقی و منصفانه را انجام دهید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 34

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.